Pre zdravie

Zdravie máme iba jedno, preto si ho vážme a chráňme. Ak sa chcete starať o svoje zdravie, nielen to fyzické, ale i duševné, ste na správnom mieste. Vitamíny či doplnky stravy vám pomôžu na ceste k lepšej pohode a zdravotnícke pomôcky vám uľahčia starostlivosť o seba či svojich blízkych. Urobte niečo pre svoje zdravie už dnes. Aj malý krok môže byť veľkou zmenou k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Hodnotenia a skúsenosti s produktami a prípravkami pre zdravie

Máš skúsenosť s produktami a prípravkami pre zdravie?

lilcookie  26. máj 2024 Overená recenzia

Dávka slniečka v kvapkách

Chcem vyzdvihnúť najmä zloženie, ktoré je vhodné aj pre bábätká. Super aplikátor a sklenená flaštička sú ako bonus.

lilcookie  26. máj 2024 Overená recenzia

Super COMPLEX

U mňa funguje super hlave čo sa pleti týka. Je rozžiarená a nepôsobi tak unavene a mdlo. Rast nových vlasov som zatiaľ nespozorovala, no moje vlasy sú celkovo husté a zdravé.

Vitamín D pre deti Beggs

Vitamín D som dávala dcérke aj predtým pravidelne, ale tento má dobré zloženie s olivovým olejom. Dcérku nebolí bruško ako po ostatných vitamínoch D.

Magnézium Beggs

Magnézium Beggs môžem odporučiť. Po 4 týždňoch užívania môžem zhodnotiť, že je super. Večer som mávala po celom dni unavené nohy po toľkom behaní za dvomi deťmi, ale už po pár dňoch užívania som pocítila, že ma nohy nebolia. Plus som celkovo kľudnejšia a nič ma len tak nerozhodí. Takže odporúčam všetkým desiatimi.

ewca0611  26. máj 2024 Overená recenzia

Vitamíny na vlasy a pokožku

Tieto vitamíny sú super, je to niečo, čo moje vlasy a pokožka potrebovali. Moja pleť bola nevýrazná a hlavne unavená, tak isto aj vlasy.Vitamíny rozžiarili moju tvár a vlasy sú viditeľne vyživenejšie a začali mi rásť nové baby vlásky.

Beggs Omega-3

Po pôrode moje telo dostalo zabrať, plus aj dojčím dcérku, takže som potrebovala kvalitné výživové doplnky. Hoci sa snažím zdravo stravovať, niekdy pri toľkých povinnostiach človek nedokáže ustrážiť stravu, ale tento výrobok je vhodný pre tehotné a dojčiace mamičky, takže za mňa super.

matka1984  25. máj 2024 Overená recenzia

Déčko pre deti aj celú rodinu

Výborné zloženie, lokálny výrobca. Super sa aplikuje, aplikátor vo forme pipety. Používala som pre 4-mesačného aj pre 14-ročného a dospelých. Odporúčam.

matka1984  25. máj 2024 Overená recenzia

Stop únave na materskej

Výborné zloženie, účinky som badala už po prvom týždni. Znížená únava aj napriek častému vstávaniu počas noci k bábätku, necítila som sa počas dňa unavená a vyčerpaná ako predtým. Oveľa viac energie. Ustúpili tiež bolesti kolien, ktoré mi začali po pôrode.

lilcookie  25. máj 2024 Overená recenzia

Vitamínová bomba od beggs

Tieto vitamíny sú skutočne skvelé a nemali by chýbať u vás doma. Zloženie je skvelé, jednoducho nemám tomuto produktu čo vytknúť.

lilcookie  25. máj 2024 Overená recenzia

Beggs nesklamal

Moje telo dostalo pôrodom a následným dojčením poriadne zabrať. Magnesium od beggs nesklamalo a účinky sa dostavili takmer okamžite. Vo veľkej miere mi pomohol proti kŕčom v nohách a pomohol mi taktiež s bojom proti únave a vyčerpaniu.

DECKO FOR DECKO

Fajn déčko 👍🏻. Olivový olej s déčkom. Ešte keby mal aplikátor, čo sa kvapká rovno do úst jedna kvapka, bolo by to ideálne 👈🏻 , lebo s klasickým kvapkadlom mi ušlo viac, ako jedna kvapka 😅.

Toto potrebujem

Čo si budeme nahovárať. Počas tehotenstva aj po pôrode sa namáha aj mozog. A mnoho mamičiek trápi materská demencia😅 a tá sa nevyhla ani mne. Pre podporu mozgu a mojej psychiky by som určite siahla po takomto výživovom doplnku. Jediné mínus je žiaľ to, že sú ťažko stráviteľné. Na jednej strane bio, keďže sú zo sardinkového oleja, ale na druhej strane, tá rybka mi potom leží na žalúdku celý deň 🤢.

Vlasy koruna krásy

Za posledný mesiac mi tri ženy pochválili vlasy 💁🏻‍♀️. Nikdy nie je na škodu, užívať vitamíny na vlasy a pokožku, obzvlášť ak ste mama, po pôrode a vyzeráte ako zmoknuté kuriatko 😅. Tie nároky na ženské telo počas tehotenstva a po pôrode sú vysoké, obzvlášť ak patríte medzi tie, čo väčšinu času strávia nad wc 🤢. A dať sa potom dokopy, popri starostlivosti o bábätko, je namáhavé. Vitamíny a výživové doplnky padnú teda vhod. Jediné mínus musím dať za to, že u mňa je žiaľ nereálne užívať až tri kapsule denne, hlavne ak k tomu ešte musí človek užívať iné lieky, či doplnky.

Magnézium vždy po ruke

Magnézium bisglycinate poznám už od svojho gynekológa, no od značky Beggs som ho spoznala až teraz. Ako každá mama, výdaj energie mám vysoký, niekedy to človek neodhadne a začína sa blížiť na mňa tetánia. Alebo zlá noc a potom ešte ťažší deň... Siaham ihneď po magnéziu. A viem, že ostávam vďaka tomu v pohode. Chýbajúce magnézium doplnené. B6 je len super bonus navyše 😍.
Jednu hviezdičku musím ubrať kvôli veľkosti kapsúl, je to ťažko stráviteľné. Zanecháva pocit ťažkého žalúdka.

matka1984  24. máj 2024 Overená recenzia

Omega je základ

Nenadarmo majú zlatistú farbu, sú naozaj tým základným vitamínom pre vývoj plodu v ženskom tele a tiež dojčiacu matku. Ovplyvňujú činnosť srdca, mozgu. Bežným testovaním sa za mesiac nedajú asi zistiť účinky, ale ich zloženie vám dáva pocit, že robíte pre seba a vaše dieťatko to najlepšie. Stravujem sa pestro, ale aj tak je v tehotenstve, či počas dojčenia potrebné posilniť dávky vitamínov, prípadne aj ako prevencia a doplnok k zdravej výžive. Mne vyhovovala veľkosť kapsule aj chuť.

matka1984  24. máj 2024 Overená recenzia

Záchrana pre vaše vlasy po pôrode

Mam tri deti a po každom pôrode mi padali chumáče vlasov. Aj keď je to prirodzený proces, každá z nás trpíme, keď máme na hlave pár vláskov. Účinky kapsúl bolo cítiť po dvoch týždňoch, vlasy menej padali, boli lesklejšie, pevnejšie a začali mi rásť nové baby vlásky. Super je, že vitamíny sú vhodné pre dojčiace ženy. A bonus je krajšia pokožka a u mňa aj zrazu veľmi pevné nechty. Odporúčam.

Spokojnosť

S vitamínom som veľmi spokojná. Použivali sme inú značku, ale potom som študovala, že ktorý má lepšie zloženie a samozrejme vyhral Beggs Kids Vitamin D3. Vitamín D je veľmi dôležitý pre funkčnosť imunitného systému.

Vlasy su dôležité

Po pôrode som začala mať veľmi suché a nekvalitné vlasy, tak som vyskúšala Beggs Balanced hair&skin. Výsledok bolo vidieť už po 2 týždňoch. Tieto kapsuly plus ešte dodajú viac energie a sú super aj na psychiku.

Omega -3 Beggs

S kapsulami Beggs Omega 3 som veľmi spokojná. Keďže kojím, potrebujem veľa energie a vitaminy. Super, že je tam doplnený aj vitamín E.

Magnesium

Už štvrtý týždeň uživam Magnezium Beggs. Už pri prvých dávkach som začala cítiť viac energie, ako som mala predtým. Určite odporúčam užívať magnezium, ak chcete mať viac energie.