Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl)

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl) je výživový doplnok s L-metionínom a biotínom, pre hebké a pevné vlasy a žiarivú pleť.

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX obsahuje v dennej dávke (1 kapsula) kombináciu 50 μg biotínu a 500 mg esenciálnej aminokyseliny L-metionínu. Táto aminokyselina je prirodzenou súčasťou stavebnej bielkoviny keratín. Ten slúži ako základný stavebný kameň vlasov a nechtov.

Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu pleti a vlasov. Okrem toho biotín prispieva tiež k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.

Vlastnosti

• 100 % vegan, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív.
  • Vyrobené v ČR.
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov.
  • Testované akreditovaným laboratóriom.

Zloženie: L-metionín, vegánska kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, biotín

Dávkovanie:

3x denne 1 kapsula. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepríjemný zápach nie je nedostatkom, je spôsobený obsahom účinnej látky L-metionín. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Kde kúpim Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl)?

#test_beggs3

Hodnotenia a skúsenosti s Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl)

Máš skúsenosť s Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl)?
lussy_s  28. máj 2024 Overená recenzia

Dobrý pomer ceny a kvality/zloženia produktu

Do tohto produktu som vkladala veľké nádeje, po pár dňoch užívania sa však žiadne zázraky nekonali, preto je určite potrebné si asi na výsledky počkať. Vlasy mi padajú stále, ale počítala som s tým, že bude nutné užívať na nejaký efekt minimálne 2-3 mesiace. Najmä v tomto kritickom období po 6 mesiacoch kojenia. Inak príjemný produkt.
  • Sklenená nádoba
  • Výborné zloženie
  • Vhodné aj pre dojčiace ženy
  • 3 kapsule denne je veľmi obtiažne dodržiavať pri rýchlom životnom tempe, človek na to nie vždy myslí pri 2 malých deťoch a ľahko sa stane, že min. 1 z 3 dávok zabudne užiť :(
lilcookie  26. máj 2024 Overená recenzia

Super COMPLEX

U mňa funguje super hlave čo sa pleti týka. Je rozžiarená a nepôsobi tak unavene a mdlo. Rast nových vlasov som zatiaľ nespozorovala, no moje vlasy sú celkovo husté a zdravé.
  • Rozžiarená a vypnutá pleť
  • Sklenený obal
  • Trošku mi vadí vôňa
ewca0611  26. máj 2024 Overená recenzia

Vitamíny na vlasy a pokožku

Tieto vitamíny sú super, je to niečo, čo moje vlasy a pokožka potrebovali. Moja pleť bola nevýrazná a hlavne unavená, tak isto aj vlasy.Vitamíny rozžiarili moju tvár a vlasy sú viditeľne vyživenejšie a začali mi rásť nové baby vlásky.
  • Želatínové tablety
  • Sklenený obal
  • 3 tablety za deň sú celkom dosť na užívanie
norikk  24. máj 2024 Overená recenzia

Vlasy koruna krásy

Za posledný mesiac mi tri ženy pochválili vlasy 💁🏻‍♀️. Nikdy nie je na škodu, užívať vitamíny na vlasy a pokožku, obzvlášť ak ste mama, po pôrode a vyzeráte ako zmoknuté kuriatko 😅. Tie nároky na ženské telo počas tehotenstva a po pôrode sú vysoké, obzvlášť ak patríte medzi tie, čo väčšinu času strávia nad wc 🤢. A dať sa potom dokopy, popri starostlivosti o bábätko, je namáhavé. Vitamíny a výživové doplnky padnú teda vhod. Jediné mínus musím dať za to, že u mňa je žiaľ nereálne užívať až tri kapsule denne, hlavne ak k tomu ešte musí človek užívať iné lieky, či doplnky.
  • Posila pre vyčerpané vlasy
  • Užívanie až trikrát denne
matka1984  24. máj 2024 Overená recenzia

Záchrana pre vaše vlasy po pôrode

Mam tri deti a po každom pôrode mi padali chumáče vlasov. Aj keď je to prirodzený proces, každá z nás trpíme, keď máme na hlave pár vláskov. Účinky kapsúl bolo cítiť po dvoch týždňoch, vlasy menej padali, boli lesklejšie, pevnejšie a začali mi rásť nové baby vlásky. Super je, že vitamíny sú vhodné pre dojčiace ženy. A bonus je krajšia pokožka a u mňa aj zrazu veľmi pevné nechty. Odporúčam.
  • Výborné po pôrode
  • Vlasy sú pevnejšie, lesklejšie
  • Rast nových vlasov
  • Pevné nechty

Vlasy su dôležité

Po pôrode som začala mať veľmi suché a nekvalitné vlasy, tak som vyskúšala Beggs Balanced hair&skin. Výsledok bolo vidieť už po 2 týždňoch. Tieto kapsuly plus ešte dodajú viac energie a sú super aj na psychiku.
  • Dobré zloženie
  • Vlasy menej padajú
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy
stanusenka  20. máj 2024 Overená recenzia

Vlasy - koruna krásy 👑

Niet nad kvalitné vitamíny na vlasy - hlavne pre tie zaťažené po pôrodoch. Mám 4 deti a vždy po pôrode a počas dojčenia mám vlasy slabé, suché a vypadávajú. Po užívaní vitamínov som badala výsledky už po 2 týždňoch ☺️. Vlasy menej padajú a sú krajšie.
  • Nezaťažujú žalúdok
  • Výsledok vidno krátko po užívaní
  • Vlasy menej padajú
  • 3x denne - ideálne by bolo 1x denne🤭
angie_l  20. máj 2024 Overená recenzia

Vlasy menej vypadávajú

Myslím, že nielen ja, ale veľa žien rieši po pôrode problém s vypadávaním vlasov. Samozrejme som chcela niečo kvalitné. Čo sa týka vypadávania vlasov, výsledky som nevidela hneď, ale až po dvoch týždňoch užívania. Pre mňa je veľké plus, že vitamíny sú aj pre veganov a bez laktózy.
  • Veľmi dobré zloženie
  • Vhodné aj pre veganov
  • Bez laktózy
  • Výrazná zmena pri vypadávani vlasov