Čo v tele zlyháva pri opakujúcich sa zápaloch?

Zodpovedané
10. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Okrem občasnej nádchy v zimnom období nebývam veľmi chorá. Takmer neviem čo je chrípka, angína. Teploty nemávam a antibiotiká som okrem zápalov močových ciest brala naposledy možno ako dieťa.

Mám však sennú nádchu. Po každej bežnej nádche ma dlho trápi kašeľ, mávam časté herpesy a momentálne pribudli zápaly močových ciest.

Čo zlyháva pri opakovaných zápaloch a prečo vzniká táto náchylnosť na ne?

Je možné túto náchylnosť liečiť?

V minulosti som sa liečila na bunkovú imunitu.

Má význam riešiť opakujúce sa zápaly s imunológom?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri opakovaných zápaloch zlyháva imunitný systém.

Pri opakujucich sa zápaloch močového mechúra môžete podporiť imunitný systém mechúra brusnicovým preparátom-Urinal akut,dostatočným pitným režimom,vitamínmi.

Na zvýšenie imunitného systému sa určite poraďte s imunoalergológom, ktorý Vám poskytne cielenú terapiu.

Prajem Vám krásny deň,
MUDr. Petra Vinceová