Je možné, že bábo vydáva zvuky?

katarina1984
11. aug 2013

Mile mamicky a buduce mamicky,chcem sa spytat,ale bude to zniet asi cudne.Myslela som,ze uz mi sibe,ked som to pocula po prvykrat,ale skusala som aj dalsi den a dalsi a fonedoskopom som pocula nasu malinku akoby vydavala zvuky,tak mrncanie alebo ako to nazvat.Je to vobec mozne?ALe som vhodna adeptka na Stranany?

jaja018
11. aug 2013

@katarina1984 idem vyskúšať. Este som o tom nepočula. Vždy počujem len šum ☹

katarina1984
autor
11. aug 2013

@jaja018 no je pravda,ze sa s tym treba trosku pohrat ,ale nakoniec ju vzdy zapocujem.Citim ako mi kopka na pravej strane ,tak malinku pocuj na lavej a tak nizsie .No ja neviem ci to je mozne....ja len dufam,ze sa tu taka buduca mamicka najde...inak fakt neviem

zuzanocka
11. aug 2013

A nepocujes pohyb criev? Zaludok? To pocut..a dost 😉

katarina1984
autor
11. aug 2013

@zuzanocka ako ked som to pocula prvykrat tak som si myslela,ze je to zaludok alebo creva ,ale po dalsi krat to bolo dost zretelne a bolo to ako ked mrncis(neviem ako pomenovat ten zvuk).

ava11
11. aug 2013

Plakat babatko v brusku teoreticky moze, ale pocut to urcite nejde, kedze v plucach nema vzduch a bez toho asi tazko vyda akykolvek zvuk. Aspon tak mi to hovori logika 🙂

katarina1984
autor
11. aug 2013

No hovorim ,ze som suca na Stranany....najblizsia psychiatrická liecebna 😀

zuzlicek44
11. aug 2013

@katarina1984 ale zase, tolko pripadov kadečoho sa stalo, kde nepomohli logiky nikoho 😉

tova
12. aug 2013

to som si myslela aj ja ale dr. potvrdila ze su to creva a zaludok.

bosoriak
12. aug 2013

@katarina1984 Zvuk moze naozaj clovek urobit iba ked vzduch rozochveje hlasivky. Kedze dieta ziadny vzduch v plucach nema, naozaj nie je mozne, aby plakalo v bruchu. Creva a zaludok na druhej strane vedia vyrobit dost siroku skalu zvukov. 😀
NA 100% to nie je dieta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre