Vyhrajte poriadnu dávku hydratácie pre vaše bábätko
Aj keď túto zimu poriadne mrazy ešte neudreli (aspoň u nás v Nitre nie), tak pokožka nás aj našich detí by mala byť chránená voči chladu. Najmä, ak sa chystáte na prechádzku je dôležité chrániť pokožku tváre.

Prišla som na to veľmi rýchlo, že som urobila chybu, keď som dcérke nenatrela líčka hydratačným krémom pred tým, ako sme išli von. Napriek tomu, že nemrzlo, a ani nefúkal studený vietor mala večer červené líčka. Zachránilo ju telové mlieko #baby_dove z rady Sensitive Moisture. Začervenanú pokožku upokojilo a líčka mala opäť hebké na dotyk.

Krémovanie líčok pred prechádzkou sa stalo našou každodennou rutinou. Viem, že existujú aj špeciálne krémy, ktoré sa odporúčajú používať počas chladných dní, ale načo vymýšľať, keď máme doma to, čo nám vyhovuje. Pri detskej pokožke to platí dvojnásobne.

Každá maminka sa snaží svoje bábätko čo najmenej vystavovať kontaktu s kozmetikou. Avšak tak, ako aj v lete chránime ich pokožku pred spalením, tak aj v zime je potrebné ju chrániť pred vysušením či podráždením, ktoré môže chlad spôsobiť.

Túto zimu sme si obľúbili aj umývací gél head to toe wash, ktorý je tiež z rady Sensitive Moisture. Píšem v množnom čísle, pretože ho používam aj ja namiesto sprcháču. Je to jediný sprcháč, s ktorým nemám pocit pálenia na mojej atopickej pokožke počas sprchovania. Každá máme svoje balenie. Ona má menšie 200ml a ja väčšie 400ml. Takže sa značka baby Dove stará o nás obidve.

Ak chcete dopriať maximálnu starostlivosť, hydratáciu a pocit hebkosti svoju bábätku a možno aj sebe, tak máte teraz šancu! Vyhrajte balíček baby Dove produktov z rady Sensitive Moisture. Stačí, ak dáte lajk na tento článok a napíšete mi do komentárov akým spôsobom chrániť pokožku vašich detí a svoju počas zimy.

O týždeň 3.2.2020 vyhlásim víťaza sútaže a všetky ostatné komentáre odmením srdiečkami 💙💙💙
Držím palce a teším sa na vaše komentáre!
Odporúčame
Natierame sa kremikmi,hoci je pravda,ze tak ci tak prideme cervenolici ako z ruskeho filmu. Darmo mame citlivu pokozku. 😂😇❤👌
Krém v zime na chlad a vietor je ideal
Tiež používame krém na tvar (množné číslo- tj. aj ja),a ja by som nemohla vyjsť ani bez krému na ruky, to by bola moja smrť 🙈
No ale aj keď chlapcom natieram tvár tak jeden chodí domov s hladkou pokožkou a druhý tak či tak červený ako paprika 😂
Nic specialne nepouzivame...ked viem ze sa ide na dlhsie von, tak max obycajny krem na tvar...
Tiez pouzivame krem urceny na chladne pocasie a vietor..
Ja pouzivam detsky krem na tvar na zimu od dove a od bupi (darceky). Kazde rano chodime uz o pol 8 vonku a na Orave je dost chladno, tak sa ich snazim kazdy den natierat
Obe sa krémujeme coldcreamom od weledy
Celá rodinka používame Nivea krém modrý aj cez zimu a zatiaľ super.
Zatiaľ indulonu ale skúsime urcite aj dove 🙂
Ja nijak specialne. Obcas pouzijeme nejaky olejcek, ale nezvyknem pravidelne natierat tvar detom.
Ja to striedam často kedže mame veľmi citlivú pokožku hlavne ja a dcérka tak uz myslím ze nam ani nič nepomáha a vždy kúpim niečo iné po čase ale teraz mame niveu tak uvidíme ako s ňou pochodime
Krem od weledy deti, ale iba ked ideme na lyze alebo dlhsie von
maleho zvyknem kremovat (krem od konkurencie), ale stava sa ze casto zabudnem🙈a seba vobec..😁
Kremikujeme sa a bez balzamu na pery nevyjdeme z domu🤭
Drobcov natieram krémom na "horšie počasie" a seba málokedy 🙂
Používám krém na tvár proti chladu a vetru pre krpca, ale vždy je červený keď prídeme domov 😁
Kremík na tvar a balzam na pery nesmú chýbať, keď odchádzame z domu. Ale červeným lickam aj tak po návrate nezabranime, presne tak, ako píšu aj ostatne maminky
My pouzivame kremiky na tvar,ktore su urcene na toto obdobie-proti chladu a vetru a balzam na pery(dcerka sa tesi,ze pred odchodom z domu si da "ruz" ,tak ako maminka).Ma citlivu plet,ak nahodou zabudneme,vracia sa vystipana a robia sa jej suche,drsne miesta na tvaricke.
Používam pre drobca krém určený do chladného počasia a taktiež telové mlieko po každom kúpaní 😊
Krémovať,krémovať,krémovať,dostatočne ochrániť oblecenim-rukavice,šál,atď...a ešte raz krémovať...aj keď deti to neradi🤔😊
Bojujeme s ekzémom na ruckach,je to fakt boj💪
Kremujem im tvar vzdy, ked ideme vonku.
V zime je dobre vela kremikovat a pit vela tekutin.uz aby bolo leto🙂
Používam pre malú keď ideme von krém na tvár určený do nepriaznivého počasia, keď nezabudnem aj ja sa ním natriem 😂 ale ja väčšinou používam len balzám na popraskané pery
Osvedčil sa mi Nivea krém
používame krém do nepriaznivého počasia
Natierame kremom a co sa da chranime oblecenim
krémujeme sa vhodným produktom na toto obdobie a balzam na pery nesmie chýbať 🍀
Detom natieram krémik od La roche posay... Ja sa nekremujem, len ráno a večer v rámci starostlivosti a čistenia pleti ... Baby dove by nás však určite potešil, radi by sme vyskúšali aj niečo iné 🙂 🌞
My si krémujeme tvár a ruky ráno,večer a podľa potreby použivame aj balzam na pery. A keď ideme von,tak si ho dávame vždy. 🙂
My iba balzamik na pery.Tento je super
Krem na chlad a vietor
Kremikujeme plet aj ruky na vysusene pery balzam. 🙂
Pouzivame kremik proti chladu a vetru od konkurencie a na pery mame balzam 😊
Obaja si kremujeme tvar krémom na citlivú pokožku a ja si musím aj ruky 🙂
Zatial som nemala potrebu pouzivat nieco specialne. Ale vo vrecku vetrovky mam stale balzam na pery a ten si stiham dat aspon vo vytahu 🙂
Používam krém na tvár a balzám na pery. Malú tiež občas natieram krémom pre deti.
Kremujem deti a aj balzam im dávam
Kremujem syna kremom proti chladu. Nielenze mu chrani pokozku pred zimou, ale aj pred podrazdenim z niektoreho oblecenia. A ked mi odmietne balzam, kremikom prejdem aj po perach.
Ja natieram pred každou prechádzkou krémikom pre deti do vetru dažďa a mrazu. Seba zatiaľ moc neriešim, ja som rada ze sa stihnem vôbec obliecť a ísť von kym si to nás malý vymyselnik nerozmysli 🙂 alebo nezačne byť vonku tak škaredo že nejdeme nikam.
ja pouzivam pre seba i obe dcery krem do zimy a nepriazniveho pocasia, na pery balzam. No a ja si davam este vecer pred spanim krem na ruky
Nivea krém celý rok všetci 4ria 👨👩👧👦
Natierame vzdy celu tvaricku sibirskym kremikom
Priznám sa že Dove sme neskúšali, osvedčil sa mi krém inej značky. Ale aj tak príde s červenými líčkami dnu, no aspoň nemá pokožku suchu. Seba nenatieram nikdy nicim 🤭 Ale budúcu zimu budeme mat opäť malého drobceka, tak by bolo fajn skúsiť aj dove 🍀
Kvalitným krémom
Nasa starsia velmi rada pouzivala kozmetiku baby dove,ostalo nam z nej uz len mydlo,kedze "omylom" vyliala cely sprchovy gel do vane a vyrobila si penu😝🙈na kremovanie pouzivame momentalne krem z lekarne cerave a aj mladsiemu,kedze ten ma suchu pokozku
Pouzivam krem na chlad
My používame krem na tvár vhodny v chladnom počasí. Vyzivujuci. S hydratačnými nemám dobré skúsenosti. Obsahujú veľa vody a to v mraze nerobí dobrotu...
Moju nijako, ale manzel, ani dcera bez dokladneho nakremovania nejdu ani vyhodit smeti. :D Obavam sa, ze ak aj nasa dalsia bambulka bude po tatovi, tak skrachujeme na Dove pripravkoch...
Vyuzivame krem kazdodenne, kazdy vecer natierame si ruky ako ochranu a zjemnenie pokozky po celodennom umyvani ruk v skolke... 🙂
Pouzivame krem od koznej mame velmi suchu pokozku.Doktorka nam predpisuje taky mastnejsi krem z lekarne.
Ja pouzivam mandlovy krem na tvar a dcerku natieram kremom z lekarne z bambuckeho masla, je extra mastny a prirodny 😀 Čakáme druhu princeznu,ktoru samozrejme tiez budem natierat,kedze sa narodi do tohto zimneho obdobia. Takze kremiky by sme urcite vyuzili.
Dcérku kremujem kremom proti vetru a chladu ja používam obyčajný na hydratáciu 😊
Ja natieram synčeka dlhoročnou klasikou modrým Nivea krémom 🙂 určite by sme využili 🙂
My používame krém do vetra a chladu od inej značky, ale Dove mi veľmi vonia, určite by potešili 😉
Tak my musíme používať pravidelne balzam na pery, na tvar používame bežne krémy, dobre skúsenosti mame s modrou niveou /Dove sme ešte neskúšali.../, no a keď ideme na hory počas krásnych slnečných dni tak tam krém s UV je podmienkou keďže slniečko na snehu je veľmi zradne ...
Dcérky a aj seba od mala proti vetru a chladu natieram klasikou😉 modrá Nivea 😉
Ja pouzivam hlavne balzam na pery lebo ked je chladnejsie mam velky problem s tym 😒 A malej davam na tvaričku specialny krem od pani doktorky 🙂
Určite to nejde bez krému pretože z chladu mávam veľmi suché a popraskané ruky 😥
Tak ja sa v zime moc nenatieram a potom si nadávam :/ ale aspoň na pery si dám balzam aby som nemala popukané pery. Synátora mastím ostošesť aspoň líčka a pery 🙂
mame citlivu pokozku, na tento detsky Dove nedam dopustit, vobec nedrazdi pokozku a pritom super umyva... pouzivam ho aj ja aj syn. Co sa tyka kremov, tak hydratacny...
My nijak. Vzdy ma to napadne az ked sme von. To iste balzam na pery 😄
Indulona na von
Natierame sa kremom do veterného počasia a keďže moji drobci majú veľmi citlivú tvár tak ich musím natierať celých aj po kúpaní nakoľko toto počasie im vysušuje pokožku nie len na tvarickach.
Malemu na licka krémik a ja toto isté keďže som citlivá na chlad. Plus pomáda je povinná výbava. 😊
DOVE tak to jednoznačne na všetko mame ho veľmi radi
Ja pouzivam bavlnene pancusky a bodycka, nic umele v dlhohodinovom styku s pokozkou
My používame krém od konkurencie (Nivea)
No moji drobci sa vždy tešia keď ich krémujem a dávam im aj balzam na pery -
Ja som najstaršiu keď bola malinká krémovala krémom na chladné počasie,ale mala horšiu pokožku -vždy veľmi červenú,tak som prestala. Teraz nekrémujem ani jedno dieťa. Ja si dám iba ráno krém klasický na tvár + balzam na pery a to je všetko.
Dovolím si zapojit sa, hoci nás Drobec je ešte v brušku. O kozmetike samozrejme už premýšľam, nakoľko je najvyšší čas produkty nakúpiť.
S určitosťou viem, že dieťatku budem tváričku natierať, akonáhle pôjdeme von, nakolko sama mam citlivú pleť a viem ako štípe chladom "vyšľahaná tvár". Co sa týka mňa, tak, žiaľ, vybudovala som si dosť zlý zvyk a to neustále natieranie pier, ktoré sa mi stalo závislosťou. Dieťa od toho chcem uchránit, no samozrejme v mrazoch budem natierať aj pusinku 🙂
Dobrý deň, pre obe moje detičky používam krém od narodenia niveu. Tento máme odskušaný, iný sme zatiaľ neskúšali. Na pery používame balzám na pery, na ruky rukavice, na krk šál alebo nákrčník, bundu prípadne kombinézu a samozrejme zimné topánky.
Kremujeme každé ráno indulonou
Ja svoje deti po kupani olejujem a ked velmi mrzne tak natieram tvaricky kremom mastnejsim,kde je mensi obsah vody.
Nayierame a natierame. Tvar ked ideme von natierame kremom s malym obsahom vody, aby nevznikli prasklinky na kozi. No ale my teda mame extremne suchu kozu vsetci traja. U mna to je na rukach, co spravi mastny krem alebo bambucke maslo. Manzel moze na seba vyliat aj litre teloveho mlieka, oleja a nic. A to iste, bohuzial, aj nasa dcera. 16mesiacov sa trapime so suchou pokozkou. Kozne dr sa vyjadrili rozne. Kazda inak ale v podstate vraj staci nejake telove mlieko. Presli sme uz kadejakymi. Vysledok stale rovnaky. Natieram ju trikrat denne aby nemala suche brusko a nozicky. :-/ tvaricka ako tak ok. Ale telo, zle. Citliva pokozka so sklonom k atopii. Uz som zufala. Dove sme este neskusili...
Tak ja väčšinou používam na kremovanie iba indulonu 😃 ale dove by som rada vyskúšala.
My používame síce olej a krém od Hipp, no napriek tomu by som rada vyskúšala dove 🤗
My tiež iba balzam na pery používame a nonstop na pleť ružovú vodu .🙂Pre nas top
Malého natieram každé ráno masťou z lekárne, ktorú nám zarábajú. V lete sme používali výrobky od Hipp, no veľmi rada by som uvítala niečo nové. Balíček od Dove by potešil nie len mňa ale hlavne synčeka 💙
Ak je zima tak natieram nivea detská tváričku dcérke. Ale bola by som rada ak by som vyhrala a vyskúšala niečo iné.
pre maličkú používam špeciálny ochranný krém proti chladu a vetru kedže po narodení sme mali dosť problémy s pokožkou, tak sa krémujeme vždy ked ideme von 🙂 o svoju pokožku sa starám pravidelným krémovaním 🙂
Používame krém proti chladu
Natieram tváričku niveou alebo infadolan
Ja sa stále musím mastit mam veľmi suchú kožu a moja mala dcerka to asi zdedila po mne
Z kozmetiky Dove používame mydla sú úžasné a poteší ma keď budem môcť vyskúšať aj ine výrobky Dove
Krém na tvár proti chladu a vetru, teda keď nezabudnem 🙈
Nám sa osvedčila klasická modrá indoluna alebo nivea v plechovici.
Pre deti pouzivam krem proti chladu, pri sebe to trocha "flakam".
Krémujeme sa pred každou prechádzkou 😉
Deti sa snažím krémovať hlavne pri mrazoch a pery balzamom už aj pri vetre. Dávam pozor aby neobsahovali vodu, hlavne keď mrzne. Mám tri detičky ,dievčatá sú už staršie tak sa to už aj samé naučili si natrieť tvár 🤗
používame krém proti chladu a vetru 🙂
Akurát dnes sme boli v drogérii 😃 dcérku natierame jedine krémom Dove, super premastí, a vyhovuje aj na jej atopickú pokožku. Samozrejme balzam na pery musí byť 💋
Ja mám zatiaľ svoje dievčatko ešte v brušku,ale už čo chvíľa tu bude s nami. Preto mám pre ňu prichystané viaceré krémy a uvidíme,ktoré sadnú najlepšie. Čo sa mňa týka nikdy som nebola verná iba jednej značke a preto ich striedam,ale používam pravideľne aj niekoľkokrát za deň 😊
nepouzivame nic specialne
Tuto zime este nicim, kedze zima este nebola ;)
Ja používam kozmetiky od farmasi dcérka tez, chráni hydratuje pokožku... ale... na umývanie pouzivane klasika mydielko dove 😉
Už, alebo ešte len 😄 má syncek 9mesiacov.. Zima nebola pre nás taka aby som ho natierala niečím špeciálnym, nechodíme ani na dlho von.. Ale odkedy som zaregistrovala baby dove výrobky, tak po nich pokukujem.. Zatiaľ máme kúpené len vlhčené obrúsky tejto značky 😄 dove zbožňujem, tak som rada ze sú na trhu už aj produkty pre deti 🙂 určite pokupim postupne aj kremík aj sprchový, atď.. Čítala som skvelé recenzie, tak som zvedavá 😊
V zime urcite natierat natierat natierat😊to jedine podla mna pomaha a to plati ako pre deticky tak aj pre mamicky😊
My používame tiež krémy na tvár hlavne v zime. My používame syn care a nivea vyrobky
My s dcérkou sa chránime krémom, inak by z nás boli Marfušky 🙂
Takisto používam ja aj dcéra krém na tvár určený do mrazu a chladného počasia
Raz týždenne natierame telíčko krémom a pred každou prechádzkou cold krem, ktorý chráni pred mrazom
Pouzivame Hipp na tvar, ale dcerka mava suche licka, tak by sme radi vyskusali nieco nove, co jej sadne 😉
Častejšie sa kremujem ja a kremujem aj syna keďže je atopik.
My nepoužívame špeciálne krémiky, ale keď treba ponatierame sa všetci aj detskými prípravkami 🙂 A dosť používame balzamy na pery.
Kvoli extremne citlivej a suchej pokozke u nas pobyt vonku bez natretia ani nie je mozny....staci raz nenatriet a koza je cervena,popraskana,na dotyk drsna...excipial ,premastujuce kremy su u nas na dennom poriadku...
Asi som zla matka😁ja nekremujem. Chodime na par minut vonku max polhodina. Ked sme vonku ma cervene trosku licka (ved predsa kazdy ich ma cervene v chladnom pocasi)ale prideme dnu a je opat vo svojej farbe😀.aaale keby sa na nas usmialo stastie, tak vyskusame kremovat.😉
Natierame sa a umyvame vyrobkami baby dove vzdy rano ked sa umyjeme aj po kazdom kupkani....samozrejme aj pred kazdou vychadzkou ked ideme von... vyhra by nas potesila moje detičky dcerku9r aj drobca 5mes.....😉😉😉😉
Starsie deti mavaju suchu a popraskanu kozu v zime na rukach a perach. To osetrujeme vecer, pripadne pery podla potreby. Najmladsieho drobca este nekremujem, je zabaleny v teplom fusaku.
Ahoj. Ja nekrémujem tváricky, teda minimálne. Jedine po kúpeli celé telíčko . Momentálne starou klasikou Aviril olejčekom. Výhra by veľmi potešila rada by som vyskúšala pre moje dievčatká už aj Dove Baby. 🍀😉
Tváričku, hlavne nos a líčka natieram detským krémikom na to určeným, pri teplote okolo 0 a pri silnom vetre.
Detom natieram tvaricku,ked ideme von kremom proti chladu. Vonku pouzivame balzam na pery,ak treba. Ja pouzivam v zime mastnejsi krem.
Na tvaricku pouzivame mastnejsie kremy. Citala som,ze hydratacne nie su vhodne na von, ak je velka zima, lebo obsahuju vodu. V clanku sa aj pisalo,ze pokial sa tvar nicim nenatrie, nie je to na skodu, lebo pokozka nepotrebuje natieranie tak casto. Mam male babatko, takze von sa natierame ale niekedy zabudnem. Ja pouzivam klasicky krem iba rano,ale nesmie mi chybat balzam na pery.
Dcéra používa detský krém od Nivea a pre bračeka, ktorý k nám príde v apríli, tak máme nachystané Dove.
Používame detské špeciálne krémy z lekárne na premastenie pokožky. Deťom s nimi pred odchodom z domu natriem tvár a ruky. Na záver im ešte natriem pery nechtíkovou pomadou.
U nas su priorita pery a ked je vacsia zima,tak aj tvaricka.4 rocna ma uz celkovo rada narieranie roznymi kremikami🥰
Ja používam aj a dcerkou ked ideme von Veleda cold cream to je podla nas topka. Ale keďže dcerka ma ekzem,mame špecialnu kozmetiku ktorá jej pokozku hydratuje. Radi by sme vyskušali dove kedže už dlhšie po nej pokukujeme ;)
Použivame krém na tvár vždy ked ideme von
Ja sa zabudam nakremovat,a drobca ten ma atopicky exem tak sa mu bojim dat nieco na tvar az sa mu nezhorsi,rada by som vyskusala ako by mu urobil ten krem..pouzivam modru indulonu ak ide von
A drobcom pouzivame modru niveu, ked ideme von .
Malej natriem tvaricku detskou niveou a na seba uz vacsinou nemam cas lebo mala krici aby sme uz isli von 😭😁
My pouzivame modru indulonu 😊
My nie sme prilis kremikovy, ale presne tento telovy krem pouzivame aj my ;) Je fakt prijemny s lahkou vonou, ale to len v speci pripadoch ked mrzne
A dávam drobcovi (3.mes.)kremik z lekárne (ich značku). Ale väčšinou však zabudnem, takže ideme bez neho.
Ja veru tiež často zabúdam na krémovanie .Mladšej dcérke natieram líčka krémom na citlivú pokožku. Ale najviac používame balzam na pery, a ja hlavne krém na ruky.
Ja dávam dcére na tvár v zime bepanten, najviac sa mi osvedčil a sebe niveu
Používame krém proti chladu.
používame krém proti chladu
Použivam krém proti chladu Dove
Ja mam haklive ruky, takze v jednom kuse mydlim na ne nejaky masnejsi kremik a detickam na licka davam kokosovy olej alebo bambucke maslo.😊 z natierania velmi nadsene nie su, ale potom su radi, ze pekne vonaju.♥️😉
My sa chranime pred zimou rukavicami a šalom 🙂 🙂 a ked treba nieco osetrit,tak pouzijeme kvalitny krem,aj od dove,nivey alebo yves rocher..ale to s tym setrime,lebo kvalitne veci su drahsie 😅
Používame krém určený na chladné počasie ❄
Pani doktorka nám odporučila modrú indulonu a tá zaberá snáď na všetko 😊
Nakremujeme hlavne nos,licka,usi a pery...snazime sa chodit von pocas najteplejsej casti dna😊
Používame krém proti vetru a chladu. Keďže úžasne vonia ten jej detský, používam ho aj ja😂😂hlavne na líčka 😘
krémujeme sa krémom proti vetru a chladu 🙂
Balzam na pery, kremik od garnier s ruzovou vodou na tvar a kremik dove...klasicky v okruhlej nadobke ploskej...to je moj zachranca na ruky...bez neho som hotova...kedze mam alergiu na chlad 👌
No nejako s drobcami pocas zimy nepouzivam.na tvar nic, ale ak by sa na nas usmialo,stastie radi vyskusame a ak budeme spokojny tak budeme uz pozivat pravidelne 😉🍀
Malemu davam vzdy krem proti chladu, vetru do nepriazniveho pocasia a svoju pokozku chranim olejom na plet, balzamom na pery a kremom na ruky.
Našim trom drobcom dávame krém na tvár proti chladu a vetru, majú citlivú pokožku a my taktiež 😀 a nesmie chýbať balzam na pery - to vždy pribehne a natiera syn (3,5r) svojich mladších sirodencov 🤗
Tiež používame na celé telo telové mlieko a balzam na pery 😊
Používame krém proti chladu a balzam na pery .
deťom natieram tvár proti chladu a vetru ktorý neobsahuje vodu čo je fajn hlavne v mraze, ja tiež v zime používam výživnejšie krémy než hydratačné, balzam na pery a krém na ruky tie tiež enormne trpia v zime
Používam čisté bambucké maslo pre celú rodinu. Zázračná vec.
Pouzivame kremik na chlad a vietor, Vzdy ráno líčka natrieme ako ideme do škôlky, vsetkym trom detičkam mojim 🙂
My používame Nivea krém
Nepoužívam nič, párkrát som natrela telovým mliekom..
My používané excipial mliečko, za mňa maximálna spokojnosť aj pri zimných chladných prechádzkach. Krásne sa vstrebe a zanecha pokožku krásne hladkú a navyše krasne voňavu.
Keď je veľa ------- tak krém na chladné počasie inak sebe aj deťom väčšinou bežný krém obľúbenej značky
Používame výživný krém na chlad a zimu obľúbenej značky a bez ochrany tváre rúk a pier ani počuť. Zatiaľ sa nám darí a navyše krásne vonia
Ja osobne som najčastejšie pri synovi používala modrú indulonu, veľmi kvalitná a nikdy na nesklamala. Ja som používala hocijaký krém. Teraz pri druhom tehotenstve používam krém z kozieho mlieka. 😊
Kremik proti vetru a chladu a mne stačí hydratacny 😊
Syna krémujem vždy po kúpeli. Špeciálne pred prechádzkou zatiaľ nie.
Rovnako aj ja používam detskú kozmetiku. Na umývaciu emulziu Sensitive moisture od baby Dove nedám dopustiť. Odvtedy ma po sprchovaní všetko nesvrbí.
Kremik a dobre zababusive oblecenie 🙂.
Keďže syn má veľmi citlivú atopickú pokožku vyskúšali sme už kadečo. V našom prípade sa nám momentálne veľmi osvedčilo kúpanie výlučne s hypoalergénnym sprchovacím gélom, ktorý neobsahuje mydlo. Používame ho i na vlásky, pretože aj tam pokožka trpí. Okrem toho mu každý deň premasťujeme celé telo balzamom. Pred odchodom vonku mu rúčky, tvaričku a pery natierame ešte aj domácou nechtíkovou masťou. Stále hľadáme a objavuje nové a nové možností, ktoré by mu pomohli.
Kremujem dcére tvár vzdy, ked ideme vonku.
Keď je len mierne chladné počasie, tak nepoužívame nič. Ale keď mrzne a fúka vietor, vždy siahneme po krémiku, ktorý je na to určený. Je mastnejší a preto vytvorí takú ochrannú vrstvu na pokožke. Nezabúdame ani na balzam na pery - ale len prírodný "jelení loj", pretože parfumované a prifarbované mne ani dcérke nerobia dobre. A večer po sprchovaní používame telové mliečka alebo oleje.
Kremujeme sa všetkým možným. Ale u starsieho nesmiem zabudnut na pery - tu sa mi osvedcil krem z plucnika. A aj po kupani poctivo kremovat.
v zime používame kremíky na chladné veterné počasie .🙂 zatiaľ nesklamali.
ak sa podarí, natieram seba aj deti modrou indulonou, po kúpeli máme klasické baby dove telové mlieko, ale po minutí vyskúšame rich moisture
No mi by sme bez kremikov nemohli existovať. Ja osobne zo suchými rukami počas zimy si neviem ani topánky obuť a moja malá má počas zimy takú suchú pokožku že ju musím pred každou vonkajšou činnosťou nakremovat. Často sa nám aj praská kožička hlavne na rukách takže dobrý krém musí byť
No malej musim vzdy nakremovat tvaricku pred tym ako ideme von, lebo ju ma velmi citlivu, najma licka ma teraz v zime take drsnejsie a suchsie.Tak vzdy kremujeme.A ja musim mat natrete ruky, lebo okamzite mam na nich praskliny az do krvi, a to nemusi byt ani extra zima a veterno.Takze my sa povinne natierame😁
Kremiky kremiky kremiky, to je u nas zaklad. Z prechadzky chodime domov spinavy od chrumiek a s cervenym nostekom 😂🤭
Milé mamičky,
Ďakujem za vaše komentáre a zapojenie sa do súťaže ♥
Vítaz je vyhlasený v novom príspevku 🙂 Ostatným ďakujem a verím, že vás potešili aspoň srdiečka 🙂 Ak máte chuť ešte súťažiť môžete sa zapojiť do témy mesiaca v skupinke baby Dove - Pre skutočné matky 🙂 želám pekný večer
@040881, @1306monika, @25jesss25, @5petusik55, @81zuzka81, @86488648, @adel1410, @adka90, @alenkapalenka, @alexia607, @angiela, @anicka176, @anka2103, @ankahe1, @any17, @arriana29, @atrejkacucu, @attenna, @babybazar1, @bandurka1979, @barbora237, @bea0063, @bea821, @bebe30, @bery1, @bibyke, @brankova, @bubiadany, @bublinkai, @cerstva2712maminka, @dada91, @dadka_bb, @danusa63, @deginko, @denisa1284, @denska, @domculik, @dominika198, @drozdajkahra, @efaz, @eja31, @erika630, @erikaah, @erikad82, @etnatn, @evkano1402, @fkata, @fopardi, @gabika28s, @gamura, @giuli, @gurka12, @h2so4, @habanka2014, @hamaka, @hell23, @hen89, @hrasokj, @ivkajapo, @ivuliacik, @janakamposova, @janinka147, @janka_21, @jarka34, @jarmill10, @jeanne14, @js122, @kajkosilvika, @karina1313, @kate127, @katuschka33, @katuska1985, @kejtka87, @kikuska1988, @kindermama, @kristina2708, @krokodilkajmanka, @leniapuky, @lenka095, @lenka398, @lenka9g, @lenuskall, @lenvam, @lexie3, @linda1980, @livioscka, @livka_, @lluciiiii, @lolinko, @lucanka49, @lucecita, @luchab, @luciab987, @luciadln, @luciauzus, @ludka140281, @ludkka0407, @maja2019, @majuska2011, @mapa, @mariamimi89, @marlenka222, @martina2ve, @maruskaw, @maxdusan, @megan6, @merynka3, @michaela173, @mima172, @miriskaz, @monikawe, @monique17, @monique7987, @nanulka24, @nelly761, @nenee, @nikolapaucinova, @nikoletafajbikova, @nikolurbanska, @petra0801, @pexinka, @radka018, @rafaela555, @rakahaka, @rema2006, @renata_b, @rendicka, @reni1512, @romana0109, @sanes30, @sanika226, @sasenkam, @sibrez, @simaxxx, @sisi208, @sisska, @skaloval, @skrinkaminka, @smejko25, @sonasamaj, @sonnenshein, @sova851, @takaaneposlusna, @taminka911, @tanya65, @teletubbies, @tomcimka, @topas103, @val9, @valeriadk, @valuzan, @vepyovas, @veronika3006, @veva100, @vinejka6, @weisovameggy4444, @xlolax80, @zrzka2222, @zuzana0310, @zuzi163, @zuzka3211, @zuzzzka18







Ja používam krém od konkurencie 😊 špeciálne na chladné počasie, natieram drobcom tváričku, keď ideme von