Tehotenská nevoľnosť v prvom trimestri

nika12323
6. feb 2022

Ahoj mamičky .. čo Vám pomohlo aspoň trosku na tehotenskú nevoľnosť ? Som druhý krát tehotná ale takto zle mi nebývalo pri prvom tehu … som v 7-8 týždni ale stále mi je zle , nezvraciam , len ma stále napína nemám chuť na jedlo som už z toho strašne slabá a vycerpana 😒

cyberk
6. feb 2022

coca cola a kysle zizalky 😂 .. aj u mna to zacalo, ze ma stale napinalo.. ale nezvracala som... vyhybala som sa tomu... a pak zo mna uz slo vsetko von kazdu den.. 😅

panizima
6. feb 2022

@nika12323 cola

nika12323
autor
6. feb 2022

@cyberk ja sa tomu tiež teda snažím vyhýbať .. uvidíme do kedy 😏 ale je to hrozné niečo 🤢🤢

nika12323
autor
6. feb 2022

@panizima vyskúšam ďakujem

mer12
6. feb 2022

@nika12323 skús pit čaj z medovky a zázvoru, ja si dav čistý medovkovy 2x za deň a so zázvorom raz, zatiaľ to testujem síce len 2 dní, ale zaberá to ozaj a keď mi je ťažko na žalúdku tak bublinky hocijaké

lenuska9999
6. feb 2022

@nika12323 ja som v 18 týždni a moje nevoľnosti ustúpili až nedávno. Teda to zvracanie. Schudla som 7kg , stále som vracala.. v prvom trimestri je to časté. Doteraz nemôžem väčšinu jedál cítiť. Co mne pomáha je čaj z medovky a anízu. Kupujem sypané a miešam si. Tak isto Fatra a musela som vynechať mlieko, tvaroh , jogurty , lebo z toho som zvraciala hneď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre