Je pôrod blízko?

michi29
14. feb 2023

Ahojte žienky, viem, že na túto otázku nedá odpoveď nikto. Ale predsa len možno niekto podobná skúsenosť, prosím Vás, včera som bola v poradni v nemocnici, kam idem rodiť a nález bol, že otvorená na 1cm, hlavička veľmi nízko, pričom som v 36tt a malý je podľa usg cca 38tt... Počas dňa už mávam dlhší čas tvrdnutie bruška, no teraz už to je také, že to vychádza až pod prsia ako keby, občas aj do krížov... V pondelok mám ísť zas do poradne, tak som zvedavá, čo bude potom...

cakambabatko
14. feb 2023

Ja mam toto od 35tt, aj otvorená 1cm, hlavička nalieha a stále nič, 39tt som momentálne..už len čakám deň, čo deň a stále nič😁

stanusenka
14. feb 2023

@michi29 ja tiež už 2 týždne otvorená voľne pre prst, malá tlačí hlavičkou a bolesti denne pár hodín, a potom prestanú..o tvrdnuti brucha ani nehovorím🙈 od včera mám nález 3 CM, spravený Hamilton, zátka odišla a stále nič, človek na takú otázku asi odpoveď nepozná😃 a to už mám 4 tehotenstvo 🙂

dominidi
14. feb 2023

Nepotesim asi, mala som to taakto od 35tt, porodila som na termin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre