Bolesti v podbrušku, slabšie pohyby. Čo to môže byť?

kamelia0111
27. nov 2010

Ahojte maminy a buduce mamicky, chcem Vas poprosit o radu... som v 25tt asi tyzden ma trapia bolesti v podbrusku, pri vstavani a otacani v posteli ma to dost boli, pri chodzi mam pocit ze sa mi male tlaci dole? hoci som v 25tt, no pohyby babetka citim slabsie, zatial som nepocitila ziadne kopance....mam strach, 😨 poradte mi prosim.... ☹

kojka84
27. nov 2010

netvrdne ti pri tom brusko?Ja by som tak nejak opisala tvrdnutie bruska....

katka1981
27. nov 2010

Jedina rada, spytaj sa tvojho gynekologa. Moze to byt natahovanie maternice, mozno je to normalne, ja som nic take nezazila, ale kazde tehu je ine.

auroruska
27. nov 2010

Ahoj ja som mala tiez bolesti v podbrusku, ale na zaciatku tehotenstva. Mala som cystu na vajecniku a vraj to sposobovala ona. Nakoniec mi ju museli v 14 tt urgentne vyoperovat cely vajecnik.
Ale moj nazor je aby si nevahala a co najskor utekala k lekarovi.

jana
27. nov 2010

Tyzden mas bolesti a este si nebola u gynekologa? No ja po mojej skusenosti by som utekala uz i len pri jednom pichnuti. Nic zato nedas ak k nemu pojdes ... a ak pohyby sa ti zdaju slabsie, isla by som aj hned teraz na pohotovost. Ja viem o com hovorim.

mija777
27. nov 2010

chod k doktorovi...radsej 100krat zbytocne,ako raz neskoro..

katren
27. nov 2010

chod k lekarovi

lucka1987
27. nov 2010

ja by som sla k lekarovi.. je tu zbytocne vypisovat na Mk , ked sa nikto nevie vctit do toh ako sa presne citis... najlepsie ti lekar povie za to nic nedas a netratis.. mozno tak hodinu casu.... lepsie mat istotu ako si potom nieco vycitat ze si nieco zanedbala

vefi89
27. nov 2010

radšej 100 krát nadarmo ako raz neskoro..niečo sa mi nezdá, zdvihnem zadok a letím k dr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre