Ako sa zbaviť svojej urazenej pózy?

Zodpovedané
10. nov 2022

Dobrý deň,

niekedy príde moment a ja zostanem bez nálady a som urazená aj kvôli maličkostiam. Trvá to potom aj 2 - 3 dni. Vždy si poviem, že si dám pozor, no nedarí sa mi. Jednoducho nie som schopná fungovať a hodiť malichernosť za hlavu. Uvedomujem si, že som sa urazila za úplnú drobnosť a aj by som sa chcela tomu človeku ospravedlniť, no neviem to. Cítim vo vnútri, že to nie je správne, aj tak držím urazenú pózu.

Ako by som si mohla s týmto mojím problémom poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

stavy, ktoré popisujete patria do povahy, čiže črty osobnosti. Liekmi sa tieto stavy nedajú liečiť. Bolo by vhodné ak by ste navštívila psychológa, psychoterapeuta, ktorý by vám na psychoterapeutických sedeniach pomohol ako tieto stavy zvládať.

Prajem Vám všetko dobré,
MUDr. Pavol Palkovič