Mám pocit, že zlyhávam

17. feb 2023

Ahojte, mám pocit že už mi ide všetko cez hlavu, synček 4 mesiace minulý týždeň bol očkovaný, odvtedy je urevaný, stále mrnčí, už neviem ako ho zabaviť všetko skúšam ako do teraz, baví ho to 5 minút potom plače, skúšam nové veci nové knižky, básničky, nové pesničku mu spievam, hľadám proste nové spôsoby…nič…úplne je ako vymenený a nespoznávam ho…cez noc pekne spinkal zobudil sa raz za noc teraz vstane aj 3-4x a ja som ráno ako troska, potom do večera s ním sama doma lebo muž chodí domov z prace až o 6-7, bývame sami ďaleko od mojich aj jeho rodičov čiže pomôcť mi s ním nemá kto. Mám pocit že zlyhávam, keď som nevyspatá cez deň úplne podráždená do toho neustále plačúci syn. Muž keď príde pomôže mi s ním ale to je večer na pár hodín..

lb1984
17. feb 2023

Moja mala sa tiež v tom období tesne po očkovaní zmenila. Ale prešlo to.... skôr tam vidím problém v tom ze nevypnes a si v kolotoči 24 hod nemôžeš proste odísť na týždeň za rodičmi i s malým? Príp muž aby si vzal dovolenku? Takto sa musí aj ťažko premýšľať co by a ako by si mohla zmeniť aby si si to troska ulahcila? Môj chlap keď v tom čase robil poobednajsie ze chodil domov 19:30 tiež som na pusu padala....

andreatytler
17. feb 2023

Zial v tej umnrcanosti mozu hrat rolu aj prve zubky a v tom pokazenom spanku tiez, plus este prva spankova regresia. Skus sa nastavit tak ze potrebujes prezit bdele okna dietata. Ze ked rano vstanes unavena, nie si predstavit cely den co ta caka ale len ten cas kym pojde maly spat a potom si oddychnes a skutocne si chod oddychnut.

aliaray1
17. feb 2023

Moze ho boliet hlava...dala si mu nurofen? Nasa bola so zmenou povahy po prvej Hexa vakcine, druha uz ok. My vieme z ktorej, nedali sme ju zaockovat naraz vsetkym ako to radi pediatri robia. Radim najblizsie tie vakciny rozdelit s mesacnym odstupom po porade s pediatrom, narok na to mate. Teraz uz len vydrzat, nasadila by som thuya occidentalis 15ch 5 granul rano na lacno, s vosou Cevitko 1 ml, nurofen (max 2.5ml 3x denne) a vydrzat...

majlo1234
19. feb 2023

Neboj, kopec deticiek ma take obdobia. A kopec matiek taketo pocity. Presne ako radi
@andreatytler, treba si oddychnut ked babo spi a vykaslat sa momentalne na ine veci, sustredit sa len na babo a teba