3D sono v Žiline

rqduskq
10. máj 2014

Prosím Vás, potrebovala by som čo najrýchlejšie 3D sono v Žiline, nie kvôli fotke bábätka a pod. ale chcem, aby mi ním pozreli pupočník, ževraj ho má malá okolo krku a na 3D by to bolo dobre vidieť ako ho má.
Kde robia, aby sa dalo rýchlo objednať?

martynka_za
10. máj 2014

@rqduskq ja chodim na sono do OK GYN ku MuDr. Kyškovi, robi aj 3D sono, vsetko na fantastickej urovni. Objednava sa bud telefonicky alebo osobne - povies aky mas problem a myslim, ze ta objednaju cim skor. Je to sukr.ambulancia, vsetko na skvelej urovni, ci prehliadky alebo soná . Ma aj web - www.okgyn.sk , pozri si to, tam najdes vsetky potrebne info 🙂.

rqduskq
autor
10. máj 2014

@martynka_za to je normálne v nemocnici? v tej hlavnej budove? dík

rqduskq
autor
10. máj 2014

@martynka_za a koľko stojí to sono?

martynka_za
10. máj 2014

@rqduskq ano normalne v hlavnej budove v nemocnici, na 4.poschodi na "gynekologii" lenze maju samostatne oddelenu cakaren aj ambulanciu od ostatnych. Ja som za niektore sona platila (10€-40€ ale to za 40€ bolo sono, ktore mam natocene na CD aj video aj foto preto bolo take drahe) a za niektore som neplatila vobec. Najlepsie ti povedia priamo tam - p.sestrička alebo lekár.

nerko
10. máj 2014

@rqduskq Ak si nepochodila v nemocnici, skus este toto pozriet.
http://www.prenatalzilina.sk
Nech to dobre dopadne!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre