Boli ste na sone u MUDR.Bresťanského (Hlohovec)?

bubli21
4. sep 2019

Ahojte boli ste niektorá u tohto lekara okolo 28tt?🙂 ako prebiehalo sono? Pozrel cele babatko? Pretože ja som bola pred 2 týždňami u jedného v Ba a som sklamaná..urobil par fotiek tvaričky a to je vsetko..Očakávala som že budem vidiet ručičky a pod...prosim napiste skusenosti dakujem.. 🙂

silvia3009
4. sep 2019

Bola som spokojná. Ked sa objednate na 3D sono pozera komplet vsetko a vy to zaroven sledujete na obrazovke. Celé to nahrá na DVD aj s hudbou ktorú si prinesiete. Ja som bola aj s manzelom a bol to pekný zážitok.

jana2210
4. sep 2019

@bubli21 ahoj ja som tam bola tiez,ale tusim okolo 21-24tt nepamatam si presne..Bola som u mladeho Brestanskeho a bola som velmi spokojna...prezrel maleho od hlavy k pate,vsetko poukazoval sledovali sme to cele na obrazovke,plus sme to dostali na usb a par fotiek...

00kvetinka00
4. sep 2019

Objednala som sa aj ja teraz na 27.9 vecer a dom zvedava co to bude ..... kazal nam doniest nove nerozbalene usb a kamoska hovorila ze pokuka cele babo 😁

katarina135
19. sep 2019

@00kvetinka00 Ahoj, ja som bola u mladého včera. Som na začiatku 14týž., ale musím povedať, že mňa svojím prístupom sklamal. Odborník to určite je, ale vôbec mu nebolo do reči. Bola som večer. Možno nemal svoj deň, ale mala som pocit, že ho svojimi otázkami otravujeme a to som sa ho snažila nerušiť a nepýtať sa blbosti. Nečakala som, že ma bude čakať "červený koberec", ale keď niekto za asi 20min vezme 35€, tak by mohol byť milší. Prvé, čo dajú podpísať je informačný súhlas, kde svojím podpisom potvrdíš, že ti je všetko vysvetlené a zodpovedané. Viem, že má dobre recenzie, ale mňa sklamal. Z vyšetrenia som dostala 4ks A4 dokladu, čiže vyšetrenie bolo určite podrobné, ale komunikácia na bode mrazu. Čakala som, že bude komentovať, čo pozerá, ale bol len ticho a keď som sa ho spýtala, či dobre vidím, že tam má nohu, tak mi len odpovedal, "že to už ma všeličo".
Ja som s mojím lekárom spokojná, ale predsa mám 36r. tak som chcela aj iný názor, hlavne, keď je to taký vychýrený "milý doktor", tak som k nemu išla, ale za mňa, čo sa prístupu týka, tak maximálne odmeraný. Napriek tomu som sa objednala aj na 4d v 22t. Som zvedavá na tvoju skúsenosť.

00kvetinka00
19. sep 2019

@katarina135 ...... no mozno nemal svoj den ....... ja idem presne na jarmok v piatok o 18 cize tiez cakam ze bude ufrflany a bude ponahlat ..... ale neskorsi termin uz by som absolutne nic nevidela lebo krpec uz by bol dost stary na toto .... teda aspon na nete pisali ze 4D do 30tt sa najlepsie roby a mi uz budeme 27tt

bubli21
autor
19. sep 2019

@katarina135 ahoj ja som bola 9.9 a som veľmi spokojná ..prístup ku mne bol ukážkový..srandoval smial sa..jedine co sa mi nepacilo bolo ze velmi mi tlacil zo sondou na brusko az som mala modriny a aj som ho upozornila a robil to aj tak..a este mi povedal ze mala ma 1008g a o tyzden u mojej lekarki mala 1500 cize sa asi aj sekol v mierach ..ale inak som uplne spokojna 🙂

mirage
19. sep 2019

@bubli21 cize ti spravil modriny na bruchu a ty si spokojna?
@katarina135 a tebe vobec nevyhovoval jeho pristup a napriek tomu si sa objednala znova?
Majte sebauctu.

bubli21
autor
19. sep 2019

@mirage proste chcel zobudit malu aby som neplatila 50€ zbytočne🙂 a som spokojnw ano pretoze som bolq pred tym v BA a tam mi doktor nepovrdal absolutne nic..

katarina135
21. sep 2019

@mirage no objednala prave preto, ze si myslim, ze asi nemal svoj den. Ma vela dobrych recenzii. Kazdy ma obcas den "blbec". Beriem to ako opravny termin 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre