Mala doktorka pozrieť srdiečko?

weru3ka
26. jún 2013

ahojte baby mna by zaujimalo vcera som bola na poradni kde mi robila sono mam aj fotku babatko malo pekne rucicky aj crty tvare nozicky no vsetko ale srdiecko mi nepozrela myslite ze este nebolo pocut? som v strede 11 tt ale podla mna uz by ho pocula nie?som sa jej zabudla na to spytat a teraz sa bojim:( a ete nedava mi neskoro terminy? bola som 25teho a dala ma az 30teho a viac ako 4 tyzdne je to ok?dakujem

jarkamartin
26. jún 2013

@weru3ka myslím, že ho videla biť, len to nekomentovala 🙂 neboj, keby niečo nebolo v poriadku, tak by dala skorší termín. A termín je v poriadku, zatiaľ raz za mesiac stačí. Príjemné tehuľkovanie

ewca
26. jún 2013

urcite je vsetko v poriadku, keby v 11tt nevidela akciu srdiecka, tak to by ti uz dalsi termin poradne ani nemusela davat a pravdepodobne by ta poslala rovno na kyretaz... vsetko je v poriadku gratulujem 🙂

doliva
26. jún 2013

a čo am chceš byť každý deň 😀 na všetko sa pýtaj úplne,bez hanbi aj ja tak srdiečko a orgány budú pozerať v 20tt ciže ti urobia morfologicky ultrazvuk,a to je o čo nevidieť 😉 len kľud pokoj a uživaj si tehotenstvo 😀

aristka
26. jún 2013

určite videla aj srdiečko a mohla ti ho aj ukázať....ak ti povedala ,že je všetko v poriadku buď kľudná... 😉

ivana149
26. jún 2013

nam ukazoval srdiečko až do siedmeho mesiaca, potom sme ho už len počuvali, najkrajší zvuk aky som kedy počula 🤐

iwesska
26. jún 2013

Tak rozmyslam, ako by mohlo dietata hybat rukami a nozickami v 11tt, keby nemalo srdiecko ?!? 😅

weru3ka
autor
29. jún 2013

dakujem baby fakt a to akym pristorojom pozera to srdiecko?klasickym sonom? lebo nic ine nepouzila:D je to moje prve tehotenstvo a tak som taka zmetena🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre