Zvuky bábätka počas spánku

1. máj 2024

Ahojte, som prvorodička tak ma prosim nevysmejte lebo neviem ako to chodi. Len sa chcem opytať, či je normálne že párdňové dieťatko zo spánku stále piští, vydáva rôzne zvuky, mrnčí a také akoby mňaučenie. Prípadne začne akoby na plač fňukať, ale nezačne plakať, len aj tak spinká ďalej. Dokonca keď sa na ňho pozerám tak tvári sa že sa mu deje niečo hrozné, je mu do plaču a potom sa usmieva a takto dookola😃 Je to ok tieto zvuky? A ďalšia vec rukami a nohami stale rozhadzuje a dosť nepokojne. Ma aj zavinovačku ale za sekundu su z nej ručky von. Ďakuuem.

jazula
1. máj 2024

Mám len jedno dieťa, takže tiež skúsenosť prvorodičky…kým sa dcérka nenarodila, nedokázala som si ani predstaviť, že je malé dieťa také hlučné 🙈😅. V kuse vydávala nejaké zvuky. Vyspala som sa ako tak až so štuplami v ušiach, to som sa budila až na reálne potreby (prebaliť/nakŕmiť) a odfiltrovalo to množstvo zvukov. Štuple mi navrhol partner, keď videl, ako sa rútim z nevyspatia.

autor
2. máj 2024

@jazula och ďakujem za tuto skusenosť🙏😁 tiež to tak vidim asi…super vediet

ankare
2. máj 2024

Áno, tie zvuky sú normálne. Pri mladšom som len tak zírala, kde sa v takom malom telicku také zvuky berú.

abadka15
4. máj 2024

Ahojky áno je to normálne môj 7 týždňový synček to tiež robí keď ho sledujem smeje sa , zamrnci takže je to v pohode