Mesačné bábätko vydáva zvuky v spánku

barborka8888
29. apr 2019

Moje bábätko približne už týždeň vydáva v spánku zvláštne zvuky (väčšinou keď má taký ľahší spánok alebo keď sa prebúdza) Skôr takým hlbším hlasom, sem tam zachrapčí, akoby sa jej niečo snívalo. Je to normálne?

pribinak
29. apr 2019

Áno , je to úplne normálne ;)
Aj ty počas spánku vydavas rôzne zvuky a pazvuky, len si to neuvedomuješ

barborka8888
autor
29. apr 2019

@pribinak no ale take mini telicko a zvuky ako stary chlap 😂

pribinak
29. apr 2019

@barborka8888 môj syn keď dopil mlieko a potom si odgrgol tak za taký grg by sa ani ožran v krčme hanbiť nemusel ;)

tatisna
29. apr 2019

My sme nášho vtedy volali dinosaurus 😝

romiada
29. apr 2019

@barborka8888 nas maly vydaval zo spanku zvuky jak jeleñ v ruji. My sme to s mužom ani lekarke nevedeli popisať. Trvalo to niekolko tyzdnov. Doktorka nam povedala že ak prospieva, je cez deň ok tak to nemame riešiť. Odišlo to same. Ešte som to mala aj niekde nahrate...svokra ked to počula tak ani nechcela veriť že take zvuky može vydavať male babo.

trinneo
29. apr 2019

Moj muz si musel zaobstarat štuple do usi a nespal od narodenia malej asi mesiac dva a nie kvoli vstavaniu, ale kvoli roznym zvukom, co dceea vydavala

selest
29. apr 2019

Jej na tie zvuky som uz aj zabudla. My sme sa tolko nasmiali co za pazvuky maly vydaval ked spal. A ked sa budil tak najprv aj 15 minut sa krutil a take pukotave zvuky robil s ustami a nosom😂ani sa to neda pomenovat co to bolo uplne mimozemske daco😂

timilv
29. apr 2019

Tie zvuky boli top 😂 tiež sme nemohli uveriť, že také malé zlatíčko také niečo dokáže... Ale ako prišli, tak to aj samé prestalo 😁

ivka2112
30. apr 2019

Nas ma 5 tyzdnov a toez vydava kadejake zvuky ked spinka, az tak, ze ja nemozem spat, lebo sa stale budim a strhavan, ze ci je v poriadku🤦🏼‍♀️ Uz som raz aj zobralamiba videopestunku a isla sa spat do obyvacky😃

m_o_n_c_a_k
2. mar 2021

@timilv
@ivka2112
@selest
@trinneo
@romiada
@tatisna baby prosím vás kedy maličkým odišlo toto vydávanie zvukov a pucanie a tlačenie počas spánku. My sme to mali najskôr len nad ránom. Teraz je pokojnejší len prvý nočný spánok a už od pol noci neviem späť. Je to intenzívnejšie ako pred týždňom. Ú vás to malo tiež podobný priebeh že sa to zhoršilo a potom ustupovalo. Ja už neviem spat a som nevyspata. Keď to u vás prestalo. A aký to malo priebeh

trinneo
3. mar 2021

@m_o_n_c_a_k asi nejake 3 mesiace,potom sa to zlepsovalo...ale ano najprv sa zhorsilo, a potombsa to zlepsilo

bashee
25. máj 2021

Aj nas maly to iste plus meta hlavkou puci sa napina telicko, ked si uvolni ruky tak ich dviha a take hlasne placlive zvuky. Do toho otvori oci a mrka a pozera. Potom mu zvyknu zase otaziet a spi dalej. Ale niekedy pocas hodiny toto robi kazdych par minut. Som z toho tiez na nervy. Bude mat mesiac o 2 dni. Takze to prejde? Zeby suvis s crievkami?

m_o_n_c_a_k
26. máj 2021

@bashee 2, 5 mesiaca mal keď to prestalo