Menštruácia mi mešká už viac ako 3 týždne

dominikaa15
9. aug 2023

Ahojte Menstruacia mi meska už cez 3tyzdne …pred par dnami som mala bolestivé bradavky rozhodla som sa urobit si testy digitální mi ukazal ze som negativ ale druhy je nejaky divny neviem či to je duch alebo chybne .. s priatelom sa snažíme aj o babo ale nejak sa nedari mám 19rokov no neviem co si mám mysliet o tych testoch budem rada za rady alebo podobne případy ☺️

majamat
9. aug 2023

po 3t meskani by museli byt na testoch uz riadne kolajnice a to aj v pripade, ak by bola ovulka posunuta na uplny koniec cyklu.

skor to vyzera na nejaku hormonalnu nerovnovahu.

ak by motyka predsa vystrelila, tak je tu skor moznost, ze bol cyklus z nejakej hormonalnej odchylky predlzeny anjmenej o tyzden, cize v tkaom priapde by si bola po ovulke len 2t. no pravdepodobnost je naoza vlemi mala.

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@majamat minuly mesiac som mala podobný pripad tiez mi cez 3tyzdne meskala potom prisla 4-5dni a teraz zas to iste len ten druhy test nechapem či je teba chybný alebo co 🥹.

martinka13
9. aug 2023

Treba navštíviť gynekológa. V Tvojom veku by nemala meškať 3 týždne takto 2 cykly po sebe.

majamat
9. aug 2023

@dominikaa15 tak to bude zrejme hormonalna nerovnovaha, treba ist k dr. nech to preveri, aj cysty mozu narobit taketo zmeny.

rurutiax
9. aug 2023

Je možné, že si mala posunutú ovuláciu. Oba testy majú totižto rozdielnu citlivosť. Paličkový má 10 mlU/ml, zatiaľ čo digitálny až 25 mIU/ml. Preto ti spodný ukázal ducha a digitálny nie, lebo máš ešte málo hcg. To sú ale iba dohady, môže ísť aj o chybný test.

majamat
9. aug 2023

@dominikaa15 a testy? to je samostatna kategoria. mam pocit, ze vacsina testov toto robi. niekedy ano, niekedy nie, mozno zavisi aj od toho, ako su namocene, aky je koncentrovany moc - ak reaguju este na neico ine. no v zasade to vacsinou aj tak trehu nie je.

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@martinka13 už som tam s podobným pripadom bola no lenze on mi vždy povie ze jedine antikoncepcia na tie hormony a aby sa mi to upravilo no lenze ja antiku nechcem kedze s priatelom chceme babo ale nejak sa nám nedari už skoro 2roky …neviem v com je chyba no tie testy nechapem tiez 🥹

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@rurutiax tak ale digitální ma vacsiu citlivost a ten ukazal negativ a ten druhy ma 10hcg a tam mi ukázalo nejaku polovičnu čiarku ten obyčejní som si robila okolo 13stej a digitální okolo 18stej no neviem ..niekedy mám pocit už ze som neplodna kedze už výše 2rokov chceme babo s priatelom

majamat
9. aug 2023

@dominikaa15 2r je dlha doba, ak ams takyto dlho trvajuci problema intenzivne sa snazite o babo ( povedala si to aj dr? ) tak potom skus ist do centra pre neplodnost, tam urobia dookladnejsie vysetrenie. tusim ta tam musi poslat gynekolog, mozes sa tam pytat.

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@
@majamat dr som nevravela ze sa snažíme len o tom ze mám nepravidelný cyklus no na jazyku ma stále antiku 😕🤷🏻‍♀️

majamat
9. aug 2023

@dominikaa15 nemusis byt vyslovene neplodna, ale hormonalne odchylky nepomahaju k otehotneniu, ak mavas taketo odchylky v cykle, tak sa tehu podari tazsie, moze to trvat, rpipadne sa nemusi udrzat, urcite to treba preverit.

majamat
9. aug 2023

@dominikaa15 tak asi by to mal vediet, HAK ti ponuka, lebo to zrejme nepredpoklada.

rurutiax
9. aug 2023

@dominikaa15 Na digitálny potrebuješ mať viac hcg, než na ten paličkový. Sme sa nepochopili.

jaskolka
9. aug 2023

Testy sú negatívne, ale Ja sa opýtam na niečo iné, čo má zaujalo.. To fakt sa snažite 2 roky o dieťa? Čize už od tvojich 17? To myslíš vážne? Lebo ani sa nedivím, že doktor ti ponúka antiku, lebo absolútne nepredpokladá, že by si už takto dlho sa snažila mat s partnerom dieťa.

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@jaskolka začatych 18☺️onedlho mám 20 s priatelom som už 5rokov .

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@rurutiax tak mám vyskusat urobit zajtra rano este ? Či vidíte tam na tom spodnom nejaku sancu ?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikaa15
autor
9. aug 2023

@majamat tak ja už fakt neviem co robit ale Pomalicky ma ubija zufalstvo viem ze som este mladá 20rokov je 20ale je to celkom strašidelné ked 2roky v plnom prude a nic a este tieto výkyvy ms

stellarstar
9. aug 2023

@dominikaa15 problém môže byť aj u neho nielen u teba. Je na čase ist k dr a netlačiť na pílu

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@jj298 ja mám vsetko co by bolo potrebne s priatelom ☺️keby nie ani mi to na rozum nepadne

dominikaa15
autor
9. aug 2023
dominikaa15
autor
9. aug 2023

@stellarstar asi skusim

rurutiax
9. aug 2023

Fúha, ale dievča snažiť sa o dieťa od 18 v tejto dobe, keď si ešte do školy chodila, tak to veľa šťastia. Možno ti chce osud niečo naznačiť, keď si doteraz neotehotnela. Radšej si to premysli, kým nie si tehotná, aby si to nakoniec neľutovala a o pár rokov si netrieskala hlavu o stenu.

bessie12
9. aug 2023

@dominikaa15 s priatelom ?? Nad svadbou ste neuvazovali ?? A navyse nemas sa kam ponahlat. Si este mlada, uzivaj si zivot, cestuj, spoznavaj novych ludi, krajiny, kultury ..

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikaa15
autor
9. aug 2023

@rurutiax keby je nejaky problém toho ze by bolo nieco zle urcite by sme sa nesnazili skolu som v 18 už skoncila s priatelom obaja pracujeme ☺️zabezpecenie mame aj vsetko keby nie ,urcite by sme na tom nepracovali …18je už dospely vek v dnesnej dobe su těhotné už 15rocne v davnej dobe to bolo tak isto no samozrejme kto nevie babo zabezpečit ,by sa urcite nemal o to snažit v takom veku ale kto vie je to už len ich vec .

zuza265
9. aug 2023

A aky dlhy mavas bezne cyklus? Je vela zien, ktore si musia sledovat ovulaciu, lebo napr maju 30-50 dnove cykly🤗

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@zuza265 no moj cyklus vyzera pravdepodobne nepravidelný Cize to neviem 🥹

bessie12
9. aug 2023

@dominikaa15 tiez mam nepravidelny cyklus. Meska mi od 1 dna az po vyse 90 dni. Otehotnela som na prvy sup, ale bolo to biochemicke.

dominikaa15
autor
9. aug 2023

@bessie12 no ja mám podla vsetkeho nepravidelne s priatelom sa snažíme a nic teraz mi 3tyzdne meska tak som si spravila testy jeden mi vysiel nejak s Duchom o 13stej a druhy o 18stej digitální mi vysiel negativ no neviem 🥹..co si mám mysliet