Problém so zápachom

5. sep 2023

Baby som už zuuufalaa😞 poslednú dobu ma trápi zápach tam dole, nikdy som to nemala na hygienu si strašne potrpim mám všelijaké intímne mydla utieram sa po wc len s obrúskami na intímnu hygienu Jessa sa volajú tie su naj za mňa. Kupem sa dva krát za deň ráno a večer, a stále a všímam si že to mám hlavne keď sa môj priateľ do mňa urobí snažíme sa o bábätko ale vždy keď to mám vnútri tak mi začne tento zápach. Aj sa idem vždy osprchovať a aj tak, až keď si spravím rosalgin výplach a dám si tabletku na noc dovnútra to prejde, už som tak z toho znechutená že ani nechcem aby sa do mňa robil. A cítim sa aj zle keď ideme spolu spat aby sa ma tam dole chytal lebo viem že aj keď sa umyjem tak to je cítiť, strašne sa hanbím za to… Baby co mám už s tým robiť ? Keď aj chceme babatko veď musí to dať do mňa ale ako sa vyhnúť už tomu zápachu potom 😞

fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
5. sep 2023

Precitala som si len prvu vetu ;) zrusit imtimne mydla mne tak znicili ph v posve ze brutal same zapaly baktérie atd...aj tie dobré baktérie sa zničili...tiez mi bolo proti srsti len cistou vodou ale fakt uz asi 7r sa umyvam dole len s cistou vodou to iste malej dcerke len s vodou....plus ist ku gynde na vytiery ;) a podla.toho zisti...ale určite zrušiť mydla

1ryba
5. sep 2023

@fallon1 😂

autor
5. sep 2023

@fallon1 myslím že týmto ste nestrapnili mňa ale seba lebo chlap mi odpovedá na otázku ktorá sa absolútne netýka mužov. Za druhé chlap ktorý si chodí robiť srandu na ženské stránky to už samo napovedá o vašej inteligencii! To si môžete dať na nos maximálne vy pri svojej priateľke 🙂

autor
5. sep 2023

@zuzkaa1991 ďakujem vám pekne vyskúšam

fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
5. sep 2023

Co sa tyka spermii mne to stale smrdi tiez 🤣 takze pri snazeni imtimku pouzivat kym to nevytecie ;)

gregoricka
5. sep 2023

Nevyvážená bakteriálna rovnováha, tá sa prejavuje zápachom. Takže najlepšie ísť na gynekológiu na výter, dostaneš ATB (vkladacie i orálne, najlepšie je, keď tabletky dostane aj chlap, nech sa preliečite obidvaja), věčšinou sa na to dáva Entizol.
Ak sa ti na gynekológiu ísť nechce, skoč do lekárne a kúp si voľnopredajné prípravky: Vagilact, Gynocaps, Femigel. Ja osobne som bola najviac spokojná s Gynocapsom.
A určite obmedzit intímne mydlá, obrúsky, skús sa umývať čistou vodou.

3petka
5. sep 2023

Určite zrus mydla, aj prehnaná hygiena je zlá.
Ja sa odjakživa umývam iba čistou vodou a problém som mala len raz keď mi zahol bývali a niečo si priniesol od tej druhej.
Sprcha raz do dňa stačí ak si nie nejak spotena a pod samozrejme nerátam pred stykom a po.
A samozrejme zbehni ku gyn na vyteri a uvidis

bajka16
5. sep 2023

Máš narušené ph preto to takto reaguje s ejakulátom. Prehnaná hygiena. Vlhčené utierky zahod do koša. Sprchuj sa aj tri krát za deň ale bez intímnych gélov. Vôbec nerobíš dobre sa čudujem že nemáš ešte zápal. 🙈🙈🙈

minenkak
5. sep 2023

Ja keby som sa toľko umývala ako ty a s tolkou chémiou sa rozpustim,spermie niekomu smrdia,niekomu aj sex smrdí .Gynekológ a prestať sa toľko umývať

mane01
5. sep 2023

Mozno blba otazka, ale clovek nikdy nevie: nezapacha tebe proste muzov ejakulat?

minenkak
5. sep 2023

A každé telo má svoj" zápach"

0silvia0
5. sep 2023

neber to ako tvoj smradľavý problém, ale ber to ako reakciu vašich telesných tekutín... keď máš mimo toho snaženia sa všetko ok.

draha107
5. sep 2023

fuha snaha o babo a take drsne veci pouzivas urcite nie. Decke mydlo som len pouzivala a Laluna capiky pre lepsie prostredie v posve. Je pravda ze spermie smrdia a smrdi to aj potom dole ale to jedine jemnym mydlom umyt a ziadne tabletky ani neviem.co vsak ako sa ma potom plod udrzat ked take veci do seba das...

minenkak
5. sep 2023

@draha107 naozaj mydlom?

draha107
5. sep 2023

@minenkak ano klasicke decke mydlo 🙂

minenkak
5. sep 2023

@draha107 to si ani neviem predstaviť,nemáš z toho žiadny problém

dadis
5. sep 2023

Podla mna prehnana hygiena, ktora narusila priridzenu barieru. Je ten zapach po stuku rybaci? Tak sup-sup ku gynekologivi, leno mas bakterialnu infekciu. Po dolieceni staci umyvat 2x denne cistou vodou, ziadne intimne vyplachy, gely, utierky.

veronicka88
5. sep 2023

Smer gynekológ,máš nejakú baktériu nasadí vkaldacie tablety do týždňa bude dobre.. neodkladaj to

ankare
5. sep 2023

Podľa mna Ti smrdí ten ejakulat. Zruš mydlo a iné prípravky, len cistou vodou sa umyvaj.

verca888
5. sep 2023

Vsetkeho vela skodi, a to sa tyka aj intimnej hygieny. Mne takisto tie kadejake mydla nerobili dobre a sposobovali toto, co teraz tebe. Vyskusaj to na chvilku obmedzit a uvidis, ci to nepomoze. 😉

lalenka33
5. sep 2023

@fallon1 chúďa tvoja manželka, ktorá má doma úchyláka, ktorý sa na tomto fóre registruje a zapája do tém, ako je napríklad táto ku ktorej ako chlap nemá čo povedať. O tom, aké sprostosti radíš v iných témach do ktorých sa nevyznáš ani nehovorím.
By som sa od hanby prepadla keby sa môj chlap registruje na modrom koníkovi a zapája sa do vyslovene ženských tém a ešte trápne uráža modrokoníkovské ženy . Pričom ako chlap nemá čo k téme povedať.

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalenka33
6. sep 2023

@marianini17 pochopím, keď je tu chlap, ktorý normálne potrebuje s niečím radu a tiež poradí v niečom čomu sa rozumie, ale tento píše len sprostosti a v témach, do ktorých sa nerozumie. Je tu 1 právnik, toho som ešte nevidela zapájať sa do tém, do ktorých nemá čo ako právnik povedať .
Ale tento tu bude podľa mňa starý známy zoro. Je to jeho štýl komunikácie a mazania komentárov.

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
6. sep 2023

ak si s tymto doteraz nemala problem, smrdi ti ejakulat a nie ty. A naozaj sa nemusis xkrat denne drhnut a vytierat, vsetkeho vela skodi a ani teraz nemusis skuast xy mydiel ;) ... pokym nemas ine problemy, vytok a pod speciality, ktore by zapachali (vtedy by bodol mozno ster u dr, ci nejde o nieco, co treba preliecit), tak nema co inak "zle" zapachat.

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz