Som v 15. týždni a pichá ma tam, kde mám zrasty

19. okt 2023

Som v 15tt pri prudkom pohybe aj orgazme ma picha na stranách podbruska kde mam zrasty. Nemôžem ich mat zrastené o maternicu ? Nikdy mi ich bližšie nespecifikovali nerobili mi laparoskopiu ani nič lebo som nemala problémy. Budu tieto bolesti horšie vyšším štadióm tehotenstva ?

anjelicek26
19. okt 2023

Uvidime... mne zrasty davali prec laparkou uz dva krat, naposledy v marci... zatial tahanie nijake vyrazne, ale ano pri vyraznom pohybe to zaboli, ale zrastom to nepripisujem...ale normalne uponom maternice a zvysenej vahe a proste to v kombi nerobi dobrotu, treba vstavat a hybat sa "uvedomele", teda trosku opatrnnejsie ako v beznej rezii... co bude do buducna sa predpovedat neda---my sme zacali 17.tyzden

autor
19. okt 2023

@anjelicek26 ja som sa zľakla aj pri tom orgazme. Muž bol preč dlho... až včera... a úplne ako keď sa prudko pohnem keď ma páchajú tie zrasty tak tak ma to bolelo. K dr idem až budúci týždeň piatok, skúsim sa jej nato opýtať. To asi nebude ultrazvukom vidieť tie zrasty ze kde ako sú?

autor
19. okt 2023

Pichajú nie páchajú

anjelicek26
19. okt 2023

Zrasty ultrazvukom bohuzial neuvidi... pri laparke tiez vyse hodiny mi ich davali prec a na sone nebolo nic vidno, len skruteny vajecnik (ten bol prirasteny), kvoli tomu vlastne laparku robili... zrasty boli vsade 🙄

autor
19. okt 2023

@anjelicek26 ale ony sa vytvoria znovu ze ? Keď aj odstránia

anjelicek26
19. okt 2023

Bohuzial mozne to je, ze sa zrasty vytvoria nanovo :( U mna to tiez tak bolo :(

autor
19. okt 2023

@anjelicek26 naozaj ďakujem za odpovede, dúfam ze bude všetko v poriadku ze sa mi nič nestane a tebe teda tiež 🙂

lulu8491
19. okt 2023

Možno ťa poteším. Mne zrasty tehotenstvom (zväčšujúcim sa bruškom) popraskali a odvtedy nemám problémy

autor
19. okt 2023

@lulu8491 a nebolelo to ?

lulu8491
19. okt 2023

Niekedy to bolo dosť nepríjemné, hlavne v zaciatkoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre