Ako viac voňať?

24. mar 2023

Je mi trochu trápne to písať, ale spýtam sa. Ja dosť dbám o hygienu celkovo, samozrejme aj tam dole. Používam gél na intímnu hygienu, krém a mám aj intímny deodorant. Od istého času sa bojím mať sex s mužom, bojím sa, že mu nebudem voňať tam dole. Nemám žiadne zdravotné problémy, ani výtoky, nič také. Ale mám akoby blok, môj bývalý partner mi totiž povedal, že smrdím. Bol opilý. Keď bol triezvy, tak sa ospravedlňoval, že to vôbec nie je pravda, že mi len chcel ublížiť. No nejak to vo mne zostalo a ja mám teraz strach si niečo začať s nejakým mužom.
Dá sa nejak viac voňať tak dole? Neviem ako inak sa to spýtať.

januska12323
24. mar 2023

Stačí dodržiavať hygienu, "vonia" tvoje prirodzené pH pokožky.

evulincula
24. mar 2023

Nemyslim si, ze by si muzovi "nevonala"🙂 Ked sa o seba staras, kazdy den sa umyvas, dbas o seba, tak by som sa tohto absolutne nebala :D Prosim ta, chlap vnima ine veci, ked ide do tuheho :D

autor
24. mar 2023

@evulincula Ja to s tou hygienou už preháňam, normálne keď som mala rande tak som sa niekoľkokrát umývala, ešte aj do kabelky som si vzala vlhčené obrúsky a deodorant, krém. Ale nič nebolo, neodvážila som sa, mám úplný blok :(

duunlo
24. mar 2023

Zjavne, ked bol opity tvoj ex tak mu smrdelo z jeho chrapy a asi si myslel, ze to citi z teba. Nic by som si z toho nerobil. Budes mat ineho partnera a uvidis ako to budes mat s nim. Aj ked je pravda, ze kazda zena ma nieco ine do seba co sa tyka vone a aj chute tam dole 😉

duunlo
24. mar 2023

@evulincula s tym nemozem suhlasit, ze chlap vnima ine veci, ked ide do tuheho. Jedine zufalcovi, ktoremu je snad vsetko jedno, hlavne ze zasunul.

a_alexandra_a
24. mar 2023

Nepreháňaj to s hygienou a už vôbec nie deo a krémy.. to je na čo dobré? Zničíš si akurát tak zdravie.

melanta
24. mar 2023

Tá hygiena, ktorú robíš je úplne zle. Ak si zdravá, stačí čistá voda. Krémy, intímne deodoranty ti len ničia prirodzené prostredie. Ak je žena zdravá, tak jej prirodzené PH proste voní tak ako má. Ak je smrad, tak pôjde o nejakú infekciu, ktorú treba riešiť adekvátnymi liečivami a nie deodorantami. A ak denne používaš krémy a deodoranty, ani by som sa nejakej infekcii či mykóze nečudovala.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. mar 2023

Ja neviem, ja mám strach proste, že budem smrdieť

autor
24. mar 2023

Zdravá som, v stredu som bola na preventívke.

bajka16
24. mar 2023

Deodorant a krém? To načo? Prvoradé je zdravie, nie aby si voňala nejakému chumajovi. Zbytočne to preháňaš a zarobíš si na zdravotný problém.

rawmamka
24. mar 2023

S týmto tvojim problémom skôr k dobrému psychológovi, aby ti pomohol odstrániť expartnerom vyvolaný psychický blok, ako nakupovať a používať x zbytočných intímnych gélov, krémov, deodorantov, vlhčených obrúskov a neviem čo ešte. Všetci gynekológovia, dermatológovia vravia, že absolútne stačí čistá voda 1, max. 2 x denne, ani intímne gély nie sú vhodné (aj keď reklama sa nás snaží presvedčiť, že je to tzv. "must have"), o krémoch, deodorantoch a pod. ani radšej nepíšem. S toľkou zbytočnou chémiou si iba narušíš citlivé ph prostredia a naozaj začneš smrdieť kvôli mykózam a pod.

autor
24. mar 2023

@rawmamka Máš asi pravdu. Randím s jedným mužom, ale keď má prísť k sexu, tak proste dostanem strach. Tak to hrám na nedostupnú zatiaľ.

rawmamka
24. mar 2023

Rozumiem, skús toho psychológa, ak sa nevieš uvoľniť sama a hodiť to celé "za hlavu". Zbytočne trápiš seba aj potencionálneho partnera.

autor
24. mar 2023

Ja si občas robím aj výplach rosalginom, ako prevenciu. No možno bude fakt ten psychológ, keď tak po sebe čítam.

lamonita
24. mar 2023

No a teraz si predstav ze si tam dole vyvoňana a vykremovana a partner ti chce spraviť oral... raz lizne a podla mňa skončí. Nik nechce ochutnavat kamilkove krémy a horke deodoranty. Nepreháňaj to

reanda
24. mar 2023

prirodzena vona toho 'tam dole', je krajsia, ako deodorant 🙂 snad si nechces pestovat blok z opiteho hlupaka?

autor
24. mar 2023

@reanda Nechcem, ale bojím sa, že by sa to mohlo opakovať.

mane01
24. mar 2023

Mne tvoj problem znie, ako nieco, co by som prebrala s psychologom. Proste je to v hlave… a ked si to sama nevies prebrat, mozno par stretnuti u odbornika ti pomoze ten blok, co mas, odburat. Lebo podla toho, co pises, to naozaj prehanas… ze este aj vlhcene obrusky pocas dna… to uz ani nie je dobre pre pokozku.

ankare
24. mar 2023

Neboj, nesmrdis. Ten debil smrdí.
Nedaj si pokaziť nový perspektívny vzťah kvôli hlupákovi. Ja byť Tebou, bola by som k nemu uprimna. Zdover sa mu, z čoho máš obavy a prečo. Aby si nemyslel, že je na chybe on a stroskota to. Alebo sa porad so psychológom.
Držím palce!

reanda
24. mar 2023

tak nerandi s debilmi a nebude sa to opakovat.. inak to ti povedal priamo pri sexe, ze smrdis? preco spis s opitym clovekom?

autor
24. mar 2023

@reanda Nie, to mi povedal, keď mal vypité. Ale povedal mi toho viac a všetko bolo hnusné.

mistymay33
24. mar 2023

Ja som asi divna, ale mne napr. prirodzena vona mojho muza v intimnych partiach vonia lepsie ako ked sa namydli, nakremuje a vyvonia tam dole. A hlavne idem vyskocit z koze ked ho napr. bozkavam a pri tom oblizujem rozne kremy, deodoranty, mydla a podobne.

katuskamala1
24. mar 2023

Kremy a deodoranty ani parfukovane obrusky ti neodporici ani gynekolog.
Preventivne sem tam rosalgin je super ale plus hned potom vaginalne probiotika.

reanda
24. mar 2023

no ved sam ti priznal, ze si vymyslal, aby ti ublizil.. tak sa vystrihaj muzov, co sa opijaju.. s tebou to nema nic spolocne.. ja viem, ze je tazke sa zbavit bloku, ked sa ta to tak dotklo, ale nevyriesis to inak, len ze si uvedomis, ze je to hlupost a nebudes tomu podliehat.. pre zaciatok prestan s tymi deodorantmi a prehnanou hygienou.. a priatelovi miesto hrania nedostupnej radsej povedz, o co ide.. ak ta ma fakt rad, tak to pochopi.. a ak to nie je priatel, len zacinate randit, tak sa aj tak s tym sexom netreba tak ponahlat

reanda
24. mar 2023

@mistymay33 nie si divna, si normalna 🙂

beataxxx
24. mar 2023

Keď chceš mať dobry pocit, kúp si vaginálne tablety s lactobacilom, to upraví a osvieži flóru a sú aj parfumované intímne gely

viestta
24. mar 2023

ani s hygienou nie je dobre prehanatn narobis viac skody ako uzitku, ked zlikvidujes prirodzenu mikrofloru nastanu problemy a s nimi prichadza aj neprijemny zapach. Zena ma tam dole uplne specificku aromu. Nie smrad, to urcite nie, ale proste ma to svoju specificku aromu a na pocudovanie, prave ta aroma muzov rajcuje. Proste feromony, su feromony.

bajka16
24. mar 2023

Inak, by ma zaujímalo, či tým chlapom voňajú pipiky po levanduliach, keď ty máš blok. 🙈 Myslíš, že oni si dávajú deo na gule aby ti voňali?

basulaak
24. mar 2023

Nivea vyrabala vonave obrusky na intimnu hygienu tie zelene boli top, krasna vona. V lete som ich nosila v kabelke a hoc aj v praci v lete som sa sem tam po cikani osviezila a “umyla” nimi kedze som si nemohla dat sprchu. Aj ku gynekologovi ked som sla v kabinke som sa utrela. Citila som sa prijemne vonavo, cisto.