Daosin

1 skúsenosť

Daosin je doplnok k diéte pacienta pri liečbe neznášanlivosti potravín vyvolanej histamínovou intoleranciou. Požitím kapsuly Daosin bez obsahu histamínu pred jedlom sa zvýši množstvo DAO v tenkom čreve, a tým sa v tráviacom trakte prirodzeným spôsobom urýchli premena dráždivého histamínu z potravín.

Použitie

• Nahrádza zníženú aktivitu enzýmu diaminooxidáza v ľudskom tele, ktorého nedostatok spôsobuje ťažkosti, nazývané ako histamínová intolerancia.
  • Dodržiavanie nízkohistamínovej diéty a užívanie kapsúl zlepší život pacienta s HIT.
  • Osahuje extrakt z bravčovej bielkoviny s prírodným enzýmom diaminooxidáza (DAO) (7 %), ktorý rozkladá histamín.

Dávkovanie

1 kapsulu zapiť vodou 15 minút pred požitím jedla s obsahom histamínu. Maximálna denná dávka sú 3 kapsuly (zodpovedá 3 jedlám s obsahom histamínu denne).

Foto-zdroj: www.benulekaren.sk

Hodnotenia a skúsenosti s Daosinom

Máš skúsenosť s Daosinom?
janamexico  11. aug 2024

Beriem na dovolenku

Boli sme na dovolenke tyzden, varila som si ale aj tak keď sme išli do reštaurácie, poprípade grilovaní jedla niekde inde, tak som brala jednu tabletku denne. Ale aj tak som si viac menej davala pozor co jem a nebolo mi zle, nemala som hnačku, večerné kŕče, bolesti hlavy, svrbenie tela, nič. Jeden deň sme išli do Benatok samozrejme som zabudla na tabletku a bolo. Ledva som neprišla domov, v polovičke cesty kŕče, rýchli tep, myslela som ze mam muž vyhodí ba poli, Za mna áno, odporúčam myslím si ze mierni priznaky ale nevylieči.