Zlyhávam ako matka

eva1235
5. jún 2023

Mam pocit, ze ako matka zlyhavam. Som vybusna povaha a neviem dako kontrolovat emocie potom ma to trapi.. mate skusenost? Poradit ? Dakujem

doriiis
5. jún 2023

Popis konkrétne situácie a tvoje správanie pri nich

deti95060810
5. jún 2023

zadováž si niečo na nervy - ukľudnenie. Dobrý je aj magnézium...

vulka
5. jún 2023

@eva1235 Trénuj zvládanie emócií.

krisbar
5. jún 2023

odporucam profil, alebo aj ist na kurz Rodinna psychologia. nezlyhavas, len mas zo svojho detstva sablony a uz len to ze si to uvedomujes znamena ze s tym nieco chces robit, ale nevies co,
Dalsia vec je ze si pravdepodobne unavena, frustrovana, vyhorena. nemas cas na seba, svoje aktivity, ktore by ta naplnali. mas len jednoliaty stereotyp na materskej. a mozno muz co ti nepomaha.
Vsetko sa da zmenit - len musis chciet.

petamich
5. jún 2023

ja som extremny cholerik, uvedomujem si to a pamatam si ake to bolo, ked moja mama tiez cholerik po nas vrieskala a vybuchovala aj za to, ze sa rocne obdobia striedaju a toto pre svoje dieta nechcem, takze vedome sa snazim to ovladat - mne ale teda naozaj staci uvedomovat si, co to so mnou ako dietatom robilo a vdaka tomu sa mi dari velmi dobre ovladat

no a potom este pomaha mat cas pre seba a unik zo stereotypu, tieto dve veci dokopy mi najviac pomahaju ovladat sa

kluska
5. jún 2023

najdolezitejsie je si vyclenit co je dolezite pre teba, tak na to budes reagovat, co nebude az tak dolezite, to jednym uchom dnu a druhym von a dolezite je tiez pokecat s detmi ked su uz dostatocne velke co a ako a ospravedlnit sa za vybuch ked to prezenies. Deti tiez vekom musia chapat, ze aj ty potrebujes si vypit kavu, ze aj ty si potrebujes posediet a odpocinut a ze potom sa im budes venovat.

ivangeline
5. jún 2023

Chlieb nas kazdodenny..;D

zabka79
5. jún 2023

@eva1235 knihu na zvladanie hnevu alebo psycholog ale ten bude drahy

gabika0825
5. jún 2023

@eva1235 asi si vybusnejsia povaha, s tým nenarobíš veľa, možno nejaké dychové cvičenia, meditácia, na take celkove ukľudnenie, možno nejaký čaj z byliniek keď je už zle. Ale ak si taká povaha s tým sa ťažko niečo robí, ja som tiež taká a veru je to ťažké.

nwnw
6. jún 2023

@eva1235 aj ja. Pripijam! Skus si premyslet, co ke dovod stresu. U mna praca a okolie...