Aké hygienické vložky používate?

27. feb 2022

Ahojte prosim vas ake hygienické vlozky používate ? Ja roky naturella ale dnes som sa 4x prezliekala co mi pretieklo 🤦‍♀️ Allways som mala a nerobí mi dobre Ta umelina

danielahamar
27. feb 2022

naturella, ale bavlna v tom bielom obale

xsimonkax
27. feb 2022

Ja tiež len naturelly a nemala som negatívnu skúsenosť. Tak si dávaj nočné tie väčšie aspoň v prvých dňoch ak máš silnú menstruaciu

sunshine_18
27. feb 2022

Za mňa top!! Savé, prírodné, takmer žiadna parfumácia, nedráždia... Majú aj nočné 😊

hipuska
27. feb 2022

Prešla som na kalisok. A za mňa super

lilke
27. feb 2022

Naturella, Bella. Za mňa top menštruačné nohavičky, a konečne nemusím riešiť každé ráno dcerinu posteľ. 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
27. feb 2022

Gentle day anionove..maju aj dlhe tie poporodne

domireb
27. feb 2022

Naturella biele alebo always organic cotton, tiež neznášam tu umelinu, ale iba night, tie najväčšie, čo sú, lebo aj mne stále niekam pretieklo. Plus také obtiahnutejšie gaťky, nech to drží.

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkadenisa
27. feb 2022

Ja mám Jessa z DM, také dlhé, active shape lang, aj nočné. Prvé 2 dni mám nočné aj cez deň

jaja8_9
27. feb 2022

Naturella alebo always

ysseba
27. feb 2022

Ja lways ale iba platinum

uriva
27. feb 2022

Ja Always tiež nemôžem, super mi sadli Ria.

tinesa
27. feb 2022

Pre mňa ja Bella

mamina0078
27. feb 2022

Naturella od puberty som mala always ale posledne cca 2 roky naturella always mi začali strasne smrdiet a kvalitou išli neskutocne dole

kika86
27. feb 2022

Jednoznačne Gentle Day😉

petamich
27. feb 2022

Always Organic Cotton

janetinka27
27. feb 2022

naturella hrube, tie tenke mi tak neprilnu. ale najlepsie su pre mna allways modre tie hrube. skoda,ze su sustakove,preto kupujem naturellu.ale nie je taka dobra,co uz

elief
27. feb 2022

Bella, alebo jessa natura... Alwaysky doslova "neznesiem"

lucia851
27. feb 2022

Mne práveže jedine always držia tu krv, cez iné vložky vždy preteciem

adriannasvk
27. feb 2022

Tie ginger organic som mala aj ja a strasne slabo drzali,odliepali sa a podla mna slabsie ako Naturella,ja pouzivam tie a nemam problem,ak mam silnejsiu MS tak si dam s vacsou absorbciou

mata1001
27. feb 2022

Tieto...kupujem v yeme v BA.

akvi
27. feb 2022

@domireb skus menstruacne nohavicky, ja ich pri silnej menstruacii pouzivam s vlozkou a hlavne v noci, konecne nemusim prezliekta postel zakazdym, lebo co aj ujde, skonci v nohavickach, su fakt super, este mi nikdy nepretiekli.. Ja som sa vzdy bala aj niekam cestovat, ze ked sa dvihnem po 4 hodinach cesty zo sedacky, tak katastrofa, tie nohavicky by to vyriesili..aj ked teda, uz chvalabohu nikam nemusim busom..

domireb
27. feb 2022

@akvi musím sa priznať, že od pôrodu som mala ešte len 1x menštruáciu, ale oproti predpôrodnej hotová lahoda..žiadna bolesť (predtým som už o 4 ráno bola v sprche a jedla, aby som mohla vziať tabletku),oveľa slabšie krvácanie, dokonca som v pohode zniesla aj tampón (predtým neexistovalo) a nemusela som sa vôbec kontrolovať... Len sa modlím,aby to tak zostalo už nastálo

googwife
27. feb 2022

Ja jedine always tie veľké na noc. Našťastie mi nerobia problémy, ale v noci niekedy pretečiem aj tak🤨

akvi
27. feb 2022

@domireb ja som nikdy nemala ani bolesti, ani nejak extra silnú, to len posledné roky je to katastrofa, normálne čakám na menopauzu ako na spasenie 😂

lucia851
28. feb 2022

@akvi skúste si kúpiť pupalku a vitex jahňací. Mne to veľmi pomáha aj na bolesť pred ci počas menštruácie

akvi
28. feb 2022

@lucia851 ja az tak bolesť nepotrebujem riešiť, bolesti mavam len občas a su v norme, prežijem aj bez tabliet, ale ta intenzita krvacania je hrozná. Mam z toho uz aj anemiu. Tie bylinky si pozriem, uz som premýšľala kúpiť gynex kvapky, tie sú tiež bylinné, ďakujem za tip, budem musieť niečo poriešiť..

hipuska
28. feb 2022

@sunshine_18 to je masaker cena.

keyla38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz