Prechladnutie odspodu

23. aug 2024

Prosím vas , nedá sa to už vydržať
Včera začalo a dnes je to extrém
Snažila som sa to liečiť doma , brusnice a podobne aj lieky s lekárne som kúpila na prechladnutie od spodu
Dnes je to však extrém na nevydržanie a to je ešte len víkend predomnou
Chodí sa na pohotovosť aj s prechladnutim od spodu ? ?

viestta
23. aug 2024

Mas na mysli zapal mocovych ciest? Ano, chodi sa s tym aj na pohotovost

pribinak
23. aug 2024

Normálne chod na pohotovosť

nika23t
23. aug 2024

Určite ano. Už noc bude pre Teba utrpenie, nie ešte celý víkend čakať.

stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janababana
23. aug 2024

Panecku utekaj na pohotovost, antibiotika ti rychlo zaberu a ulavia ti, ved to je sakra bolest

michaelam2
23. aug 2024

Samozrejme, ze ano. Utekaj nech ti hned predpisu atb (aj ked si ich uz asi az zajtra rano budes vediet kupit), ale potom zaberu rychlo. Urcite necakaj do pondelka.

nika23t
23. aug 2024

A hlavne im presne popis problém, napr. pálenie, rezanie pri močení, krv... Žiadne "prechladnutie od spodu". Je to veľmi nepríjemné a bolestivé, hneď Ti predpisu atb

viestta
23. aug 2024

@michaelam2 pohotovosti zatvaraju o 22:00, za tych par minut to nestihne a zapal mocovych ciest nie je na urgent

lilli110
23. aug 2024

Ak myslis zapal mocovych ciest, ja som s tym bola na pohotovosti, to by som nedala cakat. Ved to je sakra bolest. Atb zabrali na druhy den. Treba pit vela vela tekutin, brusnicovu stavu, jest brusnice...

michaelam2
23. aug 2024

@viestta ano pravda, aj tak by sa uz dnes zrejme k liekom nedostala, az rano

autor
23. aug 2024

Ďakujem za odpovede , myslela som pohotovosť
Preto som sa pýtala lebo kamarátku s tým raz poslali domov 😔 tak budem musieť ísť zajtra len som sa chcela informovať

michaelam2
23. aug 2024

Chod hned rano a dovtedy pi velmi velmi vela vody a ulavi sa ti. Ja som v najhorsich stadiach sedela aj tri hodiny na wc v hroznych bolestiach. Pomahalo fakt velke mnozstvo vody a pripadne horuci kupel.

lilli110
23. aug 2024

@michaelam2 ja to iste. Naposledy takto pred rokom cca. To som bola tehotna a v noci o 2 som sa zobudila na bolest a zapal 🤦🏻‍♀️ tak podme na vecko, 2 hodky som tam sedela a dvojlitrovku vody vypila, akoze hroza, ale ulavilo sa mi. Rano som sla k dr.

deti95060810
23. aug 2024

nemáš urolog. čaj? ten tiež pomáha ... a odmeraj teplotu - môže vyskočiť.
ráno na pohotovosť.

deti95060810
23. aug 2024

moja kolegyňa sedávala vo vani s teplou vodou - vraj to jej vždy pomáha...vyskúšaj.

michaelam2
23. aug 2024

@lilli110 presne, sediet na wc par hodin a popri tom vypit aspon 2 litre vody 😀 ale fakt to pomaha…a potom som este sla do horucej vane

lilli110
23. aug 2024

@michaelam2 ja uz som sla spať potom ...boli 4 hodiny rano 🤣 🤣🤣a este k tomu tehu nevolnosti aj v noci 🤦🏻‍♀️ skoro ma piclo vtedy. Ale super tip tepla vana...len duf, ze uz to nikdy mat nebudem 🙏

roja01
23. aug 2024

Este si nechaj v sobotu doobeda zohnat tinkturu z Kapucinky, najlepsie od Serafin byliny. Maju to v zdravej vyzive. Vela ludi si to chvali, aj na doliecenie po atb je to dobre.

rozkvet1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brona235
23. aug 2024

@viestta je to aj na urgent.
Autorka, kludne chod na interny urgent. So zapalom moc. ciest tam chodia ludia bezne. Aspon teda u nas v nemocnici.

autor
23. aug 2024

@michaelam2 och je to neskutočne aké bolesti to sú to máte pravdu :( takže môžem kľudne aj ráno na pohotovosť ? Snáď ma nevysmejú 🙈
Ale ďakujem vám baby za rady , skúšala som snáď všetko no ani spať neviem , a tiež sedím na wc a pijem vodu no musím aj k dcérke vstávať ktorá je nespáč a v noci sa mi často budí

brona235
23. aug 2024

Kludne chod na interny urgent aj teraz.

autor
23. aug 2024

@brona235 Ďakujem , dnes to skúsim vydržať a zajtra zbehnem 😊

kittykat22
23. aug 2024

preco by ta vysmiali? 🙂 spravia test, daju lieky a za pol hodinu pelasis domov.

hankab
23. aug 2024

Ak mas doma len naaahodou petrzlenovu vnat, tak si ju zalej horucou vodou a pi vo velkom. Mavala som opakovane zapaly, ktore mi prechadzali az do zapalu obliciek a toto jedine mi pomahalo, ked to na mna prislo cez vikend a nechcela som vecer/v noci utekat na pohotovost.

vakatko
23. aug 2024

Prvá pomoc pri zápale je vypiť lyžičku sódy bicarbóny v teplej vode a klinčekový čaj je silne antibakteriály. V lekárni si kúp medvedicu lekársku. Zavolaj na pohotovosť nech poradia čo robiť v tejto situácii.

autor
23. aug 2024

@kittykat22 Kamarátku vysmiali a poslali domov že má vydržať do pondelka že s tým ma chodiť k svojmu dr. 🙈

autor
23. aug 2024

@hankab ďakujem vyskúšam , mám však mrazenú petržlenovou vňať 😊 či musí byt čerstvá ?

autor
23. aug 2024

@vakatko Ďakujem za radu ☺️

hankab
23. aug 2024

Skus aj mrazenu, snad sa z nej nieco vyluhuje 🙂 je mocopudna a naozaj perfektne lieci. Mne uz v tych akutnych stavoch nepomahal ani predrazeny urinal, ani brusnice, nic. Iba ten vyluh z petrzlena. 2-3 salky caju a ked sa mocove cesty precistili, hned bolo lepsie 😊 drzim palce nech sa ti ulavi!