Mohlo InBody meranie uškodiť v 6. mesiaci?

Zodpovedané
4. okt 2022

Dobrý deň,

u doktora mi vykonali InBody meranie na váhe s elektrickým výbojom. Zrejme mladá sestrička nevedela, že tehotným sa to neodporúča. Nevedela som to ani ja, povedala mi to švagriná, no až po testovaní.

Mohlo to mať negatívny vplyv na dieťa?

Má to nejaké rizika?

Stalo sa mi to u doktora prvýkrát. Som v 6. mesiaci tehotenstva.

Ďakujem.

Dobrý deň

pravdepodobne sa nič nestalo. Samozrejme nemalo by sa vykonávať počas tehotenstva. Dokonca si myslím, že to bol úplný nezmysel realizovať toto meranie počas tehotenstva. Výsledky sú v gravidite skreslené.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník