Detská endokrinológia a gastroenterológia - Žilina

janka338
16. feb 2021

Dobrý deň, prosím vás, máte niekto skúsenosť s lekármi, čo sú na detskom gastre a endokrinológii v Žiline. Obe sú lekárky. Na nete som však našla na doktorku z gastra skoro samé negatívne hodnotenia. Poslali nás tam s malou trojročnou dcérkou. Ďakujem.🙂

petruldo
16. feb 2021

moje deti mali dr. Kyškovú v dobe keď robila aj pediatriu, ja som s ňou bola vtedy spokojná, ale ako s endokr. nemám skúsenosť.
gastro v za po skúsenosti u syna neodporúčam, našťastie vyšetrenie bola jednorazová záležitosť

janka338
autor
21. feb 2021

@petruldo ďakujem🙂, presne toho gastra sa bojím... Asi skúsim radšej Martin.

jvlo
23. feb 2021

gastro v ziline nikdy...

katarina644
23. feb 2021

@janka338 do Martina Vás nezoberu. Majú kopec deti. Chodim tam s oboma detmi.

katarina644
23. feb 2021

@janka338 na endokrinologii sme boli na halkovej u jednej milej pani doktorky. tam by som v pohode isla.

totatimeka
23. feb 2021

Ku dr Kyškovej som chodila ako dieťa a bola som u nej aj teraz so synom - veľmi príjemná doktorka, v tom čase keď som tam ja chodila tak tam chodil aj môj frajer na diabetologiu a on si ju strašne chválil (ako diabetik tam chodil casto) nechcel od nej ani ísť k dospelackej 😀 ju určite odporúčam
Čo sa týka dr Bačinskej tak ja som s ňou nemala problém, chodila som ku nej so starším synom a s mladším som bola tiež ale my sme nemali nejaký vážny problém, v podstate sme tam mali ísť len "pre istotu" na kontrolu takže to neviem tak posúdiť

abigail88
23. feb 2021

@janka338 ja chodim s dcerkou raz za rok na endokrinologiu k pani doktorke Kyskovej a zatial som spokojna. Rychlo vysetri, vysvetli, ochotna...vysledky vzdy posle sms-kou.

janka338
autor
24. feb 2021

@katarina644 áno, už viem. Volala som do Martina. Doktorka mi len povedala, že nespadáme pod nich. Nech sa objednáme do Žiliny. A zložila.

janka338
autor
24. feb 2021

@totatimeka ďakujem, za skúsenosť.🙂 Malá sa veľmi bojí doktorov, tak mám strach z toho gastra.😔 Ak je tá pani doktorka naozaj taká nepríjemná.

janka338
autor
24. feb 2021

@abigail88 ďakujem.🙂 Už sme sa k nej dnes aj objednali. Tak ste ma tu upokojili, že aspoň jedna je ok. 🙂

janka338
autor
24. feb 2021

@katarina644 ďakujem.🙂

petruldo
24. feb 2021

@janka338 k môjmu synovi bola OK, to len mne si dovolila čistiť žalúdok za vec čo s gastro absolútne nesúvisí

som_ponorka
8. mar 2021

Ku kyskovej som chodila aj ja osobne, keď som bola mladšia, na endo a super 👌 odporucam

slaste
8. jún 2021

@janka338 V Martine neberú? Ja som sa na to spoliehala... K tej Bačinskej už s dieťaťom nechcem ísť.
@petruldo Vitaj v klube, tiež riešila všetko iné, len nie poriadne to, čo mala...

janka338
autor
10. jún 2021

@slaste nie, ani sa so mnou nechcela baviť, keď som sa tam dovolala. Na začiatku ma zastavila, spýtala sa odkiaľ som a povedala mi, že spadáme k doktorke v Žiline, že oni majú toho strašne veľa. A neberú.

slaste
11. jún 2021

@janka338 Hlavne, že máme právo slobodne si vybrať lekára 😀

sandrittka
14. júl 2021

Ahojte baby tak my na gastro v ziline chodime uz roky. Pani dr je svojska ale k malemu sa sprava spickovo, nikdy mu nejako slovne alebo fyzicky neublizila. S detmi to vie. to ze podrypne do mna uz neriesim. Ale uprimne? Doktor si ide spravit svoju robotu a nie hladat kamaratov v praci ci nie? Teraz nas caka gastroskopia 10augusta. Mate niekto u pani dr s nou skusenost?

slaste
15. júl 2021

@sandrittka Tak ak ti k označeniu lekára za dobrého stačí, že pacientovi slovne alebo fyzicky neublíži, to nemáš bohvieaké nároky 🙂 Mne sa nepáčilo, okrem toho, že je svojská a rieši xy vecí, ktoré nemá, že si vymýšľala diagnózu, aby jej prešla hospitalizácia malého. Ja s ňou nepotrebujem byť kamarátka, ale načo riešiť fiktívnu diagnózu, aby jej niečo okamžite prešlo u poisťovne? To sa s ním má potom vliecť celý život?

cicuskam3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka338
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka338
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkasu
8. aug 2021

@janka338 Ahoj, ja chodim s dcerou na endo k Mudr. Kyškovej a aj na gastro k Mudr. Bačínskej a v pohode obidve. Kyšková na endo je veľmi predcízna lekárka, veru nič nezanedbá, chodíme k nej od narodenia kvoli vrodenej hypotyreoze. Ked mala dcera 2 roky, ona jej zistila, ze ma celiakiu. Nasledne sme isli k Mudr. Bačínskej. Ona je sice svojska povaha, ale myslim si, ze tiez velmi dobry odbornik. Ak by si mala nejake otazky, kludne mi napis. 😉

janka338
autor
9. aug 2021

@ivkasu prosím ťa, to prve vyšetrenie na gastre ako prebieha? Ja som si myselala, že jej budú brať najskôr krv. Ale volala som tam dnes a sestrička mi povedala, že najskôr sono. Že dve hodiny predtým sa ma normálne najesť, a potom až po vyšetrení. A ze krv uvidia, či budú brať alebo nie.

ivkasu
9. aug 2021

@janka338 Na prvom sedeni doktorka urobila sono a ohmatala bruško. Nasa dcera mala z krvi zistene protilatky na lepok uz z endokrynologie, preto jej na gastre uz krv nebrali. Z biopsie sa jej potvrdila celiakia. Teraz chodime uz iba 1x za rok. Dostaneme vzdy 2 terminy. Na prvom jej sestricka zoberie krv (rano nalacno) a na druhom (vacsinou poobede), ked su uz vysledky z krvi ideme k doktorke. 😉

gatusa
13. aug 2021

Mám skúsenosť s pani doktorkou z detského gastra Dr. Bačinskou a z vyšetrenia aj správania sa k pacientovi (2m bábatko) a ku mne ako k jeho matke som bola veĺmi sklamaná, povýšenecké až arogantné správanie a už teraz viem ak bude treba, tak budem riešiť iného odborníka. Nezaujímali ju ťažkosti, anamnézu tiež neodobrala dósledne.
Podobné zlé skúsenosti som mala aj s pani Dr. Tomkovou na kožnom, obidve doktorky mladé, otrávené prácou, a v prípade doktorky na kožnom aj velmi vysoká neodbornosť.

ann88
13. sep 2021

@janka338 ahoj. Našla som túto diskusiu. Boli ste už na tom vyšetrení? Máme ísť aj my a tiež ma zaujima to jedlo pred vyšetrením. Či sa má alebo nemá najesť 2hodiny predtým 🤦 tiež ideme k spomínanej dr.

sandrittka
13. sep 2021

@ann88 my sme boli objednany na 8:00 rano. Povedala od polnoci nepit a nejedt. Zvladli sme. Rano sme vstavali a hned nas vzala potom sa najedol hodku po vysetreni

janka338
autor
14. sep 2021

@ann88 ahoj, áno, už je za nami. Mala ma 3 roky. Neviem, či to je podľa veku. Ale nám povedali, že sa môže napapať 2 hodiny pred vyšetrením. Robila jej sono a prehmatala bruško. Krv jej nebrali. Ale aj tak som veľa toho do malej nedostala. Tiež sme boli objednaní na 8.

ann88
14. sep 2021

Ďakujem baby za info. My ideme budúci mesiac. Malý má 3a pol roka. Strašne zle znáša doktorov tak som trošku v strese z toho. Tiež som sa bála že či mu náhodou nebudú dávať hadičku. Ale keď sono tak to je v pohode. Držím aj vám palce nech sa darí 😉

freeze24
4. okt 2021

Ahojte dievcata, prosim vas ako prebieha prve vysetrenie u pani dr Kyskovej? Na co mam prosim dceru pripravit? Hned aj odbery krvi?
A da sa prosim objednat aj online nech si viem vklude vybrat volny termin?
Dakujem za kazdu odpoved 😊