Hysteroskopia v Medicentre

muska251
17. júl 2017

Ahojte dievčatá. Nakoľko mám polypy na maternici budem musieť absolvovať hysteroskopiu.S gynekologičkou som sa dohodla na jednodňovom zákroku v Medicentre na Strečnianskej v Bratislave.Aké máte skúsenosti s týmto centrom a zákrokom? Koľko to trvalo,mali ste nejaké bolesti po zákroku?Koľko ste museli byť v kludovom režime? Po akom čase sa môžme začať snažilkovať? Koľko ste platili za zákrok? Aký sú tam lekary a sestričky? Strašne sa bojím,lebo nikdy som nebola v nemocnici ani na žiadnej operácii a už vôbec som nebola v narkoze.Ďakujem za každú jednu odpoveď 🙂

emi16
17. júl 2017

Ja mam polyp na krcku maternici. Na predoperacne mam ist po menzese. Bola som tam tento mesiac na vstupnej. Primar je v pohode a sestricka tiez. Ja budem platit 50 za zakrok
Rano o 7.00 maju prijem a okolo 13.00 by ma mali prepustit.

Mne to vychadza na zaciatok augusta
Tiez som zvedava co to obnasa, bolesti, krvacanie a tak

muska251
autor
17. júl 2017

@emi16 tiez som mala ísť začiatkom augusta ,ale 8.8.odchádzam do tatier.Tak sme to posunuli na koniec augusta,začiatok septembra,podľa menzesu.

kofilka33
18. júl 2017

@emi16
@muska251 toto by aj mňa veru zaujímalo.Tiež mám absolvovať tento zákrok

emi16
4. aug 2017

@kofilka33
Bola si na tej hysteroskopii, ci este nie?
Mne dnes robili predoperacne a v pondelok by mal byt zakrok

kofilka33
4. aug 2017

@emi16 ešte nie,ale už mám papier na predoperačné. Po dovolenke idem na predoperačné a potom dohodnúť termín zákroku.Gynekologička mi vypísala papier na hysteroskopiu spojenú na zistenie priechodnosti vajcovodov. Potom napíš ako si dopadla .Držím silno palce ,budem na teba myslieť.

emi16
4. aug 2017

Ok
Dik
Napisem
Ja som len zvedava ako bude po zakroku
Asi sa uz toto leto neokupem 😢

emi16
7. aug 2017

Tak mam po zakroku.
Dnes sme boli len 2.
Izba cista prijemna, nie ako v nemocnici, klimatizovana.
Personal stale k dispozicii, kazdu chvilu kontrola ci sme ok.
Zakrok aj s anestezou 7. min
Spala som asi 15.min
Krvacam, ale nic katastrofalne. Bolesti skoro ziadne.
Len ma hlava bolela
O 11.30 nas prepustili
Teraz len pooperacny rezim
Nesexovat, nekupat sa, nenamahat aspon 3dni.
Zevraj by som mala krvacat 7-14 dni

kofilka33
7. aug 2017

@emi16 ahoj práve som na teba myslela,že ti napíšem ako si dopadla.Tam super,že to islo tak rýchlo a bez komplikácií.Prajem rýchle bezproblémové zotavenie .

emi16
7. aug 2017

@kofilka33
Dakujem
Dufam, ze to budes mat aj ty cim skor za sebou a bez komplikacii

kofilka33
8. aug 2017

@emi16 ďakujem aj ja

kofilka33
24. aug 2017

@emi16 ahoj moja,všetko bolo ok po operácii? Mne konečne dorazila ms po 5 dnovom meškaní. Zajtra ráno idem na interné na odber krvi a dohodnúť si termín na EKG a potom na gyndu kde mi dohodnú termín na zákrok.Nakoniec idem na odstránenie polypov +zistenie priechodnosti vajcovodov. Nech už mám po tom .

emi16
24. aug 2017

@kofilka33
Ak ides do HSC tak tam ti spravia vsetko aj odbery, aj EKG aj pohovor s anesteziologickou
Ja som tyzden krvacala a po tyzdni som dostala menzes
Beriem HAG
Bola som taka mlandrava a unavena
Ale uz je dobre a vsetko ok
Akurat, ze vysledky z histologie mi nechce povedat do telefonu a sme na dofci tak sa dozviem az v sept., lebo od buduceho tyzdna maju dofcu

emi16
24. aug 2017

@kofilka33
Drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne

kofilka33
24. aug 2017

@emi16 no super ,tak budú mať dovolenku.No tak zbytočne si idem dať robiť predoperačné :( A ďakujem .
Držím palce aby si mala výsledky v poriadku

emi16
24. aug 2017

@kofilka33
Dakujem

kofilka33
25. aug 2017

@emi16 dnes ráno som bola objednaná na odber krvi ,prídem tam a oni majú dovolenku 😖 .Tak som zavolala rovno do medicentra a 4.9. mám prísť ráno na lačno a všetko mi spravia.Lekár s ktorým som volala bol strašne milý .Hned mám lepší pocit.

muska251
autor
5. sep 2017

@emi16 ahoj ,ja som bola včera na predoperačnom.Brali mi iba krv a rozprávala som sa s anesteziologickou ale EKG mi nerobili.To ti robili až pred zákrokom či v deň keď ti brali krv?Lebo mňa sa pýtal koľko mám rokov a potom povedal sestričke ,že treba zobrať krv na predoperačné a EKG nespomenul.Tak teraz neviem .

emi16
6. sep 2017

@muska251
Mne robili EKG ako predoperacne este pred konzultaciou s anesteziologickou
Ale ja mam defekt na srdci
Predoperacne mi robili v piatok aj s krvou a v pondelok ma robili

muska251
autor
6. sep 2017

@emi16 hm tak to je zaujímavé ,že mne to EKG nerobili 😒 Dúfam,že to bude ok ,poprípade ,že mi ho dorobia v piatok pred zákrokom.

emi16
6. sep 2017

No skuste sa ich hned pri rannym vysetreni opytat

evelka81
22. okt 2017

@muska251 ahoj mozem sa spytat kolko si platila za hysteroskopiu?

emi16
22. okt 2017

Ja v HSC som platila 50
Som ale ich pacient

emi16
22. okt 2017

@muska251
Ako ti dopadla hysteroskopia? Vsetko ok?
Uz mas aj po regrneracke? Co?

muska251
autor
22. okt 2017

@evelka81 ahoj bola som v Petrzalke na Strečnianskej a platila som 60€ .Robili mi tam aj predoperačné.

muska251
autor
22. okt 2017

@emi16 Ahoj ,už mám po .Všetko vyzerá byť ok.Uz mám jednu kontrolu za sebou ,už mi konečne aj ms dorazil.Buduci týždeň ďalsia kontrola.Ale pred ms som mala 2 týždne neskutočne bolesti a cim viac sa blizila ms tym to bolo horšie.Ale už je všetko ok ,aspoň ja sa tak cítim.Uvidim v stredu čo mi povie.

evelka81
22. okt 2017

@muska251 a musela si mat nejaky odporucaci listom napr od gynekologa? Po zakroku ta pustili v ten den domov?

muska251
autor
22. okt 2017

@evelka81 ja som im zavolala a povedala,ze gyn.mi odporúča hysteroskopiu koly polypom.Hned mi dali termín na predoperačné.O pol 10 mi robili zákrok a o pol 12 som išla uz domov.

evelka81
22. okt 2017

@muska251 dakujem za info a este sa chcem spytat ake dlhe terminy su ked sa objednas?

muska251
autor
22. okt 2017

@evelka81 ja som im volala vo štvrtok a dal mi termín na predoperačné pondelok a v piatok mi robili zákrok.Samotny zákrok u mna trval cca20minut

emi16
22. okt 2017

Mne trval zakrok 7 min aj s anestezou