Veľmi aktívne bábätko v 24. týždni

lucka010
9. máj 2021

Ahojte mamicky,čakám prvé dieťatko a zaujímalo by ma ci aj vy ste mali také aktívne bábätko? Som v 24tyzdni a pohyby cítim asi 5 týždňov.. Ale pohyby sú také,že mala sa hýbe a akoby zostala v podbrušku bud napravo alebo nalavo.. Zostane tak asi minútu a vtedy mam vypuknute brucho..niekedy smiešne tvary brucha mam..V noci mi ale spat dá..S tým problém nie je..Len cez deň je dosť aktivna a dosť kopka,hýbe sa..Mali ste niekto podobnú skúsenosť?Dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona1998
9. máj 2021

@lucka010 ja som názoru toho že radšej nech cítim pohyby ako keby necítim nič 😇

nikaeli
9. máj 2021

@viestta a do žlčníka a do žalúdka zapichne prsty 😁
@lucka010 zatiaľ si to fakt užívaj 😉 keď drobec podrastie, budeš v noci čítať romány (môj miloval cvičiť od pol jednej do druhej v noci)

sense
9. máj 2021

Bud rada ze je aktívna, moja bola "extrémne lenivá" koľko som sa na chodila na pásy lebo som žiadne pohyby necítila... Aj celý deň.. A veľakrát pred stresom ci je všetko v poriadku to zachránovala jej stikutka...

lucka010
autor
9. máj 2021

Ďakujem Vam,len som sa zľakla ci je normálne keď mi zrazu baby zostane na jednom mieste a bruško sa mi úplne vyduje ale len tam kde je baby😁

martaturi
9. máj 2021

@lucka010 keď bábo podrastie bude mať menej miesta a menej možností na pohyb 😉 ja som našťastie také prevalovanie nemala, asi by som s krikom chcela hneď porodiť 🤣🤣🤣

miadi
9. máj 2021

To mas super ze to robi cez den ..moje deti zvykli cez den relaxovat hoci sa hybali dost no v noci robili party ze som spat nemohla. 😃pockaj este Ta budu po 30tt steglit rucicky pri vajecnikoch a nizsie😂

kittykat22
9. máj 2021

@lucka010 ano mala som to rovnako. Mala som pocit, ze to dieta nikdy nespi. Zial, po jeho prichode ta aktiva pokracovala 🙈

nikapuggioni
11. máj 2021

Moja bola aktívna od 18 týždňa. Doktor že od 30 týždňa bude menej aktívna a prd makové🤣 od 30 týždňa to bol des čo tam vystrajala 😀 a až do pôrodu bola aktívna. Práve rebrá určite mám domliazdene 🤣 a to som už 3 a pol mesiaca po pôrode. Talze tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre