Hamiltonov hmat

paulahr
18. okt 2022

Ahojte, tie čo vám urobil lekár Hamiltonov hmat tak dokedy ste porodili? Mne ho dnes na kontrole urobil lekár ale zatiaľ som len špinila.

majka879742
18. okt 2022

@paulahr mne tuším niečo také v nedelu a porodila som v stredu... No nie som si istá ci to bolo to alebo niečo ine...uz si to moc nepamätám...

lamonita
18. okt 2022

Do 24 hodin

janaemamax
18. okt 2022

@paulahr mne ho urobila dr vo stvrtok poobede a v piatok rano o 6 tej som zacala spinit a 8,35 hod sa dcerka narodila

gabika9878778
18. okt 2022

@paulahr mne nepomohol 🙂

pbra40
18. okt 2022

@paulahr rano o 8.30 mi urobili hmat, maly sa narodil 23.24
Tiez som najprv len spinila a potom mala take zvlastne, nepravidelne stahy. Bol to moj treti porod a ja som do poslednej chvile nevedela, ci su to kontrakacie 🤣

jani321
18. okt 2022

Mne ho robili, keď mi plodová voda odtiekla a nemala som ešte žiadne kontrakcie. Cca. za 6 hodín sa mala narodila.

sonulka81
19. okt 2022

Ráno po vizite cca o pol 9 a večer o pol 8 sa to pomaličky spustilo... Mala sa narodila o 23.15.

katka1389
19. okt 2022

@paulahr mne to urobili prvy krat nepomohlo za dva tyzdne mi to znova urobila a do rana. Som bola v porodnici....

mmoni89
19. okt 2022

Áno do dvoch hodín 😄

saxana000
19. okt 2022

Mne robili vecer a rano som isla na vyvolavacku.takze neviem posudit ci pomohol alebo nie.kazdopadne je to velmi neprijemny zakrok.nie vyslovene bolestivy ale urcite neprijemny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre