Nevoľnosti v 10. týždni

27. sep 2020

Zienky, tie co ste trpeli celodennymi nevolnostami a castym napinanim na zvracanie a zvracanim. Mali ste aj bolesti brucha, pocit ze vam vobec netravi, nafuknute brucho, uplne nechut do jedla? Mam nevolnosti od 5tt ale od 9tt je to masaker. A nic nepomaha. Uz zvazujem aj torecan

evkakozickova
27. sep 2020

Hej,a strašne kŕče v bruchu fuj po každom jedle zvracanie schudla som už som si myslela že to ani neprejde,ale po 12 týždny to už bola pohoda. Potom prišli bolestí kĺbov a krížov.

autor
27. sep 2020

@evkakozickova to je masaker. Uz som si aj poplakala. Nic nevladzem, v kuse mi je zle. Este aj v noci 😭😭😭
Aj v prvom tehu mi bolo zle ale v porovnani s tymto to bola prechadzka ruzovou zahradou

ildiko36
27. sep 2020

Teraz mi začalo byt tiež zle a strasne ma napína na zvracanie cely den i celu noc od vsetkeho mozneho...prisla som na to ze ked v malych kuskach stale dam nieco do ust kus mi je lepsie..aj ked sa mi to daak hnusi ..dobre mi roby vsetko čo je studeny: jablkovy dzus, studene ovocie..vcera som zjedla celu zltu dynu a polku z cervenej🙃.kazdych 5min som dala do ust 2kocky.tak sa dalo vydrzat..alebo obcas si odhriznem z banana, dam si daake susene keksiky , studeny puding..

hailey1
27. sep 2020

Urcite neber ziadne lieky, tieto tyzdne su pre babatko velmi dolezite. Ak mas nevolnosti, je to dobre znamenie, su to jednoducho hormony. Musis to len vydrzat, ono to cca v 12.tyzdni odide samo. Snaz sa, aby si sa nedehydrovala a snaz sa cim normalnejsie jest. Bude dobre...

evkakozickova
27. sep 2020

Presné,a ešte k tomu mať doma malé ešte vtedy ani nie 2 ročné dieťa, niečo strašné teraz sa už neviem dočkať kedy porodim. Nech sme už hlavne doma zdravý.

autor
27. sep 2020

@evkakozickova tiez mam doma 2 rocnu neriadenu strelu, ale nastastie manzel a mamka pomahaju

andrejka1974
27. sep 2020

Uzila som si to hlavne u starsej dcery vracala som cely den az do 4 mesiaca jedine jeflo co som nevyvratila bol chlieb so salamou bolo to hrozne hlavne jed spm mala doma 3 starsich synov pri chalanoch mi zle bebolo vobec

evkakozickova
27. sep 2020

@andrejka1974 ale teraz už verím že pri dievčatách je žene viac zle ako pri chlapcov.

slniecko187
27. sep 2020

mna momentalne prehana :D to nas prejde neboj :D treba len vydržať

escape22819
28. okt 2020

Ahoj..uplne viem.ako ti je , som na tom tak isto. Uz som unavena, nevladzem.. zvraciam aj 6 x za den a mam pocit ze mi vsetko stoji v zaludku, potom ma boli a hned musim zvracat. Som v 9 tt. Len sa modlim aby to v 12 tt naozaj preslo lebo neviem ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre