Clearblue - digitálny test

27. mar 2023

Ahojte,
prosím Vás, čo máte s tými digitálnymi testmi? Myslíte si, že fungujú nejakým zázračným spôsobom? Ono reaguje na moč a na Hcg, tj. jediné čo vie zistiť a aj to len naozaj približne a hypoteticky, že v koľkátom týždni asi ste. Aj to , len podľa intenzity čiarky, ktorá naozaj ani nemusí byť rovnaká u niektorých žien. Nefunguje ako zázračný test, ktorý vie včasne určit tehotenstvo, ešte by som povedala, že skôr naopak, kedže je 25 kový. Píšem to len kvôli tomu, lebo v diskusiách, kde je ledva viditelný kanálik/duch vždy niekto odporučí digi test. Je to blbosť. Ja som si spravila digy ked som mala už kolajnice na mama teste a jedine kvôli tomu efektu, že to tam pekne vypíše a mám z toho radosť. Nefunguje zázračne, oplatí sa kúpiť radšej 3 eurový 10kový test ako to predražené niečo.

a_alexandra_a
27. mar 2023

Ďakujeme za tvoj anonymný výlev a odporúčania, ale myslím, že všetky sme tu dospelé a svojprávne a keď niektorá z nás chce, tak si kúpi aj desať digi testov a to, že ty sa nad tým dokážeš rozčúliť je naozaj len tvoj problém. Škodíš sama sebe a úplne zbytočne 🙂 Maj pekný deň 😉

autor
27. mar 2023

@a_alexandra_a moja zlatá, ja sa nerozčulujem, len som napísala ako to je, to je celé. Ak sa ti to nepáči, alebo si si z toho nič nezobrala, tak proste nekomentuj, je to uplne ľahké a jednoduché riešenie.

eveline88
27. mar 2023

Mne ClearBlue digitalny ukazal este skor ako palickovy, takze toto co si napisala je LEN tvoja pravda...

barus26
27. mar 2023

keby trošku zapojíš mozog tak prídeš na to, že ženy to tu odporúčajú hlavne preto, že sa pri ňom nestane že tam budes hľadať čiarku pod lampou, v negatíve a podobne. Proste ti ukáže buď plus alebo mínus a teda žiadne lovenie duchov

a_alexandra_a
27. mar 2023

A ty prečo komentuješ, že niektoré si kupujú digi testy? Na čo vlastne zakladáš takéto témy? Veď sa testujú takými testami aj každý deň, čo teba do toho? Každá vie, ako to funguje.

lenkadenisa
27. mar 2023

Cítim sa dotknutá, ja verím len digi testom a tento príspevok ma uráža! 😄
Každé tehotenstvo som som kúpila len digi test Clearblue a verila som mu.

lenqua_12325
27. mar 2023

@lenkadenisa a oklamal Ťa hajzlík predražený ? či pravdu ukázal ? 😀

llucy_m
27. mar 2023

Ja som si robila prvý test Pepino z drogérie za 4€, dve čiarky skočili okamžite 😅 Tak sme na druhý deň kúpili Clearblue, ukázalo mi chybu, hovorím ok, možno sme kúpili chybný test, kúpili sme ešte raz, výsledok zase chyba. Priateľ ich potom rozobral a na oboch boli dve čiarky .. akože za mňa, za tých 20€ som si mohla radšej kúpiť kebab 🤣

lenkadenisa
27. mar 2023

@lenqua_12325 pravdu, mám 3 deti zatiaľ 😂

mysiacik28
27. mar 2023

@llucy_m hlavne si ich mala reklamovat 🙂 mne sa test nezapol. Tiez som si povedala, ze ved ho rozoberiem. Ale potom som si uvedomila, ze 10€ nenajdem len tak niekde a niekto na to pracuje dve hodiny. Tak som ho reklamovala a normalne mi peniaze vratili 🙂

lenqua_12325
27. mar 2023

@lenkadenisa som zvedavá, čo mi ukáže o pár dní ... pôvodne som chcela, aby bol pozitívny, ale je mi tak na 💩, že ma poteší aj 1 čiarka 😅🤣🤣🤣🤣

bylinka25
27. mar 2023

Autorka, každá z nás má svoje obľúbené testy, ktorým veria, s ktorými majú dobré skúsenosti.
Ja som si tiež robila digi testy, boli negatívne, to neznamená, že sú zlé, či nespoľahlivé, ale proste, nebola som tehotná, to je všetko.

bejbs123
27. mar 2023

Prikladam foto ako funguje digi test,tyzdne ukazuje na zaklade hodnoty hcg,takze urcite to nie je priblizne a hypoteticky ako tvrdite vy,ibaze by ste boli odbornik alebo vyrobca

vela02
30. mar 2023

Baby skúšali ste aj digitálny dr max test? Ja som ho dnes našla na ich stránke, myslela som že len CB je digitálny. Máte s ním skúsenosti? Resp je taky istý ako CB?

tehotna40
5. sep 2023

Musim nesúhlasiť, keďže mam nepravidelný menzes v čase kedy mi mal prísť som na testoch "lovili duchov" ,ak by si tu mala profil kľudne pošlem foto, boli to bledé neviditeľné čiarky, či už na dr max testoch alebo na testoch rapiclear, v lekárni som siahla po tomto digitálnom teste a ten ukázal + 1-2, o par dni neskôr + 2-3. A na obyč testoch som mala dlho bledé čiarky. Rada zaň vysolím 9 € znova ak budem potrebovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre