Má môj partner psychický problém?

Zodpovedané
6. nov 2022

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom partnera. Mám pocit ako keby ma často ignoroval. Miestami sa správa divne. Keď na neho prehovorím, tak pozerá ako keby do blba. Len na všetko prikyvuje a odpovie jedným slovom. Ak nástojím na tom, že sa s ním chcem vážne porozprávať, keď naozaj musíme spoločne riešiť niečo dôležité, vtedy so mnou hovorí súvisle.

Je to len ignorovanie, alebo má psychický problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

na základe týchto pár slov nie je možné určiť, či má Váš partner psychický problém. Stanovať duševnú poruchu je vyšetrenie niekedy až na hodiny a niekedy sú potrebné ešte pomocné vyšetrenia. Ak chcete tento problém riešiť, objednajte sa ohľadom partnera na konzultáciu k psychiatrovi.

Prajem Vám všetko dobré,
MUDr. Pavol Palkovič