Nakazila som sa od priateľa pohlavnou chorobou

20. aug 2022

Ahojte, nakazila som sa od priateľa pohlavnú chorobou😢. Rozišli sme sa a po pár mesiacoch sme sa dali znova do kopy.mam mu vyčítať, ze som od neho dostala trichomoriazu? Alebo kašľať na to, keďže sme pár mesiacov boli od seba? Mne je do plaču z toho všetkého 😢

mandzula
20. aug 2022

Boli ste rozideni, teda bol slobodny muz, co si aj patricne uzil, takze vycitky nie su na mieste.

zuzinka888
20. aug 2022

Jedna vec je ze mal inu(e) ved ste boli rozideny - a druha ta pohlavna choroba. To nemal ziadne priznaky alebo čo? Ak vedel ze nieje ok mal sa preliecit a nie sexovat aj s bonusom. No neviem ale tebe go asi tiez nie je prijemne teraz riesit. Urcite by som s nim hodila rec na tuto temu. Kto vie co vsetko este ma

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. aug 2022

@zuzinka888 no príznaky žiadne nemal..dokonca mi prisahal ze s nikým nič nemal😢..ja som samozrejme s nikým nič nemala, na nikoho som sa ani nepozrela a najhoršie na tom je, ze on je teraz preč v zahraničí v práci a ma tam kolegyňu, sú spolu aj na ubytovaní a mňa to hrozne zoziera, ci spolu niečo nemajú..ano áno viem ze to ma byt o dôvere, ale čo ak práve s nou spával?..ja len plačem a plačem 😢

zuzinka888
20. aug 2022

@raja95 ok to beriem ale to neznamena ze sa nema preliecit a kontaktovat aj byvale (u) aby sa preliečili.

mandzula
20. aug 2022

@autor pochybujes o nom, preco si sa k nemu teda vratila?

gleep1
20. aug 2022

Nemyslim si že by si mu mala vyčítať, ale myslím si že by ste sa mali rozísť. Raz vám to už nefungovalo, samozrejme dá sa pracovať na vzťahu, ale tak že je v zahraničí, býva s kolegyňou, teba nakazil a klame ti, tak tak sa pracovať nedá.. zabijes s ním akurát další čas. Na toto si sa k nemu vracala, aby si plakala a plakala? Boli ti to treba. Uzavri kapitolu, posun sa ďalej.

autor
20. aug 2022

@mandzula lebo ho stále milujem, lebo on mi tvrdí že na mňa nikdy neprestal myslieť, ze ma miluje..lebo spolu sme šťastní..ale tie pochybnosti vo mne😢ešte mi vravel, ze ta žena po ňom ide, ale ze on po nej nie, no ja neviem co mam robit😢

mandzula
20. aug 2022

@autor a dovod rozchodu bol aky (ak ti nevadi pisat o tom)?

lesana25
20. aug 2022

Určite s nikým nič nemal. A teraz tu o červenej čiapočke 🤦‍♀️ akože je vám toto treba ženy? Asi hej.
A kolegyňa by vo vlastnom záujme mala zájsť na testy.

zuzinka888
20. aug 2022

Tak to mi je luto. Ak si nikoho ineho nemala tak a on tvrdi ze tiez nie aka je sanca ze to dostal zo " zachodovej dosky?" Asi nulova. Potom je tu moznost ze to dostal este pred tebou a u teba sa ho rozvinulo a teraz?? Ako dlho ste boli spolu pred rozchodom??

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savanna
20. aug 2022

Nuz, tu matematika nepusti. Ty si spala len s nim a nakazila si sa, ak on s nikym medzicasom nespal, tak ta mohol nakazit jedine duch svaty. Hovoris, ze to ma byt o dovere, ale on ti ocividne klamal do oci, takze sa nemusis zozierat, ci ti klame, alebo nie, odpoved je ano. Podla mna mu nemas vycitat, ze ta nakazil. Mas ho pustit k vode za to, ze ti klame.

petricka22
20. aug 2022

@bluesmile175 takto sa vyjdruje prdagog? Mne to pride, ako by to pisal teeneger…

majulino
20. aug 2022

@petricka22 isto je to nejaký soplos potmavsi podľa vyjadrovania a usudzujem, že aj bohužiaľ od nás z vychodu

mell27
20. aug 2022

Nikdy na teba neprestal myslieť, ale nakazil ťa pohlavnou chorobou 🤦🤦 ešte ti aj klame ... Ach žena, si riadne mimo 🙄🤷

autor
20. aug 2022

Nebudem písať prečo sme sa rozišli, ale nebolo to kvôli nevere..rok a pol sme boli spolu predtým nez sme sa rozišli, ci mi veríte ci nie ostali mi oči iba pre plač😔už ani to ze počas toho obdobia co sme boli od seba, ze mal iné ženy, to prekusnem ved som už veľké dievča, ale ta kolegyňa😔mne je z toho hrozne😢..ani neviem co ma trápi viac, ci choroba, alebo kolegyňa

autor
20. aug 2022

@mell27 chlap ma srdce iba pre jednu ale kkt pre všetky bohužiaľ, u niektorých to naozaj takto platí

mell27
20. aug 2022

Ale hlavne, že ho miluješ 😃

petricka22
20. aug 2022

Tak zda sa, ze si mu prestala verit kvoli tomu, ze ti klamal o tom, ze niekoho mal, pocas vasho rozchodu. Alebo by si na tu kolegynu ziarlila, aj keby si o tom klamstve nevedela?

autor
20. aug 2022

@mell27 mne je do plaču, ze ho milujem 😢

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. aug 2022

@petricka22 vieš čo ja som žiarlivá iba vtedy keď je na to dôvod..dnes som s nim volala cez kameru a ona mu vošla bez zaklopania do izby a niečo sa ho pýtala ani som nerozumela ze co, ale rehotali sa obaja..proste ma štve ze tam je pri ňom

autor
20. aug 2022

@bluesmile175 ty si z akej planéty, prosím ta?

miankass
20. aug 2022

@zuzinka888 ked je prenašač nemusi mat ziadne

petricka22
20. aug 2022

Tak nemusi to znamenat nic, ale ja by som zrejme mala podobne myslienky ako ty, po tsjto nemilej skusenosti… no kazdopadne, nemyslim si, ze ma zmysel to davat znova dokopy. V takychto pripadoch treba pocuvat hlavu a nie srdce…

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkati
20. aug 2022

@bluesmile175 Aj psychiatricki pacienti si namyšľajú a sú dokonca presvedčení, že su neviem kto, napr. mimozemšťan.

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gleep1
20. aug 2022

@bluesmile175 mne nevadí vulgárne vyjadrovanie, pokojne si viem predstaviť pedagóga čo sa takto v súkromí vyjadruje. Skôr ma prekvapujú tvoje slabe kognitívne schopnosti, súdiac aj podľa komentárov v iných diskusiách. Hlúpy, nechápavý, vulgárny… dúfam že si nejaký pubertiak čo sa strašne baví