Výkyvy náld počas druhého tehotenstva

silvia610
7. júl 2018

Ahojte nepotrebujem ani tak poradit ako rozveselit a počuť že v tom nie som sam.. dnes som z ničoho nič začala plakať len preto, že muž išiel na noc na ryby a ja mam ostat sama doma. v prvom tehotenstve som takéto výkyvy nemala a tak mi to príde ani neviem či divné či absurdné alebo ako to nazvat... miestami som si sama sebe na smiech inokedy mi to vobec nevadí že ide na noc von alebo idem s ním no teraz sa na to necítim keďže mi nie je zrovna najlepšie... ďakujem za kaˇd´ odpoveď, podporu

pininka
7. júl 2018

@silvia610 moja zlata, mna v tretom tehotenstve rozplakala aj relacia o vareni. Tiez som predtym take stavy nemala. Je to normalne. Musime si zvyknut, ze troska slahnute ked sme tehotne.

lavender21
7. júl 2018

Aj ja mám pocit že toto druhé tehotenstvo zvládam horšie ako prvé, čo sa nálad týka... Často neviem vydržať ani sama so sebou :-/ možno je to väčšou únavou. V prvom tehotenstve som mohla viac oddychovať, teraz pri ročnom dieťati to možné nie je. Posledných pár týždňov mám pocit že je nálada lepšia, ale som aj viac oddýchnutá, tak ja v tom celkom vidím súvislosť... Aspoň u mňa 🙂

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvia610
autor
7. júl 2018

@lavender21 u mňa to asi súvis nebude mať keďže v prvom tehotenstve som chodila do práce až pomaly do 8 mesiaca a únavu som nejako ani nepociťovala čo teraz len čakám kedy ide krpec cez obed spat a ja idem s ním a večer tiež len čakám kedy sa pojde spat.. celkovo som taká nejaká “lenivá” alebo ako to povedať a ešte k tomu je mi aj blbo aj keď našťastie nevraciam (klop klop)

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender21
7. júl 2018

@bianka532 teraz veľa pozerám seriály a hačkujem, teda sa venujem záľubám a mám pocit že sa to odzrkadľuje aj na nálade 🙂. Magnézium som si už dlhšie chcela nasadiť, stále zabudnem...

lavender21
7. júl 2018

@silvia610 tak snáď sa hormóny ustália a tie nálady sa dajú do poriadku. 🙂 Zas asi ani chlapi to nemajú s nami v tomto období ľahké...

silvia610
autor
7. júl 2018

@lavender21 to je tiež pravda ale ked sme chceli obaja druhé tak nech aj on vie čo to obnáša 😁 ak ked je pravda asi aj to že mi to prišlo lúto lebo by som rada išla s ním aj ja mám to tam rada a aj sa tam super odreagujem len sa na to necítim keďže mi nie je najlepšie a spat niekde “pod stanom” by som asi momentálne nedala

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender21
7. júl 2018

@silvia610 tak ja to mám ešte horšie, lebo mám prísny kľudový režim a ležím na gauči celé dni, aj na prechádzku sa bojím :-/ a také krásne dni sú... Myslela som si, že si to budem viac užívať, ale teda je to dosť zlé... Ale tak aspoň viac oddychujem, tú jedinú výhodu to má...

janynyna
8. júl 2018

@silvia610 ja som presne na tom tak isto. Dva dni som v pohode a dalsie dva dni ma ide roztrhnut od nervov alebo dokazem preplakat cely den. Sama so sebou neviem niekedy vydrzat 😂😂😂 niekedy som rada,ked polovicka neni doma. Lebo by ma asi vystahoval ☺☺☺

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre