Nepravidelná menštruácia

zarkaamamka
17. apr 2022

Ahojte
Od 6.4 mám menštruáciu a veľmi silnú v noci sa musím 2x sprchovať ... Zrazeniny so mňa padajú . Teraz u dr moc nič nevybavim počas sviatkov . Mám pco môže to byť s toho ? Nie je to veľa že tak dlho a tak veľa krvacam
Čo by mohlo pomôcť na zastavenie ? Ďakujem

diamond007
17. apr 2022

@zarkaamamka ja by som šla na pohotovost keď to je v takej miere prehnanej...raz keď som bola na pohotovosti došla tam baba po mne, na zastavenie menštruácie a v kým sme čakali (asii hodinu vyše) tak tam odpadla. Podľa mňa to nie je sranda.

annnna18
17. apr 2022

Ak to trva uz vyse desat dni a stale tak silno krvacas, ze dokonca padaju z teba zraneniny urcite chod na pohotovost neni to sranda. Pichni injekciu na zastavenie krvacania

lucia851
17. apr 2022

@zarkaamamka skus kúpiť ascorutin tabletky

lucia851
17. apr 2022

@zarkaamamka ja som tak skoro skolabovala keď som 8 dní vkuse silno krvacala samé hrudy zo mňa išli až som skončila na, kyretazi

janetinka27
17. apr 2022

@zarkaamamka ahoj, ak krvacas vela,chod na pohotovost, ja som bola dvakrat. pichnu ti injejciu, mne raz MEM a raz dicynone. doma mozes pit caj pastierska kapsicka (3x denne polievkovy lyzicu,zalej a pockaj 10-15 min) naozaj pomaha, pripadne caj stavikrv vtaci alebo rebricek. mohla by byt otvorena pohotovostna lekaren.mozes skusit aj tabletky ascorutin,su volnopredajne, uzivaj 3x 2 tbl denne

zarkaamamka
autor
17. apr 2022

@janetinka27 ďakujem pôjdem v utorok k dr dnes som nemala čas a zajtra už vôbec nie
🙂 Ďakujem ešte raz

zarkaamamka
autor
19. apr 2022

@janetinka27 bola som dnes u dr dali injekciu na stiahnutie maternice ak za 2dni neprejde mám prísť znova a potom vraj tá kyretaz

zarkaamamka
autor
19. apr 2022

@lucia851 ako to prebiehalo? Treba predoperačné a tak ?

janetinka27
19. apr 2022

@zarkaamamka injekcia ti pomoze. pomaly ti ms skonci, nemusi to byt hned, ale to silne krvacanie by sa malo zmiernit.
robili ti aj sono? chod potom co najskor k svojej gyn. ja som bola uz 2x na kyretazi, mne zistili silne krvacanie z dovodu vysokej sliznice. da sa to riesit liekmi.
snad to u teba nebude potrebne,drzim ti palce 🙂

zarkaamamka
autor
19. apr 2022

@janetinka27 ani má nepozrela ... Lebo krvacam ... Len povedala injekciu dajte sestrička a keď neskončí mám prísť toť vsio

janetinka27
19. apr 2022

@zarkaamamka a je to uz lepsie? zmiernilo sa krvacanie?
pripadnej kyretaze sa neboj, ak mas prilezitost,chod na jednodnovu chirurgiu. 2 hodiny po zakroku mozes ist domov,zakrok trva 10 min. preplaca ho zdravotna poistovna.
v nemocnici to trva dlhsie,myslim ze tam musis byt den vopred. na jednodnovke prides rano na siedmu. mna brali o deviatej a o 11 domov🙂

janetinka27
19. apr 2022

@zarkaamamka a predoperacne sa robi podla zariadenia zakroku.potrebujes interne predoperacne aj anestezioligicke. niektore zariadenia si anestezioligicke robia u seba v den zakroku a urobis si len interne (najprv ti vezmu krv a az s vysledkami ides na interne)

zarkaamamka
autor
19. apr 2022

@janetinka27 stále veľmi krvacam
Injekciu dali okolo 9rano a tečie mi to aj po nohách 😂

janetinka27
19. apr 2022

@zarkaamamka joj, tak sa nech ti to rychlo zmierni, nech si ok 🙂

zarkaamamka
autor
19. apr 2022

@janetinka27 ďakujem 🙂
Ale chvalabohu že som doma a nerobím teraz lebo biele veci s práce by som zničila za 2 dni

janetinka27
20. apr 2022

@zarkaamamka traz potrebujes klud a wc 🙂🙂🙂

janetinka27
22. apr 2022

@zarkaamamka ahoj,je to uz lepsie?

zarkaamamka
autor
23. apr 2022

@janetinka27 ahoj ďakujem za opýtanie... Nie stále krvacam 🥴 dali mi hormonálne lieky na 10dni no 3dni prešli a stále nič . Idem 2.5 na gyndu lebo teraz majú dovolenku

janetinka27
24. apr 2022

@zarkaamamka a aspon sa ti to zmiernilo? a ake lieky ti dali? 🙂

zarkaamamka
autor
24. apr 2022

@janetinka27 nezmiernilo.... Včera večer velke hrudky krvy šli so mňa

zarkaamamka
autor
24. apr 2022

@janetinka27 norethisteron

janetinka27
24. apr 2022

@zarkaamamka ak sa nebudes citi lepsie, chod k dr aj skor,nema zastup? pri takom krvacani sa mozes citit slaba. norethisteron by mal zabrat. ale ak nie,chod znova k dr., lebo do 2.5. je daleko.
pisala si,ze ta ani nepozreli,lebo krvacas. a potom,ked ti dali norethisteron,tak ta pozreli?

mna vzdy pozreli,aj na pohotovosti,aj u dr a krvacala som strasne silno. pod kreslom mali nadobu na krv,ktoru po vysetreni vyliali do odtoku a teda bolo v nej strasne vela krvi. ak takto krvacas urcite mali pozriet sliznicu,mozno je prilis vysoka. chudiatko, nech sa ti to uz upravi, nechsi zdrava.

zarkaamamka
autor
24. apr 2022

@janetinka27 nie ani raz ma nepozreli... Neviem či niekto zastupuje na dverách nemá nič ani nepovedal že niekto zastupuje ... No uvidím
Necitim sa slabá len mi to už ide na nervy

janetinka27
24. apr 2022

@zarkaamamka skus si kupit tu kapsicku pastiersku a var si 2-3x denne

zarkaamamka
autor
24. apr 2022

@janetinka27 pôjdem k inému dr
Už ma fakt nebaví platiť za všetko možné a nemá to žiadny účinok

janetinka27
24. apr 2022

@zarkaamamka ano,vyskusaj. najdi si dobreho dr, ved v takomto stave ta nemozu nechat cakat.

zarkaamamka
autor
25. apr 2022

@janetinka27 ahoj odmietol má ďalší dr
Mám počkať na svojho dr
Že keď ma lieči mám čakať. ..a ja stále krvacam

terry658
25. apr 2022

@zarkaamamka na silné krvácanie pomáha z prírodných veci chlorofyl, sprchovať studenou sprchou podbruško. Je mi až smutno, keď čítam ako vás všetci odbili.

janetinka27
25. apr 2022

@zarkaamamka och, to co su za doktori, prinajhorsom skus pohotovost,tam ti aspon urobia sono (snad). nerozumiem tomuto pristupu😲

zarkaamamka
autor
28. apr 2022

@janetinka27 ahoj
Dnes krvácanie prestalo
Ale od včera mám neskutočne bolesti celého tela . Svaly má bolia chrbát ruky nechápem