Špinenie v 7. týždni

18. apr 2024

Ahojte. Podľa menzesu by som mala byt 8tt ale podľa doktora som tak 6-7tt. V utorok som bola na sone, konečne bolo vidieť plod a srdiečko. Ale od dnes v noci mam akokeby menštruačné bolesti a špinenie, zatiaľ veľmi slabé. Bola som aj dnes u doktora, srdiečko bilo ale na spinenie mi nič nedal. Povedal, že je všetko ok a špinenie je bežné. Ma niekto podobnú skúsenosť?
Je to moje druhé tehotenstvo, prvé bolo mimomaternicove. Ale bojím sa, hlavne kvôli tomu pobolievaniu. Aj na to mi doktor povedal, že to je normalne, že sa roztahuje maternica.

arexka
19. apr 2024

Mohol dať aspom progesterón na udržanie plodu ja som mala tiez špinenie do 16 tt som si ho vkladala zospodu

3petka
19. apr 2024

Veru mohol niečo dať aspoň pre istotu, tým sa nic nepokazí. Ak si si nie istá skoč ešte na pohotovosť, aspoň ja by som šla.

autor
19. apr 2024

@arexka ten si vkladám hneď od začiatku pre istotu

arexka
20. apr 2024

Aj ja som to tak robila mne pomohol aj k otehotneniu ....ja som napr bola aj v nemocnici na pohotovosti kvoli tomu špienniu ale im to bolo jedno proste povedalj že tam ešte nič nieje vidiet a je to na prírode 😔 ..to progestenalle som mala predpisane ešte od gynekologa tak som ho začala brať az do prvej kontroly u neho s tým že som mu volala že teda mi vyšiel pozitivny test a on ze ano nech to berem že tym sa nič nepokazí ešte ascorutin som si davala ten je volnepredajny ..ja som bola 3 mesiace od MA a kyretaže takže som sa bala že toto dopadne rovnako ale našťastie nie už som v 37 tt 🙂 a teraz sa bojím pôrodu zas

autor
20. apr 2024

@arexka dúfam, ze vám to vsetko dobre dopadne 🥰

arexka
20. apr 2024

Ďakujem no bohvie snáď ano aj vam prajem aby vam to dobre dopadlo🙂🍀🍀🍀❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre