Elixir Mint MALINNAᵒ

1 skúsenosť

Elixir Mint MALINNAᵒ je tekutý výživový doplnok na báze bylinných výluhov organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli, určený pre starostlivosť o vaše vnútorné prostredie. Je vyrobený fragmentáciou z olejov bohatých na vitamíny, minerály a iné rozmanité nutričné prvky.

Elixir Mint MALINNAᵒ

Jedinečná formula spracovania olejov uvolňuje ich antioxidačný potenciál, ktorý priamo vplýva na udržiavanie dobrej kvality buniek. Vďaka jedinečnému zloženiu a spracovaniu posilňuje prirodzený mikrobióm a prispieva k zvýšeniu vitality.

Kde kúpim Elixir Mint MALINNAᵒ?

Pozn.: Výživové doplnky sú koncetrované zdroje živín, ktorých účelom je doplniť prirodzenú stravu. Nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie sú liekmi, neslúžia na liečbu

Hodnotenia a skúsenosti s Elixir Mint MALINNAᵒ

Máš skúsenosť s Elixir Mint MALINNAᵒ?

Niečo pre moju vitalitu

Nedávno som sa rozhodla vyskúšať Elixir Mint od značky MALINNAᵒ, tekutý výživový doplnok na báze bylinných výluhov, organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli. Elixir Mint ma zaujal svojím zložením a jedinečnou formulou spracovania olejov, ktorá sľubuje uvoľnenie antioxidačného potenciálu a podporu kvality buniek. Vďaka tomu tento doplnok sľubuje posilnenie prirodzeného mikrobiómu a zvýšenie vitality.

Balenie elixíru je praktické, obsahuje kvapkadlo, ktoré umožňuje jednoduché dávkovanie a používanie. Stačí pridať malú lyžičku elixíru do vody, čím vznikne osviežujúci nápoj s jemným mentolovým podtónom. Elixír Mint sa stal súčasťou mojej dennej rutiny. V období zvýšenej chorobnosti som ho dávala aj svojim dcéram. Je skvelé, že je vhodný aj pre deti.

Už po krátkej dobe používania som si všimla, že sa cítim energickejšia a moje trávenie je o niečo lepšie. Pravdepodobne to bude vďaka obsahu vitamínov a minerálov, ktoré elixír obsahuje. Oceňujem aj jeho prirodzené zložky, ako sú bylinné výluhy a esenciálne oleje, ktoré sú bohaté na nutričné prvky.

Jedinečná formula spracovania olejov v tomto elixíre mi dodáva pocit, že pre svoje telo robím niečo prospešné. Cítim sa celkovo v lepšej forme, čo som od tohto produktu očakávala. Zatiaľ som s výsledkami veľmi spokojná.

Elixir Mint MALINNAᵒ určite stojí za vyskúšanie, pre mňa sa stal príjemným doplnkom každodennej starostlivosti o moje vnútorné prostredie.
  • Jednoduché dávkovanie vďaka kvapkadlu
  • Osviežujúca mätová chuť s jemným mentolovým podtónom
  • Vhodný aj pre deti od 3 rokov
  • Prírodné a organické zloženie
  • Podpora prirodzeného mikrobiómu
  • Pocit zvýšenej vitality a energie
  • Praktické balenie, ktoré sa ľahko používa
  • Možnosť pridania do vody pre osviežujúci nápoj
2 ľudia považujú za užitočné