Bruško v druhom tehotenstve

16. máj 2023

Ahojte..
Viem že je tu veĺa tém o brušku v druhom tehotenstve😊 chcem sa váš opýtať kedy vám vyskočilo v druhom tehotenstve? Som 11 týždeň a myslím si že sa uz niečo črtá.

amelie2017
16. máj 2023

Ja som uz v 11. tyzdni vytiahla tehotenske gate, nie, ze sa crtalo 🙈 termin v polke jula a uz v marci ma ludia posielali rodit.

autor
16. máj 2023

@amelie2017 wau takže sa mi to nezdá a môže to už byť naozaj tehotenské brucho😀

diewcatqoo
16. máj 2023

Ja som v 7tt a akurat som sa vcera obzerala v zrkadle, ci to je tukovy fald alebo nie. Lebo mi to pride strasne skoro na brusko. V prvom tehotenstve sa nieco male zacalo crtat az koncom 12tt.

zuzi0911
16. máj 2023

Od začiatku som nosila teh.gate resp legíny.. áno v 5 tt je to nafúknuté hlavne,no bolo to extremne moc a tlačidlo ma to 😆 v 23 tt si v nemocnici mysleli, ze som už prišla na porod 😅

kristinka92
16. máj 2023

presne to iste. pri prvom by som to mohla skrývať aj do konca piateho mesiaca a možno by si nevšimli... pri druhom som mala pocit uz druhý mesiac že vyzerám jak keby som mala polku tehotenstva za sebou

diaalex
16. máj 2023

Tak ako v prvom, teda okolo 16tt 🙂

asemrakova
16. máj 2023

Pri prvom sa mi este v 16tt v robote smiali, ze nemam ziadne brucho...a pri tomto tehu v 8tt strasne nafuknute brucho, ze som si musela uz dat tehotenske gate, lebo normalne rifle ma uz tlacili, a teraz v 17tt mam take brucho ako som mala predtym v 6.mesiaci, tak som zvedava ako to bude pokracovat 😃

monika259200
17. máj 2023

@amelie2017 ja čakám prvé, termín mam v septembri ale brucho ako keby rodim o mesiac 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre