Je možné, aby bola ovulácia na 11. deň cyklu pri 32 dňovom cykle?

Zodpovedané
28. dec 2021

Dobrý deň,

som 14. deň cyklu a pred troma dňami som spozorovala ovulačný hlien. Prišlo mi to skoro.

Je možné, aby bola ovulácia na 11. deň cyklu pri 32 dňovom cykle?

Momentálne mám už hlien krémový. Bazálnu teplotu som dnes ráno mala 36.4.

Mohla to byť ovulácia?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, mohla. Preto sa aj doporučuje mať pohlavný styk 2-3x týždenne v rámci celého cyklu, nie iba v období očakávanej ovulácie.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník