Radosť i strach

michi29
14. mar 2022

Žienky, niektoré ma možno ukameňujete, ale mám doma hendikepovaného synčeka, a teraz po 7mich rokoch nám vyšlo/nevyšlo toto. Je to taká radosť a aj neistota z toho čo bude/nebude... Vidíte tam niečo? Vďaka za názor 🙏

mamamasama
14. mar 2022

Podľa mňa je to tam. 🙏☺️ Prajem veľa zdravíčka

janai1
14. mar 2022

@michi29 držím palce 🙂

michi29
autor
14. mar 2022

@mamamasama to som ešte 4 dní pred očakávanou MS, aj sa teším, aj sa bojím... Prvý synček má detskú mozgovú obrnu, Aspergerov syndróm a ďalšie diagnózy, no je úžasný, ale akosi keď som zbadala toho mierneho ducha na teste, aj sa teším, aj sa bojím, predsa len 7, rokov je veľký rozdiel...

mamamasama
14. mar 2022

@michi29 mysli pozitívne a teš sa. Bábo všetko cíti.Bude to dobré, uvidíš 😊 Keď máš hendikepovaného synčeka, tak musíš byť skutočne silná žena. Určite to zvládneš aj s tým vekovým rozdielom. Veľmi ti držím pršteky.

tara42
14. mar 2022

@michi29 držím palce nech ste zdraví a všetko dobre dopadne. ✊ Určite ste veľká bojovníčka, zvládnete to.

ailiba
14. mar 2022

@michi29 na 4 dni pred ms je to krasna cuarka, drzim palce, nech silnie a tesite sa z dalsieho prírastku💗. Ano, 7 rokov ke dost belky rozdiel, ale urcite to zvladnes. Si urcite skvela mamka, ked tak pekne rozpravas o orvom synovi.

michi29
autor
14. mar 2022

@ailiba tak vybojovala som miesto pre synčeka, ktorý bojuje dodnes, a tento test aj potešil, aj trošku taká neistota a strach... Ale verím, že všetko bude ako byť má. Ďakujem Vám za podporu!!! V tejto chvíli to veľmi pomáha!

michi29
autor
14. mar 2022

@mamamasama byť silnou ma naučil ten môj "drobec", s ktorým bojujem už 7rokov, operácie, rehabilitácie a dookola prognózy, diagnózy, či akékoľvek -nozy, ktoré sa snažíme prevalcovať a lekárom dokázať, že ak je chcenie a bojovnosť, všetko sa dá, no ďalšieho tehotenstva sa bojím, veľmi sa bojím, ale zároveň aj teším ... Ďakujem Vám za podporu ! 🙏

ailiba
14. mar 2022

@michi29 to je v poriadku, vzdy je to neistota. Ale aj velka radost💗. Verim, ze bude vsetko v poriadku🤩... A prajem veeela stastia.

michi29
autor
14. mar 2022

@ailiba z celého ❤️ Vám ďakujem, veľmi!!! Veľmi!!!

katkamatka7
14. mar 2022

@michi29 💗

juli1408
14. mar 2022

@michi29 Možno teraz nie, ale jedného dňa zostane len a len radosť z nového úžasného života. Musíte byť úžasná silná žena a aj vaše deti budú úžasné. Určite sa máte na čo tešiť. ♥️ Modlím sa za vás. ♥️

snazilka_bio_mamka
15. mar 2022

ak je to pepino test, nebrala by som ho vazne.. mala som riadnu ruzovu ciarku a tehu nebolo, ostatne testy negativne.. skus iný

michi29
autor
15. mar 2022

@snazilka_bio_mamka mala som testy maybe baybe, včera ten slabý duch ako vyššie na foto, a dnes úplne čistý test, bez náznaku druhej čiarky... Nechápem teraz vôbec už ...

snazilka_bio_mamka
15. mar 2022

@michi29 ja tiez nechapem uz vobec testom. Jeden s ciarkou druhy be, potom MS. Tieto testy podla mna narocky robia chybne aby si si len kupovala dalsie a dalsie

michi29
autor
15. mar 2022

@snazilka_bio_mamka nič pôjdem ešte kúpiť a skúsim vo štvrtok spraviť ... Myslíte že vzísť tu istú značku, alebo skúsiť niečo iné?

banderaska29
15. mar 2022

ak je to pepino test tak by som sa netešila. aj mne robili duchov a tehu som nebola... radšej si počkaj na meškanie a potom iný test...

michi29
autor
15. mar 2022

@banderaska29 nie ja som mala maybe baby, a včera duch a dnes ráno nič... V piatok má prísť MS tak skúsim potom, ale bola som zmätená, lebo fakt porovnávam obidva testy a na druhom nič absolútne... Kamoška mi vravela, že ak som čo i len pohár vody v noci vypila,že to skresli výsledok... Tak ja už neviem...

banderaska29
15. mar 2022

@michi29 vieš čo, ak si tehotná tak test bude pozitívny tak či tak. ja ked som bola tak všetky testy proste boli pozitívne 🙂 uvidíš o pár dni kedže ti ešte ms nemešká daj tomu pár dní a uvidiš sama 🙂 ♥

snazilka_bio_mamka
15. mar 2022

@michi29 skus si kupit Dr.Max, alebo livsane alebo woman secret, tieto testy boli pre mna vzdy 100%, nikdy neduchovali. Ziadny pepino, toptest ano maybe baby.. a skus nepit nic uz od 19.00 a z ranneho mocu rovno šup ho tam. zvedava som a drzim palce

michi29
autor
15. mar 2022

@snazilka_bio_mamka od 12stej som nepila, nejedla, a teraz takýto výsledok, a test je rapiclear classic ...

snazilka225
15. mar 2022

@michi29 rapiclear je najhorší test ten urobí čiarku aj z vody skúsila by som asi iný test, pepino tiež je hrozný test mne napr Dr max vôbec neduchoval 🙂. Ale tak ak máš ešte jeden rapiclear tak skus ho urobiť z ranného moču ak bude o niečo silnejšia je to tam 🙂

michi29
autor
16. mar 2022

@snazilka225 ďakujem, že ste napísala 🙂 skúsim teda spraviť, a uvidím no. Po prípade skočím do mesta a kúpim ten dr.max.
Bývam na dedine a máme tu vedľa lekáreň kde iné testy moc nekúpim. Takže zbehnem do mesta určite a skúsim ten dr.max. Ďakujem za radu 🙏

snazilka225
16. mar 2022

@michi29 ja som momentálne v 6tt mne pred MS ukazovali tak testy ze raz tam bol duch raz bol test negatívny až v deň ms mi ukázal normálneho viditeľného ducha takže úplne viem co zažívate tu neistotu ale ja si myslím ze najlepšie je počkať lebo tie testy niektoré robia celkom fajn čiarky a pritom žena nieje tehotná a príde ešte väčšie sklamanie alebo ak si chcete byť úplne istá skúste digy ten mne ukazal 1-2 pri mini duchovy a ten Dr max mi neduchoval aspoň mne nie nikdy tam som si bola tiež istá držím prsty nech vijde to co si želáte ✊

michi29
autor
16. mar 2022

@snazilka225 mne to príde aj dosť skoro, aby ukázalo, ovulka prebehla 5-6teho a teraz takéto duchy/neduchy... podotýkam, že pravidelne každý mesiac od ovulky až do príchodu MS ma bolia prsia, podbruško, kríže ...a tak tomu nieje ináč ani tento mesiac, a na príznaky trhu by podľa mňa skoro bolo, no ja neviem, ale zúfalá som...ale ďakujem, že ste reagovala na môj príspevok 🙂

michi29
autor
17. mar 2022

@mamamasama toto je dnešný test, ja už neviem čo si myslieť 🙊

snazilka_bio_mamka
17. mar 2022

@michi29 je mi to luto..

michi29
autor
17. mar 2022

@snazilka_bio_mamka myslíte, že to už šanca nieje?

snazilka_bio_mamka
17. mar 2022

@michi29 uz ti meska? kym nie je MS sanca je vzdy

michi29
autor
17. mar 2022

@snazilka_bio_mamka zajtra by som mala dostať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre