Vychádzky počas maródky v tehotenstve

lucia147852
21. júl 2016

Ahojte baby,

ako ste to mali s vychádzkami počas PN v tehotenstve. Kamošky majú neobmedzené vychádzky, mne lekárka povedala, že mi môže dať len klasické. Naozaj mi nejde o to trajdať sa niekde po meste, ale prikázať si, aby mi presne medzi 15-17 nebolo zle a nevracala som je viac menej nemožné. Na PN som kvôli rizikovému tehu - nadmerné vracanie (schudla som 7kg :( ) a riziku potratu. Najlepšie mi býva večer a je to jediný čas kedy sa teoreticky môžem ísť nadýchať vzduchu, čo kvôli vychádzkam nie je možné a už som z toho celkom na prášky 🙂

glorikarebeka
21. júl 2016

ja som vobec nedodrzovala vychadzky,ale jasne obava tam bola skus sa dohodnut s lekarkou ci keby sa nieco stalo ci ti da papier vysvetlit jej situaciu ja som chodila von lebo st.dcerke som nevedela vysvetlit,ze nemozeme chodit von

evittam
22. júl 2016

@glorikarebeka Len tak zo zaujímavosti - a aký papier by ti akože pomohol ak by si nebola doma večer o 20.00? Jedine návšteva pohotovosti-pochybujem, že hociktorý gynekológ ordinuje večer, ale možno sa mýlim. 😉

glorikarebeka
22. júl 2016

@evittam oj ordinoval do 21:00 a niekedy aj cez vikendy

evittam
22. júl 2016

@glorikarebeka Tak to u nás takého nepoznám. 😉

glorikarebeka
22. júl 2016

@evittam ja viem takych je malo,on je sukromnik,ja som napr.na 3D pred 4rokmy bola v nedelu 🙂

evittam
22. júl 2016

@glorikarebeka No veď aj ja mám súkromného gynekológa a väčšina mojich známych, ale teda ako som už písala neordinuje tak dlho a cez víkendy vôbec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre