Strečno - dopravné obmedzenia

10. aug 2024

helou

prosim mame ist z ba na liptov

nasa zauzivana klasika cez trencin martin je asi passe kvoli strecnu, dokedy tam maju byt dopravne obmedzenia? neviete?

co je menej narocna trasa, prosim? mame dalsie dve moznosti:

smer cez BB je jasny potom nastava otazka ci mame ist na RK alebo cez certovicu na LM.

co je menej narocna trasa, z pohladu sofera nemame moc radi serpentíny a malej byvava aj zle v aute takze certovica je asi zle riesenie ze?

daaakujeeeeem

zuzkasp
10. aug 2024

Ahoj, ja som dnes isla z Rk do Martina a uz za Kralovanmi svietili tabule ze od 7.00 do 19.00 su obmedzenia. Ja osobne ako šofér viac preferujem Donovaly pred Čertovicou, zda sa mi čertovica moc prudke zakruty. Ale to je len moj pohlad 😉 šťastnú cestu v každom prípade 🍀🚗

marca12
10. aug 2024

Da sa ist este cez Fackov smerom na Martin,vyhnes sa Strecnu.

autor
10. aug 2024

@zuzkasp ved prave, ja som raz daaavno sla cez Certovicu ale riadne serpentiny. takze asi naozaj asi skor cez donovaly..

@marca12 aha ok to je smer trencin- prievidza -martin ze?

guiseppinka
10. aug 2024

Z ba donovaly su najlepsie... certovicou vyjdes v hybe a zalezi od toho kam na liptove ides... inak je super, ak sofer nebrzdi prudko pred zakrutou a vybera ich pomalsie. Uplne chapem ten stav, neznasam zakruty, je mi zle, takze si ich musim odsoferovat sama...

autor
10. aug 2024

@guiseppinka operovana noha, preto soferuje opatrne a chceme lahsiu trasu

guiseppinka
10. aug 2024

Jednozdnacne donovaly

autor
10. aug 2024

@guiseppinka super to nie je narocne my nemame navigaciu ale z nitry do bb trafime a odtial sa tahame na ruzomberok takze jasny smer. snad nikde nezabludime :D a pozeram ze crstou mame kopec atrakcii

marca12
10. aug 2024

Navigaciu mas v mobile

luliu
10. aug 2024

Určite Donovaly

guiseppinka
10. aug 2024

V bb to je dost na figu znacene... donovaly su stara cesta, dialnica je brezno a certovica...

autor
10. aug 2024

@guiseppinka certovica no mame problem so zakrutami...

autor
10. aug 2024

@marca12 mam tlacidlovy 🙈

autor
10. aug 2024

@guiseppinka takze sa zamotame v BB? oooch to nie. tam nie je obchvat ci nieco podobne? bola som tam pred 20 rokmi

zuzulka558
10. aug 2024

@guiseppinka Donovaly na RK alebo naopak je katastrofa,, chodíme známym na Liptov a kolóny tiež poriadne sú kvôli semaforom ze sa tam opravujú mosty

autor
10. aug 2024

co tak ist cez KREMNICA NA MARTIN? toto nie je ok trasa?

aalt
10. aug 2024

Donovaly, bol tam sice este nejaky semafor, ale aj tak. V Bystrici to je znacene v pohode, ano je tam zjazd na Ruzomberok. Normalne ides stale po R1 a zjazd Martin/Ruzomberok. Siel som v pondelok doobeda, bolo to v pohode. Semafor asi tak na tretiu zelenu. Uz potom Ok.

autor
10. aug 2024

@aalt super tak asi naozaj nebudem kombinovat. lebo moznosti je vela. dakujem

aalt
10. aug 2024

Asi zalezi cas aky pojdes, nedela popoludni tam tipujem bude plnsie. Certovica za mna nie, aj tam hlasili tiez nejake obmedzenia.

guiseppinka
10. aug 2024

Nebudes sa motat, len na konci treba davat pozor a ist vpravo na staru cestu

t1nusa
10. aug 2024

máš ešte možnosť ísť smerom na Terchovú - Zázrivú - Párnicu a výjdeš za Kraľovanmi, obídeš Strečno, cesta je dlhšia cca 20 minút

autor
10. aug 2024

@aalt sobota rano. medzi 10-12

lakebabe
10. aug 2024

Určite cez Donovaly, ale rátaj s časovou rezervou, lebo je tam veľa semaforov robia už pár týždňov asfalt, tak vždy ideme aj o pol hodky dlhšie.
Ale Strečno uzavreli dnes az o 14 00 dovtedy bolo plné prejazdne bez kolon. Možno keby ste vyrazili skôr tak v pohode prejdete. Tieto víkendové uzávierky budú až od soboty poobedia vždy

autor
10. aug 2024

@t1nusa pozriem dakujem
@lakebabe no zvazujeme

denkabemommy
10. aug 2024

Za mňa naj možnosť ísť cez Terchovú -DK -RK-LM 🙂

autor
10. aug 2024

@t1nusa v ziline je normalen odbocka na terchovu ze? takze nemame ist smer MT

autor
10. aug 2024

@denkabemommy jo prave kukam ze toto je super moznost
v ziline sa nebudeme motat je priamo odbocka na terchovu?

denkabemommy
10. aug 2024

Áno, priamo odbočka tam je 🙂

autor
10. aug 2024

@t1nusa parnica do kralovany to je daka cez les nie je to zakrutove ze? tam uz zlezeme a smer RK to uz viem

autor
10. aug 2024

@denkabemommy cez tu parnicu na kralovany nie je lepsie?

miricka77
10. aug 2024

Bud choďte na R1 cez Donovaly,alebo cez Terchovu. Ale na Terchovu chodí teraz veľa aút. Šli sme včera a bola hustá premávka.
Som z LM a šla by som na Donovaly. Tam sú semafory, dá sa to.
V stredu rano pojdem do BA a pôjdem cez Strečno,ale pôjdem okolo 5.30. Mne ta Terchová nerobila moc dobre na žalúdok.