Bruško už v prvých týždňoch tehotenstva

lili1002
20. okt 2021

Ahojte žienky chcem sa opýtať som 7tt tehotná a bruško už mám ako keby som bola v piatom mesiaci 😂ci je to normálne. známe čo už maju po dve detičky tak vraveli ze v druhom tehotenstve vidno bruško skôr ako pri prvom dieťatku.

alzbeta311
20. okt 2021

A toto cakas prve ci druhe? Samozrejme, moze to byt pravda ak je to druhe, tretie, stvrte,x tehotenstvo, ak je to prve no tak to neviem, ja som este v 6 mesiaci bola plocha

lili1002
autor
20. okt 2021

Toto je moje druhé tehotenstvo. Môj prvý syn má 12 rokov. No keď si porovnám prvé tehotenstvo sním som mala takéto bruško ako mam teraz v 5tom mesiaci. 😀

alzbeta311
20. okt 2021

Ja si myslim, ze to moze byt, akoze hlava to neberie, lebo to babatenko ma tak 2cm takze uplne ze nic, ci uz je to brusko nafuknute alebo zavodnete ale proste je urcite taka moznost ved to je krasne ale do vianoc to asi neutajis 😂😂

dejna_
20. okt 2021

@lili1002 ja som momentálne 6 týžden a vyzerám jak v 6 mesiaci ale nie som najstihlejsia ...mne to lekárka vysvetlila že to z enzýmov a celej tej zmeny ako tehotenstva vlastne ženu nafukuje ..realne má bábo ledva 1 CM takže maternica sa ešte nejako nezvacsila

lili1002
autor
20. okt 2021

Tak toto sa už zakryť nedá keďže som dost chudá a malička 😂 iba bruško mi trčí a zadok 😂 zajtra idem k lekárovi dúfam ze všetko bude v poriadku. Lebo za 4 dni mi znova bruško narástlo o dosť väčší kus 😂

lili1002
autor
20. okt 2021

@dejna_
Aha no ja idem zajtra k doktorovi som zvedavá co mi povie. Len badam na sebe ze mi to bruško rastie pomerne rýchlo 😀

luci_ba
20. okt 2021

@lili1002 skôr si myslím ze si nafúknuta, ja som tiež tak bola v prvých týždňoch.Sice som 1x tehu ale neskôr keď som už nebola nafuknuta normálne mi splaslo brucho potom

dejna_
20. okt 2021

@lili1002 ja až o týždeň 😅 tiež som nedočkava.😬.
Držím palce nech je všetko v poriadku 🥰

ankare
20. okt 2021

@lili1002 držíme palce!

tianna
20. okt 2021

@lili1002 jasné, pri najmladšom drobcovi (4. tehu, 3. dieťatko) som už v 6.tt neobliekla normálne rifle a to som v tom čase mala cca 20kg ešte aj nadváhu 😄

lili1002
autor
20. okt 2021

@dejna_
Ďakujem tiež držím palčeky nech je všetko v poriadku 💕

lili1002
autor
20. okt 2021

@ankare
Ďakujem krásne 🙂

maminkadeticiek
20. okt 2021

Cele kuzlo je len o tom ze si povolila to,co si stahovala co ti ostalo po prvom dietati.Zena zisti ze je tehotna,uvolni brucho a preto maju druhorodicky vacsie.Ziadne abrakadabra.

lili1002
autor
20. okt 2021

@tianna
Ja už asi ani nezaspím co som zvedavá co mi doktor povie. Pred 7mesiacmi som bola tehotná ale potratila som. Bolo to biochemické tehotenstvo. Tak sa kúsok obávam. Predsa prve tri mesiace sú najrizikovejsie. Ale tak verím ze tentokrat už bude všetko ok 😊

dejna_
20. okt 2021

@lili1002 dakujem ❤️

mia_von_prag
20. okt 2021

Môže byť. Na nemám nadváhu, ale v prvom tehotenstve ma začali tlačiť nohavice v 9 tt a v druhom hned po pozitívnom teste v 5tt 😂 zrazu som sa strašne nafukla, musela som vytiahnuť tehotenske nohavice. Vôbec sa to ani nedalo utajiť.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbeta311
20. okt 2021

@maminkadeticiek fakt?? 😂😂 zasmiala som sa 😂😂

milka1988
20. okt 2021

@lili1002 nie je to bruško v tom pravom slova zmysle. Len ta nafuklo. Mne sa to tiež stalo ze som hneď od začiatku už mala brucho a teraz ked som v 22tyzdni tak je skoro stale rovnaké. Kus nabralo tvar ale veľkosťou sa az tak nelíši od začiatku tehu

cecilia29
20. okt 2021

Ja som takto mala - v 6 TT sa ma pýtali či som tehu čiže žiadne utajenie prvý trimestr 😁 to brucho bolo teda hlavne tak veľmi nafúknute .

klejkaez
20. okt 2021

@lili1002 ano je. Ja cakam prve uz som 33tt. Chuda ako lata som bývala na brusku. A do 10tt kokso hotovy 6 mesiac. Som mala väčšie brucho jak v piatom mesiaci. Sa nafukujes viac na začiatku je to absolútne v poriadku😊😊
Iba tie moje fotky kazdy tyzden vyzeraju komicky ked po 12tt som mala az do 20tt mensie brusko ako na začiatku 😂😂😂😂😂😂

tianna
21. okt 2021

@lili1002 držím palce 😊 poznám ten strach.. o prvé bábo sme prišli v 10. týždni, máme už 3 detičky no v každom tehotenstve tam už ten strach je a ak by som bola znova tehotná tak aj bude. Verím že všetko dobre dopadne 🍀

lubbi1
21. okt 2021

tak mozno teraz rastie rychlejsie a potom to pojde uz standardne 🙂 niektore to tak mozu mat. ale drzim palce aby bolo vsetko v poriadku 🙂

lili1002
autor
21. okt 2021

Takže dnes som bola u Dr všetko je v poriadku srdiečko krásne bije❤️ bruško povedal ze je normálne ze mi rastie rýchlejšie 😊 ale niesom v 7tt ale pomaly v 9tt 😂 takže som otehotnela skôr ako som si myslela 😂

dejna_
21. okt 2021

@lili1002 jeej super to sú dobré správy 🤩🥰❤️ 🍀

lili1002
autor
21. okt 2021

@dejna_ potom chcem vedieť aj tvoje výsledky 😊 držím palčeky 🥰

dejna_
21. okt 2021

@lili1002 no už teraz som v strese čo bude v utorok 🙈 inak dnes má pobolieva hlava celý deň a aj prsia mám naliate nejaké ...ale ustali mi nevoľnosti ..za to včera ráno som rucala jak jeleň 🤢 na prázdno

lili1002
autor
22. okt 2021

@dejna_ mňa prsia bolia stále aj hlava ma zvykne bolieť a nevoľnosti tiež ešte mávam. Neboj nebuď v strese hlavne kľud 😊

tomasgrygar
18. jan 2022

@lili1002 ahoj ja to iste 🙈o chvíľu to ani nezamaskujem .ak to pôjde takto ďalej tak neviem …

tomasgrygar
18. jan 2022

@lili1002 ja to iste ,,,ako v piatom mesiaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre