Môže mi pomaly odtekať plodová voda? Som 23tt

nickpick
10. máj 2019

Chcela by som poprosit skusenejsie mamicky o radu, som v 23. tyzdni a posledne dni mam pocit akoby som mala cosi ako vodovovy vytok, v niektore dni vobec, ale niekedy si musim dat intimku a zda sa mi byt vcelku vlhka na sklonku dna, vytok je priesvitny a bez zapachu, zacinam trosku panikarit ci to nie je plodova voda, necitim ale ziadne bolesti, tlak alebo diskomfort, pohyby som zacala citit len cca pred 2 tyzdnami, dnes ma zaskocilo ze toho vytoku bolo akosi viac, moc to stopercentne nie je, je to bezne, alebo mam utekat k lekarke? Dakujem.

myj
10. máj 2019

Ja by som urcite radsej isla k lekarke,ja som bola v 9mesiaci,kedy mi posledny tyzden stale odtekala plodova voda,ale co opisujes,tak to nieje normalne,radsej chod a necakaj na vikend,aby si nieco nezanedbala..

majka2211993
10. máj 2019

Ani neváhaj a choď mne odtiekla voda v 22 týždni a mala som akútnu sekciu v23 TT moji synčekovi a Twins neprežili... Môže to byť tehotenský výtok ale aj voda nečakaj chod aj teraz ak nerobí tvoj lekár zaklopal hociktoremu v okolí na dvere musí tá vyšetriť...

lenkav1981
10. máj 2019

Chod k dr. Ja som tak bola v pondelok, cely vikend som mala vodovy vytok, v pondelok som isla k dr, lebo som sa bala tiez odtoku plodovej vody, nastastie sa to nepotvrdilo

sapetka
10. máj 2019

Treba si dat vlozku ale nie klasicku ale tie hrubsie co su bez kridelok a ked budes zase citit ze nieco vytieklo ist normalne na prijem do nemocnice dat im vlozku a oni ti povedia ci to je len vytok alebo plodova voda

potomka
10. máj 2019

Radsej by som k tomu lekarovi zasla. aj to ma napadlo, ze mozno ak by si ten vytok zachytila, tak oni by isto vedeli spravit rozborm, ze co to vlastne je. Len asi by som zbytocne necakala

ciarraa
10. máj 2019

@nickpick isla by som radsej k dr, nikdy nevies a budes aspon pokojnejsia 🙂

ankare
10. máj 2019

Ja som mala výrazný výtok celé tehu, ku koncu ešte výraznejší...

majka2211993
10. máj 2019

No čo ti povedal lekár ?

jaja23
10. máj 2019

@nickpick ja som mala také niečo, keď som mala aj mykozu, treba ísť k dr. A dat si vložku, oni to tam skontrolujú. Potom mi naozaj odtekala pomaly voda v 37 týždni a to sa aj malý narodil. Nie je inak veľký rozdiel v tých pocitoch..

apip42
10. máj 2019

Ja to tak mam a je to vytok,, vzdy ked sa postavim tak machulka na nohavickach😕 mala som to aj pri prvom, je to nanervy lebo je to take nejasne o co vlastne ide

danielahamar
10. máj 2019

Mne odtekala tiež pomaličky, rodila som 32tt.

tehotna85
11. máj 2019

Ja som mala tiez v 26 tt ak si das vlozku..dokazu roztokom urcit ci to je alebo nie je plodova voda...moze to byt i vodnaty vytok pri mykoze...co je ten lepsi pripad..

danielahamar
11. máj 2019

@tehotna85 ja som sa stretla s tým, že vložka presakovala vodou

tehotna85
11. máj 2019

@danielahamar ved ako ok....ja len hovorim xe podla nej dokazu urcit ci ide o plodovu vodu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre