Vzťahy v ženských pracovných kolektívoch

20. jan 2022

Ahojte.Aka je všeobecne atmosfera teda vzťahy v ženských pracovných kolektívov napríklad v potravinách Jednote,Freshi a tak?Koľko žien zvykne byť na smene?Videla som inzerát na predavačku do Jednoty len trochu váham kvoli tým vzťahom.A ako je to asi platovo na východe? Máte niektorá skusenost? ďakujem

stanislava188
20. jan 2022

robila som v Jednote ale boli sme len dve.... platovo to nebolo nejak extra... sice ja som bola na skrátený uväzok hoci som bola vedúca ale v podstate som nemala ani stravné lístky a tá náhrada za to bola minimálna keď si to porovnám s lístkami...horšie to je s inventúrami....

deti95060810
20. jan 2022

neviem ako teraz, ale asi pred rokom - dva bola diskusia kde žienky ktoré pracovali v Jednote písali svoje skúsenosti ...všetky sa zhodli v tom, že pri inventúre nechajú aj 300 - 400 e .... možno sa ti podarí nájsť v starých diskusiách...

caroline_
20. jan 2022

Pracovala som v coop jednote. Asi tri tyzdne. Za mna zly kolektiv,a este horsia veduca. Ja som mala 22 rokov a moje kolegyne cca 10 zien 55+, takze si vies predstavit :D a plat cca 650e v hrubom plus stravne listky a robilo sa 6 dni v tyzdni.

stanislava188
20. jan 2022

@deti95060810 ono je to strašné diskutabilné aj tie inventúry. Ja som manko našťastie neplatila hoci zo začiatku to vyzeralo na 200€
Ale ja som robila v malej dedine .