Mivolis detské vodoodolné náplasti, 20 ks

Mivolis detské vodoodolné náplasti, 20 ks sú určené na ošetrenie drobných zranení a raniek, ktoré by nemali navlhnúť. Sú odolné voči vode, preto sú vhodné na umývanie, sprchovanie aj kúpanie. Navyše, hravý dizajn deti určite rozveselí. Tento výrobok je zdravotnícka pomôcka. Ohľadom rizík a vedľajších účinkov sa, prosím, poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Kde kúpim Mivolis detské vodoodolné náplasti, 20 ks?

#test_dm48

Hodnotenia a skúsenosti s Mivolis detskými vodoodolnými náplasťami, 20 ks

Máš skúsenosť s Mivolis detskými vodoodolnými náplasťami, 20 ks?

Mivolis detské náplaste

Tieto náplaste som otestovala na sebe v kuchyni 🙈.
Držala počas celej doby pekne na prste, ale po dlhšej dobe umývania sa odlepila 🤔.
V balení sú dve veľkosti, väčšie a menšie. Sú balené po 2ks, takže rovno som si ich aj podelila do kabelky, klasicky na bicykel do kapsičky kde nesmú nikdy chýbať a aj do auta, aby sme ich mali vždy po ruke. Oproti klasickým textilným, ktoré držia a sú vodeodolné, mi prišli aj menej priedušné. Pre deti pekný medvedikový motív.
  • - dve veľkosti
  • - samostatne balené
  • - detský macikový motív
  • - zmestia sa do každého vrecka
  • - nedržia vo vode
  • - nepriedušné
sonkam  3. aug 2024 Overená recenzia

Medvedíkové lepky

Keďže naše dieťa je viac na zemi a oškreté ako na nohách, náplaste kupujeme ako na bežiacom páse. Medvedíkové lepky, ako ich volal náš drobec, mu urobili veľkú radosť a dokonca sme ich mohli vyskúšať aj na kúpalisku. Pri krátkom kontakte s vodou držali dobre, ale keď už bol malý v bazéne dlhšie, lepka sa odlepila.
  • - dizajn
  • - vzhľad poteší deti
  • - vodeodolnosť pri krátkom kontakte s vodou
  • - dlhšie vo vode nevydržia
agrigento  2. aug 2024 Overená recenzia

Detské náplasti

My sme ich použili na zalepenie štípanca na nohe, lebo ho akurát oškieral remienok na sandálke. Toto zvládal na výbornú, takže odporúčam.
  • Dobre držía
  • Veselý motív
  • 2 veľkosti
maggie20  2. aug 2024 Overená recenzia

Veselé detské náplasti

Nápasti splnili svoj účel. Milý dizajn s macíkom odpútal pozornosť dieťaťa pri oškretom kolienku. Sprchovanie náplasť zvládla, ale pri čľaptaní sa a plávaní v bazéne sa po dvoch hodinách odlepila.
  • pekný dizajn
  • výhodná cena
  • dlhší pobyt vo vode náplasť nezvládla
lussy_s  2. aug 2024 Overená recenzia

Vodeodolné náplasti DM Mivolis

S touto značkou som doteraz nemala skúsenosť. Zakúpime si ich ale aj nabudúce.
  • dobre držia v porovnaní s inými konkurenčnými detskými náplasťami
  • bolo by skvelé, keby v rámci 1 balíčka bolo viac motívov na výber
gabca1990  2. aug 2024 Overená recenzia

Mivolis náplaste

Dcérke sa páčili, avšak bola trochu sklamaná, že je to len jeden vzor. Kupujeme také, kde si vie vyberať farbu alebo motív.
Držali, keď boli suché. Po namočení už nevydržali dlho.
Ľahko sa dávajú dole.
Viac veľkostí by sa hodilo.
  • Ľahko sa odstraňujú
  • Mokré nevydržali dlho
  • Chýba viac motívov medvedíka
  • Len 2 veľkosti

Rýchla pomôcka

Super rýchla pomôcka, ktorú máme vždy po ruke. Synko každú chvíľu spadne, oškrie sa, takže pomocník na jednotku.
  • odolné voči vode
  • detský motív
  • vydrží
katarina414  31. júl 2024 Overená recenzia

Pomocník pri drobných zraneniach

Náplasti Movolis kupujem roky. Vždy ich nosím v kabelke. Pohotovo zalepia odreté kolienko aj záder na pršteku. A tvrdenie „Zíde z očí, zíde z mysle.“ v tomto prípade platí na 100% 😉. V balení sú dve veľkosti. Stačí si len vybrať. Aj tento rok s nami cestovali na dovolenku, ale morskú vodu nezvládli, ale to je už naozaj extrém.
  • farebnosť
  • cena
  • dve veľkosti
  • vo vode sa odlepili
daska178  30. júl 2024 Overená recenzia

Mivolis detské vodoodolné náplaste

Testovanie si užila dcérka. Náplaste sú cenovo dostupné pre každého, rozkošné obrázky sú len plus pre deti. Vodoodolné sú, ale pri dlhšom kúpaní sa odlepili. Ale to bol len náš prípad, takže aj tak ich odporúčam.
  • Obrázky
  • Pri dlhšom kúpaní sa náplaste odlepili
mims_28  25. júl 2024 Overená recenzia

Klasika

Náplaste od DM sme už mali 😃. Potešia hlavne deti, pretože sú obrázkové :-). Testoval ich syn, bol totiž šikovný a odškrabol si chrastu 😃. Za mňa nemám čo vytknúť tomuto produktu.