Po koľkých testov ste zistili, že ste v tom?

kessica
16. nov 2011

Ahojte. Mam otazocku,ze po kolkych testoch ste zistili,ze ste v tom? Ukazal vam to hned prvy test ??? A kolko Vam meskali?? Bo ja mam mensi problem mam cyklus okolo 31-32 dni a drzim sa toho dost presne,ale teraz mi meska od toho 5 dni a prsia ma boleli este tyzden pred ocakavanou mrchou :D Mali sme s manzelom PS pocas ovulacie. No a teraz mi meska a dnes som si test robila,ale negativny :( ze ci mam este dufat,ze som abo mam teraz take mensoie stresy koli praci,ze ci to moze aj tym byt,ze mi meskaju??? Tehu priznky mam iba tie prsia a pobolieva ma brucho ako keby som mala dostat a to iz cca 2 dni. Ma niekto podobnu skusenost??? Dakujem za rady a postrehy 🙂 😉 😉

hoogy
16. nov 2011

mne takto meskali a nakoniec som tehu nebola... pri pravom som si robila test az ked mi meskala mrcha 2 tyzdne. vyckaj este a sprav neskor.mozno sa este ukaze aj druha ciarka.este zavisi aky test si si robila.mamatest ma najvacsiu citlivost. ten by ti uz ukazal

kessica
autor
16. nov 2011

Ano robila som si mamatest a bola tam len 1 / cize asik niesom teda. . . ale tie pocity su takze zvlastne no neviem este mam v teste jeden pruzok ak nepride do konca tyzdna ece otestujem teda :D
Dakujem za radu 🙂

hoogy
16. nov 2011

@kessica hlavne sa testuj rano 🙂 drzim palce.

kessica
autor
16. nov 2011

Hogy : Vykonam :D Dakujem . . .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre