Kedy sa vám objavili strie v tehotenstve?

27. jún 2022

Ahojte. Je možné, že ak sa mi neobjavili do 8 mesiaca, tak už nebudú?

liloastitch
27. jún 2022

Pri prvom tehotenstve som mala strie len na prsiach, pri druhom sa mi strie objavili až 3 mesiace po pôrode pri tom ako sa sťahovala pokožka. A to som mala naozaj veľké brušisko. Nemusia byť vôbec.

babovka2321
27. jún 2022

Je mozne, ze sa aj den pred porodom nalejes vodou a popraskas vsade 🙂 nic nie je vylucene

denden77
27. jún 2022

a mozno uz nebudu.. mne sa nespravili vobec 🤷‍♀️😊 a to som pribrala 16kg 😁

andrea_82
27. jún 2022

Mne sa spravili v poslednom mesiaci. Tiez som si uz myslela, ze nebudu. 😕

beata_k
27. jún 2022

Znamej tyzden pred porom kopmlet okolo pupku. A ani po porode to nemas iste.

mirka438
27. jún 2022

Mne sa urobili den pred terminom 😀 potiahla som este tyzden potom

a_andrejka4
27. jún 2022

Mne presne v 32 tt a to som poctivo kremovala a kremovala 🙂 možno budes z tych štastnych co maju v genoch nepopraskat ja aj kebyze sa v oleji kupem tak sa tomu nevyhnem a to podotykam že som nemala velke brusko cely cas

rude_baby
27. jún 2022

Mne v deň termínu 🙈ale potom som ešte týždeň prenasala

lucianak
27. jún 2022

Ja nemam vobec, pribrala som len do brucha, cca 9kg. Ale natierala som.sa od zaciatku tehotenstva.
Muz ma strie na bokoch a rukach, co v puberte sa dost vytiahol tak narazovo 🤷‍♀️

zdenka_21
27. jún 2022

Mne sa urobili až pri pôrode 🥴 dovtedy ani jedna

anicka182
27. jún 2022

Do terminu porodu som nemala ani jednu, ako ma prijali do nemocky a zacali porod vyvolavat lebo som tyzden pretahovala tak som popukala na kompletku..

misicka_k
27. jún 2022

Ja som celé tehotenstvo nemala a urobili sa mi az po pôrode keď sa koža sťahovala 🤔🤔🙈

kristina2412
27. jún 2022

Nespravili sa mi vôbec, ani pri jednom dieťati. A to druhá dcéra mala cez 4,5 kg.

orangiiina
27. jún 2022

V 9. mesiaci a dorazil to pôrod. A to som sa kremovala ako diva. Ale to nemusí znamenať nič, ty ich mat nemusíš 🙂 moja sestra mala 3 pôrody a ani jedna stria.

lentak1223
27. jún 2022

Neurobili sa mi ani raz, 3 tehotenstva -3x 20 kg+. Ani po pôrode. Nekrémovala som😀

xsuzannex
27. jún 2022

Mne sa spravilo par pocas porodu ako mi sestricka tlacila na brucho..

nikha2809
27. jún 2022

Nespravili sa mi vôbec pri dvoch tehotenstvach a ani som sa ničím nenatierala.Je to genetikou, elasticitou kože a pod..

wewuliatko174
27. jún 2022

@liloastitch ja tak isto presne😁

mima172
27. jún 2022

Mne sa spravili až po pôrode 🤨. Nechápala som, celé tehotenstvo nič, porodila som o mesiac skôr a po pôrode strie ako svet a to som pribrala málo a aj dcérka bola drobček 😔

lucikim
27. jún 2022

Mne sa urobili 2 tyzdne pred porodom a to som si tam uz na spodok brucha nevidela tak som si to nevsimla. Az muz sa ma pytal co to tam mam

werony_n
27. jún 2022

Mne až po pôrode sa objavili a to som natierala pravidelne.

zuzka1117
27. jún 2022

Nemám ani jednu striu po dvoch tehotenstvach

judit47
27. jún 2022

Pribrala som 28kg(sice 30kg ale to oficialne nepriznam😅) a strie sa mi urobili 3 tyzden po porode na bokoch brucha-rychle chudnutie(schudla som 20kg za 3 tyzdne lebo sombola strasne zavodnena)

euka210
27. jún 2022

Mne sa objavili posl.mesiac ako maly brutalne rastol...4500g

kiki68
28. jún 2022

Mne nikdy, ani jedna nastastie. Brusko bolo velke ako keby cakam slonica

lucinka9292
29. jún 2022

Pribrala som len 10 kg a spravili sa mi asi 1-2 tyzdne pred porodom. Uz som si myslela, ze som v suchu…

adrbat
1. júl 2022

Podľa mna sa ešte môžu, u každej je to iné. Ja napríklad nemám žiadne. Pribrala som 15kg - pôvodná váha 48kg.

sim_mi
1. júl 2022

Pribrala som 15kg, babatko malo len 2800g, natierala som rano a vecer pravidelne a spravili sa mi po porode aj na bruchu aj na stehne 🤦‍♀️🤷‍♀️

lienka.7
1. júl 2022

Nemala som ani pri jednom.🙂

banalu
1. júl 2022

Mne sa robili na stehnach a bokoch, nalievala som sa vodou. Na bruchu sa mi spravili az v poslednom mesiaci a to som sa pomaly kupala v Bioil.. strie su proste genetika, bud ich mas alebo nemas 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre