Som v 39tt a asi sa to blíži

renata1981
2. máj 2020

Ahojte dievčence. Chcem sa opýtať som síce druhorodicka ale pri prvej bolo všetko inak. Od včera večera mam bolesti bruška a krizov. Bolo to znesitelne len miestami bolelo viac dala som sprchu a trosku povolilo. Ráno bolesť bola stále a teraz tiež miestami silnejšie inokedy slabšia. A brucho mam tvrdé. Vo štvrtok som mala poradňu bola som na 1cm otvorená. Myslíte že sa to blíži som v 39tt.posledne dní som mala taký výtok do biela

diaalex
2. máj 2020

@renata1981 môže byt 🙂 ja by som sa šla dať pre istotu skontrolovať, predsa je to už 2. bábätko a môže to ísť rýchlejšie 🙂

renata1981
autor
2. máj 2020

@diaalex len by som tam nerada ostala keby nerodim keďže mam dcerku doma. Pri dcérke som tam ležala 2 týždne pred pôrodom lebo som spinila po vyšetrení a ze mi odteka voda. Nič neodtekalo

diaalex
2. máj 2020

@renata1981 nemusíš ostať, povieš, že chceš domov a keď bude zle prídeš 🙂

amelia000
2. máj 2020

@renata1981 ved nemocnica nieje basa. Povies ze neostavas a ides prec. Hotovo.

ildiko36
2. máj 2020

@renata1981 ja som bola 6tyždnov pred pôrodom 1cm otvorena a 2 týžnde pred pôrodom odišlo casť hlienovej zatky..porodila som presne na termin

miadi
2. máj 2020

Kym nemas kontrakcie a neotvaras sa tak nerodiš. Moja prvorodena bola 4dni po tp potom som rodila v 18tt a treti porod nebol skor až den po TP vyvolavali koli vysokemu tlaku a bola som tiez len na 1cm. Kym nemas kontrakcie asi zbytocne sa hrnut do nemocnice.

renata1981
autor
2. máj 2020

Presunula som sa s dcérkou k rodičom keďže chcem rodiť v Lv a nie v NR a tu budem čakať budem to mat 10 minút do porodnice zatiaľ budem s dcérkou. Stále je to rovnaké takže zatiaľ som v kľude ale už by som aj nedbala keby sa vypýta keďže už som tu

olivia2001
2. máj 2020

@renata1981 ano no mala som to par dni a veru ja tu ležim v Lv lebo mam skrateny krčok a som otvorena, choj radsej aby ta skontrolovali nemusia ta tu nehat ak bude vsetko ok.

renata1981
autor
2. máj 2020

@olivia2001 už keby mi to aj začne nevadí mi to som na konci 39 tt a som blízko. Ale bola by som radšej keby to je pondelok utorok v tedy tam je aj môj Dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre