Ako cítite pohyby bábätka v 7. mesiaci ?

sisi2212
21. jan 2020

Ahoj, som v 30.tyzdni, ako cítite pohyby v tomto obdobi? Ja teda citim maleho stale, v podstate cely den, ako sa hybe, len mi to skorej pride ako prevalovanie, otacanie a tak, kopance az tak necitim, je to v poriadku?

snehulienka8
21. jan 2020
panda21
21. jan 2020

Akurát som to dnes riešila ale ja som v 26. Tiež ma už skoro vôbec nekope iba sa prevaluje 😪

sisi2212
autor
21. jan 2020

@panda21 aj si niečo zistila? Je to ok?

ivangeline
21. jan 2020

Tak ja mám lenivé deti. Malo cítim aj teraz pri druhom, a to som v 38t. XD Keď niečo blbé zjem, tak vtedy sa viac prehadzuje, kopka..inak sa niekedy pýtam, si ešte tam, žiješ? XD

sisi2212
autor
21. jan 2020

@ivangeline takže možno to bude len kludne dieta vravis 😀

panda21
21. jan 2020

@sisi2212 stvrtok idem ku gyn tak sa chcem určite spýtať. Aj keď podľa môjho laickeho pohľadu tam začínajú mať málo miesta a už sa nemôžu tak natiahnuť na poriadny kopanec 😁

sisi2212
autor
21. jan 2020

@panda21 ja tiez idem štvrtok na poradnu akurat 😀 tak tiež sa spytam, ano tiez ma to napadlo, lebo inak ho citi stale cely den, len teda skorej to prevalovanie

panda21
21. jan 2020

@sisi2212 aj ja cítim ako sa tam prevaluje, keď dam ruku na brucho tak to aj poriadne cítiť keď sa zapre 🙈 občas si kopne ale už to nemá také grady. Ja idem iba na 4D tak snáď uvidíme koľko tam ma miesta a že čo vlastne 🙏 doteraz som nadavala že už by aj mohol sa troška skludnit lebo občas to dosť bolelo.. Ale teraz mi to aj chýba 😂

smejko25
21. jan 2020

@sisi2212 mne sa zaciatku tehotenstva vsetky hovorili joooj pockaj jake dostanes fajne kopacky do rebier atd 😁 a ani raz som ziadnu kopacku nedostala 😁😁😁

sisi2212
autor
21. jan 2020

@panda21 ano, ja som tiež skorej citila kopance ako teraz, no ale tak hlavne, ze citime stale, ako sa hybu alebo možno su otocene do chrbta a neni to tak citit, ked kopnu

ivangeline
21. jan 2020

@sisi2212 Áno, také niečo. Môj chlapec je veľmi spokojné dieťa. Aj v brušku bol. 🙃 Plače veľmi málo. Prah frustrácie má fakt veľký. XD Keď bol menší skôr len mrčkal. A troška neskôr začal s pohybom...ako otáčanie sa, lozenie, sedenie.. proste taký kľudas a mysliteľ. XD

sisi2212
autor
21. jan 2020

@ivangeline mozno chlapci su taki pohodovejsi

nattyferko
1. okt 2023

@sisi2212 To Aj Ja Tak Isto Ako Ty.....Ale Kopance Necítim len citim ako sa prevaluje a hibe sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre