Ako odčítať výsledky na digitálnom teste?

amelia000
20. okt 2019

Zeny ak mi vysiek dig test + 1-2 tak to s prepacenom na hlupu otazku kolko moze byt? Posledna MS bola od 24-30.10 a cyklus cca 33 dnovy. Abo este som v soku :D

luptakovab
20. okt 2019

@amelia000 No tak ako na papieri píše, cca 3-4 týždeň 🙂 gratulujem

lula313
20. okt 2019

Podľa mna 3-4 tyzden, čiže ak si mala prvý deň MS 24.9., ovulku si pravdepodobne mala niekedy medzi 6-11.10. Podľa dĺžky cyklu.. gratulujem😊

amelia000
autor
20. okt 2019

@lula313 sorry tam mam chybu ms bola 24-30.9 ...dalsiu mi ukazovalo v apke az na 28meho tento mesiac a dnes mi na teste vybehli kolajnice. A uprimne v zivote som sa nezaujimala ako sa to rata.

amelia000
autor
20. okt 2019

@amelia000 a na gyndu sa chodi kedy? Boze zeny ved ja o tom nic neviem 😂

luptakovab
20. okt 2019

@amelia000 Tak záleží od lekára, skús zavolať a uvidíš čo ti povie, ja som šla skoro, nebolo ešte nič vidno a to mi Digi ukazoval 1-2 ako tebe....teraz idem v stredu, tak uz snáď bude niečo vidieť. Takže podľa mňa máš ešte čas.

radussika
20. okt 2019

@amelia000 ja som mala na teste 2-3 tt, volala som na gyndu kedy mam prist. Objednala ma o dva tyzdne a ani vtedy este nebolo vidiet srdiecko, len gestacny vak a cosi mini v nom. To cakanie je strasne, ale nic ine ti nezostava. Podla mna, ak nechces mat potvrdene tehu z krvi (co som ja napr. nemala), tak ti uplne staci ist na prve vysetrenie o dva tyzdne. Drzim palce.

lula313
20. okt 2019

@amelia000 aby tam ešte neboli dvojicky, keď ti tak skoro(pred termínom druhej MS) ukazovalo kolajnice😂😂😂 zavolaj si doktorovi, povedz prvý deň poslednej MS a on ti dá termin, kedy máš prist, štandardne davaju 8 tyzden prvú kontrolu(čiže kľudne až o mesiac), kedy je už s určitosťou vidiet akciu srdca, ale možno ti dá aj skôr. V prípade velkych kŕčov, spinenia, krvácania treba utekat hned

amelia000
autor
20. okt 2019

@lula313 ze dvojicky? 😀 nestras ro je moja najhorsia nocna mora 😂😂😂

lula313
20. okt 2019

@amelia000 ale mala by si to odbite jedným vrzom(a to doslova)😂😂😂

miadi
20. okt 2019

@amelia000 nemusia byt dvojicky skor si mala posunutu ovulku. Ja som mala kolajnice den pred meskanim a je tam len 1 😁

veronikaszabova
20. okt 2019

@amelia000 moja, este raz mooooc gratulujem😍😘

amelia000
autor
20. okt 2019

@miadi
@veronikaszabova
Dikicko zeny uz presiel aj prvotny sok :D chlap nadseny...uz som spokojna 🙂

veronikaszabova
20. okt 2019

@amelia000 ako vravi moja sestra "vsetko sa deje pre nieco" 🙂
Prisiel tvoj čas ❤

laracatherine
21. okt 2019

@luptakovab Ja som 1 tegu bola v 5 t. A bolo to skoro🙂 🙂 teraz som sa objednala as na 9t🙂

elistek13
21. okt 2019

V pohodicke :D Klud, k lekarovi uz kludne mozes ist :D Potvrdi ti tehu z krvy 🙂

hennyinnsbruck
21. okt 2019

Ahoj, gratulujem🤩🤩🤩.... Gynek môžeš už teraz zavolať ak chceš ,pravdepodobne sa ta opyta na poslendu menštruáciu a aj podľa toho ta objedna 😊

simusiatko83
21. okt 2019

Na gyndu tak cca za 3tt... Zavolaj si... Povedz sestrička kedy bola PM a ona ta objedna.... Cca okolo 8-9tt objednávajú... Skôr nechoď... Iba ak by si začala krvácať... Zo Sona ti nepotvrdi este nič a zbytočne ta potom vyľaká, že tam nič není alebo prázdny GV a potom budeš do ďalšej kontroly v strese rozmýšľat ako to dopadne... A to neprospieva tebe ani bábätku 🙂 čiže najskôr k ženskej tak o 3tt ak nemáš bolesti a krvácanie v tedy treba hneď.... Nasad si Kys. Listovú a čakaj 🙂

luptakovab
21. okt 2019

@laracatherine Ja som tiež šla skoro, no nevadí... Streda sa už blíži 🙂

laracatherine
21. okt 2019

@luptakovab drzim palce🙂 určite daj vedieť 🙂 ja idem až 11.11:)

amelia000
autor
21. okt 2019

@laracatherine ja lekarov bars nemusim, vobec sa tam neponahlam :D cim neskor tym lepsie :P

laracatherine
21. okt 2019

@amelia000 veru tak🙂))))

laracatherine
23. okt 2019

@luptakovab no ako?????

luptakovab
23. okt 2019

@laracatherine Dnes začínam 7. Týždeň 🙂 a bolo vidieť už takú machulku ❤️❤️ 0,6 m m máme 21.11. kontrola....a predbežný termín je 17.6.

laracatherine
23. okt 2019

@luptakovab gratulujeeeeeem🙂 to je radosti🙂🥳🥳🥳🥳🥳🥳😇

luptakovab
23. okt 2019

@laracatherine Ďakujem 🥰🥰🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre